reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hej mamuśki ja już po prenatalnych poszłam w końcu w dniu gdzie wychodziło mi 11+4 i co się okazało ? 12+1 z usg wyszło wszystko okej tylko dzidzia odwróciła się pupą i nie było możliwości sprawdzić kości noska. Wyniki pappa wszystko dobrze, nie ma ryzyka a jak u was? Ściskam was cieplutko
 
reklama
Hej mamuśki ja już po prenatalnych poszłam w końcu w dniu gdzie wychodziło mi 11+4 i co się okazało ? 12+1 z usg wyszło wszystko okej tylko dzidzia odwróciła się pupą i nie było możliwości sprawdzić kości noska. Wyniki pappa wszystko dobrze, nie ma ryzyka a jak u was? Ściskam was cieplutko
Ja poszłam w 12+0, a wyszło 12+5 :) Test pappa też wyszedł dobrze, z resztą to tylko statystyki. Usg wyszło ładnie, wszystko na miejscu, teraz połowókowe 30 lipca :)
 
Cześć. Ja również chce do waszego grona. W pn mam kolejną wizytę i badania genetyczne...termin na koniec grudnia. Zastanawiam się czy tylko ja mam do tej pory mdłości? Jest trochę lepiej ale to jeszcze daleko do normalnego funkcjonowania.
 
Hej witaj w gronie [emoji4] napisz do @aniaslu zeby cie dolaczyla do prywatnego wątku grudniowych mam
Cześć. Ja również chce do waszego grona. W pn mam kolejną wizytę i badania genetyczne...termin na koniec grudnia. Zastanawiam się czy tylko ja mam do tej pory mdłości? Jest trochę lepiej ale to jeszcze daleko do normalnego funkcjonowania.
 
Cześć. Ja również chce do waszego grona. W pn mam kolejną wizytę i badania genetyczne...termin na koniec grudnia. Zastanawiam się czy tylko ja mam do tej pory mdłości? Jest trochę lepiej ale to jeszcze daleko do normalnego funkcjonowania.
Hej... nie nie jesteś sama :)...ja 16 tydzień (15+3) i nadal mam mdłości, trochę wprawdzie mniejsze niż wcześniej ale nadal nie odpuściło
 
Hej... nie nie jesteś sama :)...ja 16 tydzień (15+3) i nadal mam mdłości, trochę wprawdzie mniejsze niż wcześniej ale nadal nie odpuściło
Najgorsze jest to, że przez cały dzień mnie mdli ale nie wymiotuję....ustępuje tylko na krótką chwilę jak coś zjem...więc ciągle podjadam i przez to sporo już przytyłam
 
Najgorsze jest to, że przez cały dzień mnie mdli ale nie wymiotuję....ustępuje tylko na krótką chwilę jak coś zjem...więc ciągle podjadam i przez to sporo już przytyłam
Ja jak miałam silne mdłości do 14 tygodnia to jadłam co ok 1-1,5 h bo inaczej mdłości nie dawały mi żyć, a wymioty 2-3 razy w tygodniu (przytyłam 2kg). Teraz jest już trochę lepiej i jem zdecydowanie rzadziej co 3-4h. Wymioty minęły na całe 2 tygodnie, ale niestety wczoraj zdarzyło się 2 razy ;/ ... w każdym razie jest już zdecydowanie lepiej, liczę że niedługo odpuści całkowicie i Tobie też pewnie zacznie przechodzić :)
 
reklama
Do góry