reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hejka ja juz kilka dni nie mam mdłości:yes::yes::yes::yes::yes:
Wczoraj cały dzien na plotkach spędziłam.
Dziś wyczyściłam kuchnię na błysk i obiadek ugotowałam wreszcie mi zapachy nie przeszkadzały.

Czekam na usg prenatalne 27.05 moze będę po nim spokojniejsza.
I zaczęło się u mnie ... wszyscy mi oddają dziecięce rzeczy. Do porodu będę miała dla 3 dzieci ale moja sister rodzi we wrześniu więc jej coa moge podrzucić.
Jak u Was mijają już dolegliwości I trymestru?

U mnie z dnia na dzień lepiej :)
Tylko senność i zmęczenie pozostaje dosyć utrudniające funkcjonowanie, ale cała reszta już naprawdę fajnie - 11tc w trakcie
 
Jeju a myślał ze nie bedzie już złych wiadomości ;(( dobrze ze ide w pon do lekarza bo jakoś sceptycznie nastawiona jestem i czym blizej tym zaczynam sie denerwowac ..
@Anusiak1990 i jak?
 
reklama
Do góry