reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ehh mnie 3 dni bolała , dlatego milczałam na forum. Dziś już lepiej na szczęście
[/QUOTE]
Mnie dziś boli i mnie strasznie mdli :(
 
reklama
U mnie dzisiaj super dzień , apetyt jako tako lepszy niż zwykle i mdłości lżejsze - nawet spagetii zjadłam na obiad mniam mniam :)

Moje chłopaki maja między sobą trzy latka różnicy i teraz uwazam, ze to najlepszy odstęp, wcześniej planowaliśmy dwa lata, ale zeszło rok za nim się udało z młodszym i jest 3, ale cieszę się, ze tak się stało, bo z perspektywy czasu świetny dla mnie odstęp jako mamy i dla synka tez, a dogadują się świetnie.. Ja z siostra mam 2lata różnicy i nie dogadujemy się ani trochę, wiec nie uwazam, zeby mniejszy odstęp dawał gwarancje, ze dzieciaki będą miały lepsze stosunki między sobą ;) , bo odstęp wiekowy mniejszy :)
Teraz będzie 3lata i 2m między młodszym i fasolka, a 6l i 3m między najstarszym ;)

Moja tato z najmłodsza siostra ma 14 lat ;) hi hi

Piersi urosły, ale, aż tak nie bolą :) trochę cysta na jajniku dokucza, ale nie jest to takie tragiczne ...
 
I z tego co wiem to rower można jeżeli nie sprawia to dyskomfortu i ciąża nie jest zagrożona..
Może w pierwszym trymestrze można ciut zwolnić, bo organizm jak na początek i tak jest sporo obciążony nagła zmiana, ale później to już nie :) jeżeli nie ma przeciwwskazań ..
 
Ja nie mając żadnych zagrożeń mam wg lekarza żyć normalnie, wiadomo bez jakiś akrobacji cyrkowych ale jazda na rowerze czy basen jak najbardziej mogą być. Tylko , że nawet nie mam ochoty. Ostatnio 3 dni bolała mnie glowa, w zamian nie miałam jakiś mdłości za silnych i już zaczynałam myśleć, że coś może być nie tak, ale dziś ból głowy ustąpił a powróciły mdłości :errr: mnie piersi bolą od tygodnia przed terminem jak miała przyjść@ najgorzej rano- wstając musze je trzymać bo inaczej umrę:rolleyes2: ale jak mój partner maca wieczorem to już jest spoko haha :-p:p rozmiar jest może ciut wiekszy, ale w stanik się mieszczą, bardziej chodzi o to że się pieknie zaokrągliły jak piłeczki, super gdyby tak zostało :-D
 
Hej dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy.
Wyskoczyła mi na wardze opryszczka :/ wiecie może czy można stosować jakieś maści na opryszczkę ? Do lekarza będę mogła dopiero w poniedziałek zadzwonicu [emoji849]
 
Hej dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy.
Wyskoczyła mi na wardze opryszczka :/ wiecie może czy można stosować jakieś maści na opryszczkę ? Do lekarza będę mogła dopiero w poniedziałek zadzwonicu [emoji849]
Mi wyskoczyła na samym początku. Też się bałam czy mogę coś urzyc. Wzięłam jak zawsze plastry na pryszcze bo mi zawsze pomagały. Czytałam że nie powinny zaszkodzić i lekarz potwierdził że można... Nie wiem jak z tabletkami...
 
Hej dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy.
Wyskoczyła mi na wardze opryszczka :/ wiecie może czy można stosować jakieś maści na opryszczkę ? Do lekarza będę mogła dopiero w poniedziałek zadzwonicu [emoji849]

Mi tez wyskoczyła, w poprzedniej używałam Zovira*u, ale tego zwykłego, nie duo. Dzisiaj byłam w polskiej aptece to nie sprzedano mi go, a polecono Celip - ten na pewno w ciazy można uzywac, ale ja w żadnej aptece nie znalazłam i w koncu w trzeciej dopiero kupiłam nie Z, ale coś na bazie tej samej substancji aktywnej.
 
reklama
U mnie dzisiaj super dzień , apetyt jako tako lepszy niż zwykle i mdłości lżejsze - nawet spagetii zjadłam na obiad mniam mniam :)

Moje chłopaki maja między sobą trzy latka różnicy i teraz uwazam, ze to najlepszy odstęp, wcześniej planowaliśmy dwa lata, ale zeszło rok za nim się udało z młodszym i jest 3, ale cieszę się, ze tak się stało, bo z perspektywy czasu świetny dla mnie odstęp jako mamy i dla synka tez, a dogadują się świetnie.. Ja z siostra mam 2lata różnicy i nie dogadujemy się ani trochę, wiec nie uwazam, zeby mniejszy odstęp dawał gwarancje, ze dzieciaki będą miały lepsze stosunki między sobą ;) , bo odstęp wiekowy mniejszy :)
Teraz będzie 3lata i 2m między młodszym i fasolka, a 6l i 3m między najstarszym ;)

Moja tato z najmłodsza siostra ma 14 lat ;) hi hi

Piersi urosły, ale, aż tak nie bolą :) trochę cysta na jajniku dokucza, ale nie jest to takie tragiczne ...
Między mną a bratem też jest 14 lat różnicy ,:D
 
Do góry