reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

A ja myślałam że moja ginekolog to potwór A mimo to profilaktycznie dała mi progesteron na podtrzymanie.
Myślę że mogłabyś ją poprosić, a jak się będzie upierać to zapytaj dlaczego. Kiedy nastepna wizyta?
Wizytę mam 23.04 Będę w Polsce na święta to pójdę do ginekologa ,może mi zapisze. Co właściwie działa lepiej luteina czy duphaston?
 
reklama
Wezmę paracetamol jedna tabletkę. Dzisiaj nie wychodzę spod kołdry [emoji849] przeziębiłam się trochę wczoraj :/ herbatka z imbirem, cytryna i miodem i cały dzień w łóżku mam nadzieje, że się podleczę [emoji52]
 
Teraz taka glupia pogoda. Dobre warunki dla wszystkich swinstw w powietrzu...
Wezmę paracetamol jedna tabletkę. Dzisiaj nie wychodzę spod kołdry [emoji849] przeziębiłam się trochę wczoraj :/ herbatka z imbirem, cytryna i miodem i cały dzień w łóżku mam nadzieje, że się podleczę [emoji52]
 
Polecam na noc mleko z czosnkiem, miodem i masłem. Nie każdemu smakuje ale ja całą ciążę liczyłam się głównie tym
Wezmę paracetamol jedna tabletkę. Dzisiaj nie wychodzę spod kołdry [emoji849] przeziębiłam się trochę wczoraj :/ herbatka z imbirem, cytryna i miodem i cały dzień w łóżku mam nadzieje, że się podleczę [emoji52]
 
reklama
Do góry