reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Mój jest super koleś, pożartuje zawsze i na luzie wizyta, ja nie wiem od czego mi tak skacze cisnienie haha, może z duchoty bo tam zawsze masa babek, a pomieszczenie 3x3m
U nas tyle dobrze ze rzadko kiedy jest poślizg. Raz tylko było 20 min a zazwyczaj 5 lub 10 min. Tylko że mój lekarz ma swoje dni ustalone jak ma prenatalne to wizyty rejestruje po 30 min a jak normalna wizyta to po 20 min. W poczekalni jest klimatyzacja więc fajnie i mam gabinet jakieś 4 min drogi od domu :)
 
Ja normalnie mam 90/60 ciśnienie ;) jak mam wyższe np. 100/80 to już mnie głowa boli. Ale to rodzinne
Ja tak miałam jak byłam nastolatka i wyrosłam z tego :) dużo też biegałam miałam to robić zawodowo ale kontuzja zniszczyła moje marzenia o maratonie i prawdopodobnie od biegania się poprawiło tak mówił lekarz sportowy. Ja jak mam mega niskie to mnie głowa boli albo jak mało płynów pije w ciągu dnia to zaraz spada ciśnienie i lep napierdziela 2 dni
 
Ja mam też pod domem gabinet, ale nie na godziny :( Więc czasem przyjdą 2 kobitki a czasem i 15...i w poczekalni mieści się kilka, a reszta na dworze czeka. Więc ja zawsze godzinke przed otwarciem przychodzi żeby być max 3
 
Ja mam też pod domem gabinet, ale nie na godziny :( Więc czasem przyjdą 2 kobitki a czasem i 15...i w poczekalni mieści się kilka, a reszta na dworze czeka. Więc ja zawsze godzinke przed otwarciem przychodzi żeby być max 3
O kurde to serio wspolczuje. Ja bym chyba padła jakbym miała siedzieć kilka godzin i czekać. Wystarczy że u diabetologa zawsze pani doktor się spóźnia... ja jak długo siedzę to mi nogi dretwieja więc tak się kręce i wszystkich tym wkurzam....
 
reklama
Ja normalnie mam 90/60 ciśnienie ;) jak mam wyższe np. 100/80 to już mnie głowa boli. Ale to rodzinne
U mnie też standard to 90/60, ale odkąd jestem w ciąży to na wizytach mam lekko podwyższone 100/60, nawet raz miałam rekord 100/70. Czasem myślę, że wolałabym mieć wyższe że to przez to niskie ciśnienie jestem senna, leniwa czy nic mi się nie chce :) ale cóż zrobić tak po prostu mam
 
Do góry