reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Moja pociecha...
 

Załączniki

  • IMG_20190516_112831.jpg
    IMG_20190516_112831.jpg
    473,1 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Dzień dobry :)

Ja dzisiaj pierwsze spotkanie z położna / karta ciazy , pobranie krwi i cała reszta .. usg pewnie za jakiś tydzień-dwa razem z badaniami genetycznymi :)

Podkreślę, ze to pierwsze spotkanie :) i będzie drugie usg dopiero :) - jestem naprawdę cierpliwa muszę stwierdzić hi hi
Moje tez pierwsze usg i na sama mysl az mi sie plakac chce :(( boje sie ze cos.jest nie tak bo objawy od dwoch dni zmalaly. Jak tam.pojde na to usg to na bank bede ryczec
 
Hej
Ja po wizycie wszystko w porzadku doktor zrobil szybkie usg, ja się oczywiscie poryczalam... Dostalam skierowania standardowe i dodatkowo do poradni genetycznej bo mam wskazania z poprzedniej ciąży. Doktor mnie uspokaja ale ja poki nie urodze to będę sie martwić zeby byl maluszek zdrowy
 
Witajcie. Jestem po wczorajszej wizycie. I nawet zostaje z Wamiza :-D . Moje puste jajo, z 8tc wczoraj okazalo sie ruchliwym ludzikiem, (okreslenie p.dr). Robiac usg , mowi do mnie, oooo co za ruchy :O piekny w calej okazalosci ruchliwy ludzik:-). Nie dowiezalam wlasnym oczom,, az sie prawie ze szczescia poplakalam. Takze zostaje z wami. Termin na 8gr
Gratuluję mamy termin ten sam :)) a jednak nadzieja powinna umierac ostatnia ❤
 
Moje tez pierwsze usg i na sama mysl az mi sie plakac chce :(( boje sie ze cos.jest nie tak bo objawy od dwoch dni zmalaly. Jak tam.pojde na to usg to na bank bede ryczec

Ja robiłam prywatnie w 7tc, a teraz będzie już bezpłatne .. w Anglii pierwsze jest to prenatalne

Który tc u Ciebie ?? Objawy im blizej drugiego trymestru tym mogą być słabsze, wiec nie ma co panikować :) Bl jest napewno wszytko ok
 
Ja robiłam prywatnie w 7tc, a teraz będzie już bezpłatne .. w Anglii pierwsze jest to prenatalne

Który tc u Ciebie ?? Objawy im blizej drugiego trymestru tym mogą być słabsze, wiec nie ma co panikować :) Bl jest napewno wszytko ok
Jutro bedzie 12 tc i we wtorek mam to usg. Mam nadzieje ze jest wszystko dobrze nic nawet nie chce slyszec ze jest zle
 
Witajcie. Jestem po wczorajszej wizycie. I nawet zostaje z Wamiza :-D . Moje puste jajo, z 8tc wczoraj okazalo sie ruchliwym ludzikiem, (okreslenie p.dr). Robiac usg , mowi do mnie, oooo co za ruchy :O piekny w calej okazalosci ruchliwy ludzik:-). Nie dowiezalam wlasnym oczom,, az sie prawie ze szczescia poplakalam. Takze zostaje z wami. Termin na 8gr
To cudowna wiadomość! ❤
 
reklama
Do góry