reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Grudniowe mamy 2019

Beti92

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja rano planowałam odpoczynek ... ale zadzwoniła do mnie babcia płacząc, że chciałaby pojechać na cmentarz trochę posprzątać przed jutrem.. przecież babci nie mogłam odmówić. Przy okazji zrobiłam zakupy. Po trzech godzinach aktywności taki ból mi wszedł w pośladek, że szok. Na szczęście zwiększonych skurczy nie mam, ani ucisku na szyjkę. Teraz pije sobie melise i pokrzywę.
No Kochana koniecznie odpocznij. Wiadomo babci nie ma jak odmówić. Ja rano jadę z rodzicami na cmentarze. Mam nadzieję że dam radę. Mama mnie poprosiła dobrze ze mąż jest to on będzie prowadził. Najgorsze ze chcą zajechac do ciotki która nie wie o ciąży.... wiem że się naslucham ....

reklama

AnnEmiGo

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Pytanko mam , jak miałam badane dno oka 2(albo już 3) lata temu i nic nie wyszło oprócz ogólnej wady wzroku (wtedy -0.25) to czy mogło od tego czasu coś jednak się zrobić z siatkówka czy z inną częścią oka? Bo w sumie nikt nie kazał mi do okulisty iść chociaż noszę okulary , a może powinnam?
Ja wcześniej (kilka lat temu) miałam badane dno oka i było ok.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry