reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja mam 36 lat i to moje pierwsze dziecko i też jak leżałam w szpitalu byłam najstarsza :) dziękuję za rady napewno wezmę je pod uwagę.
Uff miło, że nie tylko ja z późniejszą ciążą :) też mam 36 lat, gdy przyszłam zaraz po urodzinach do lekarza i oznajmiłam mu o swoich macierzyńskich planach, dowiedziałam się że jestem za stara na rodzenie dzieci :( jak zapewne się domyślasz, to była moja ostatnia wizyta u tego lekarza :)
 
reklama
Uff miło, że nie tylko ja z późniejszą ciążą :) też mam 36 lat, gdy przyszłam zaraz po urodzinach do lekarza i oznajmiłam mu o swoich macierzyńskich planach, dowiedziałam się że jestem za stara na rodzenie dzieci :( jak zapewne się domyślasz, to była moja ostatnia wizyta u tego lekarza :)
Asia to ja wspolczuje, u mnie synek byl wielka niespodzianka, ale nigdy nie uslyszalam ze jestem za stara
Milo wspominam czas ciazy, zadnych dolegliwosci, pracowalam do 5 mc, teraz w blizniaczej musialam troche szybciej zrezygnowac z pracy ale oprocz zmeczenia na poczatku ciaza przebiega dosc spokojnie
 
Uff miło, że nie tylko ja z późniejszą ciążą :) też mam 36 lat, gdy przyszłam zaraz po urodzinach do lekarza i oznajmiłam mu o swoich macierzyńskich planach, dowiedziałam się że jestem za stara na rodzenie dzieci :( jak zapewne się domyślasz, to była moja ostatnia wizyta u tego lekarza :)

Ja od początku słyszałam że w moim wieku ciąża jest bardziej zagrożona itp. Gdy byłam w szpitalu w 12 tygodniu prawie od każdego lekarza słyszałam pytanie czy zgadzam się na badanie prenatalne, a gdy zapytałam się lekarza jakie są przyczyny skrócenia szyjki odpowiedź była jedna "wiek "
Ciężko nie czuć strachu o dziecko noszone pod sercem gdy z każdej strony słyszysz o niebezpiecznych obciążeniach związanych z wiekiem
 
Ja od początku słyszałam że w moim wieku ciąża jest bardziej zagrożona itp. Gdy byłam w szpitalu w 12 tygodniu prawie od każdego lekarza słyszałam pytanie czy zgadzam się na badanie prenatalne, a gdy zapytałam się lekarza jakie są przyczyny skrócenia szyjki odpowiedź była jedna "wiek "
Ciężko nie czuć strachu o dziecko noszone pod sercem gdy z każdej strony słyszysz o niebezpiecznych obciążeniach związanych z wiekiem
Wspolczuje, moja szyjka tez jest juz krotka i przy normach dla blizniakow 3,5-3 ja mam 2,7 ale nie uslyszalam ze to przez wiel etc, w pierwszej ciazy zaczela mi sie skracac ok 30 tc dostalam tabletki i spokojnie maluszek przesiedzial w brzuchu jeszcze 9 tygodniu wiec teraz tez jestem dobrej mysli .
 
Wspolczuje, moja szyjka tez jest juz krotka i przy normach dla blizniakow 3,5-3 ja mam 2,7 ale nie uslyszalam ze to przez wiel etc, w pierwszej ciazy zaczela mi sie skracac ok 30 tc dostalam tabletki i spokojnie maluszek przesiedzial w brzuchu jeszcze 9 tygodniu wiec teraz tez jestem dobrej mysli .

Ja w 20 tc miałam 2 cm teraz mam 2,5
 
Halo mamutki:D

Witajcie, jestem Aga, mieszkam w Niemczech (przepraszam z gory za brak polskich znakow) , mam 32 lata, jestem mama 2 dzieci (3 i 8 lat) i w grudniu przyjdzie na swiat nasze kolejne Baby:) Obecnie jestem w 26tc. Mialam krwawienia, dostalam zakaz pracy i siedze w domku. Niestety nie wiemy jeszcze czy to chlopak czy dziewczynka. Ginekolog nie jest pewna - wydaje jej sie ze chlopak:)
Bardzo sie ciesze ze was znalazlam i zycze wam udanego, pogodnego dnia:)
 
reklama
Zadziwiajace ze w 26 Tc lekarze nie potrafia powiedziec czy to chlopiec czy dziewczynka, strasznie ruchliwego musisz miec malucha albo ich sprzet i umiejetnosci kiepskie, u nas bylo wiadomo ze to dziewczyny dosc szybko.
Zastanawiam sie skoro lekarz nie widzi czy dziecko ma pochwe czy jaderka to jak moze sprawdzic czy serdyszko ma wszystkie komory albo czy zoladek i pecherz prawidlowo sie rozwijaja no i jak okresla wszystkie dlugosci u dziecka przy badaniach prenatalnych i usg
 
Do góry