reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ja mam codziennie rano katar a potem,gdzies tak po pol godzinie przechodzi ale juz przed ciazą tak mialam.
 
Ja tez rano muszę nos oczyścić i od kiedy jestem w ciąży to zimno mi caly czas, amdłości mnie wylączyly calkiem z życia, milej niedzieli
 
Hej
Nie odzywalam sie dlugo bo jak wam pisalam pojechalismy po materac no a potem chlopaki go wnosili ustawiali lozko itp padlam jak mucha.
Dzis mam mega migrene przez to ze wczoraj zjadlam zakazane jedzenie ktore u mnie mega wywoluja bol glowy a zupelnie o tym zapomnialam.
Jesli chodzi o bole kregoslupa to ja tez mialam prawie je do 10 tyg. I tylko pomagal mi odpoczynek.
 
U mnie 4 dzień bólu krzyża+nogi (pewnie rwa kulszowa) ale mi kręgosłup dokuczał już wcześniej, a teraz pewnie przez zmiany w ciele ból wywołany. Na szczęście jest na tyle nie dokuczliwy, że bez tabletek śmiało się obejdę. Ciekawe co będzie się działo jak już pewien ciężar będę nosić pod koniec ciąży?? Wolę nie myśleć ;)
 
reklama
Ja nie .. może jakieś przeziębienie Cię łapie ?
Przeziębienie raczej nie, bo czuję się dobrze(jak tak można powiedzieć mając wszystkie możliwe nieprzyjemne objawy ciąży :wink:) . myślę bardziej że to przez ten psi węch jak to mówi mój narzeczony :D zbyt wiele zapachów podrażnia mnie do kichania chyba
 
Do góry