reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

A mnie czeka prawdopodobnie cesarka. W poniedziałek dowiem się kiedy dokladnie, ale pewnie będzie to koło 5 grudnia. Boje się, ale co ma być to będzie.
Kochana czasem po cc niektórzy szybciej dochodzą do siebie niż po sn. Moja koleżanka mieszka w Niemczech i tam w ogóle jest wszystko inaczej niż w Pl. Ona sama wstała po 5 godzinach i poszła zobaczyć dziecko. Ja się też boję żeby nie skończyło się cc ale jak będzie trzeba to nich robią. Porodu sn się nie boję wiem że będzie bolało ale tak bardzo nie mogę się doczekać
 
reklama
Tych artykułów to jest masa różnych. Ja nie wiem, ale lekarz był zaniepokojony ułożeniem bo jednak ja 33tc a ona mi szyjkę uciska więc może zacząć się rozwierać. I muszę leżeć, za 2 tyg jak nic się niepokojącego z szyjką nie stanie to będę mogła już funkcjonować normalnie prawdopodobnie.
Oby jeszcze trochę maluszek posiedział po 36 tc już będzie bezpieczniej
 
Byłam u położnej lekarz stwierdził że chce mnie zobaczyć. Miałam troszkę niższe ciśnienie 107/ 77 ( może jakiś szczęśliwy dzień będzie z tych 7 ) :) bo zazwyczaj mam prawie książkowe więc powiedziała że to może od tego i pierwszy raz podłączyli mnie pod ktg ale tylko tak na chwilkę żeby sprawdzić maluszka i u niego tętno 141 więc jest dobrze. Mam sobie zrobić kawke i mierzyć ciśnienie jak się będzie powtarzało takie coś to do szpitala. Jestem troszkę spokojniejsza...
 
Apropo wstawania z lozka to ja tez to robie tak mozolnie ze szok :D boje sie ze zgniote malucha :D najczesciej schodze probujac najpierw ulozyc sie na boku.
A ze maluch juz jest bardzo nisko to czuje mega ucisk na szyjke jak probuje wstac normalnie :/
Ja jestem zapisana na ktg pod koniec ciazy dwa tyg wczesniej po 2 x w tyg. Ma niby trwac ok 20 min. A ten wymaz mialam.robiony właśnie w tym tyg u gin. I wcale nie boli. Nie mozna sie spinac to prawie jak cytologia. Tylko ze jeszcze z odbytu pobiera.
 
Ja mam używanych kilka z h&m i niestety szmatki :( Najlepsze używane są z nexta, smyka i 5.10.15. No i george oczywiście.
To jest tak zawsze zależy na co trafisz. Moja siostra uwielbia np ubrania dla dzieci z pepco ale kupuje tylko te "licencyjne" bo te pepcowe to czasem tragedia po 1 praniu
 
reklama
Byłam u położnej lekarz stwierdził że chce mnie zobaczyć. Miałam troszkę niższe ciśnienie 107/ 77 ( może jakiś szczęśliwy dzień będzie z tych 7 ) :) bo zazwyczaj mam prawie książkowe więc powiedziała że to może od tego i pierwszy raz podłączyli mnie pod ktg ale tylko tak na chwilkę żeby sprawdzić maluszka i u niego tętno 141 więc jest dobrze. Mam sobie zrobić kawke i mierzyć ciśnienie jak się będzie powtarzało takie coś to do szpitala. Jestem troszkę spokojniejsza...
Ja mam takie ciśnienie normalnie [emoji6][emoji38] u mnie to jak jest 80 pare skorczowe to bym się martwiła wtedy . Ale każdy jest inny
 
Do góry