reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Też już liczyłam na to, że co najgorsze za nami.. A tu kolejna tak przykra wiadomość :( :( Aneta.. bardzo, bardzo mi przykro.. :( Anusiak! Co chwilę sprawdzam, czy są jakieś wieści od Ciebie. Trzymajcie się!! Czekamy!!
 
Ja tez myslalam.ze juz za nami zle wiadomości szczegolnie ze u nie ktorych juz 3 mc koncowka.. :(
Tez patrze czy sa juz jakies wiesci trzymam.kciuki zeby bylo.ok
 
Bez badania bez usg bez spojrzenia na wkladke zostawili mnie na oddziale. Powiedzialam ze wypisuje się na własne życzenie i zrobiono mi usg z dzidzia wszystko ok macica sie odgiela krwiakow nie widac nie wiadomo skad krwaaienie na wyjscie dostałam zastrzyk przeciw krwawieniu czuje sie dobrze w poniedziałek do lekarza po recepty bo dupek nie wypisal mi zadnej straszyl i wogole jak to on powiedział szpital to nie sklep i kino zeby sobie przyjsc sprawdzic.... Bez komentarza
 
Dziękuję za kciuki za nas i wiem ze bedzie dobrze polozna powiedziala ze mam sobie zrobic badania krzepliwosci krwi,, e moze tu będzie podloze tych cyklicznych krwawien. Skoro Bog dal mi tego okruszka i tak daleko doszliśmy to wiem ze bedzie dobrze a ze czasami będzie pod gorke to trudno nie zawsze jest kolorowo. Tylko teraz to musze szukac szpitala do porodu...
 
reklama
Bez badania bez usg bez spojrzenia na wkladke zostawili mnie na oddziale. Powiedzialam ze wypisuje się na własne życzenie i zrobiono mi usg z dzidzia wszystko ok macica sie odgiela krwiakow nie widac nie wiadomo skad krwaaienie na wyjscie dostałam zastrzyk przeciw krwawieniu czuje sie dobrze w poniedziałek do lekarza po recepty bo dupek nie wypisal mi zadnej straszyl i wogole jak to on powiedział szpital to nie sklep i kino zeby sobie przyjsc sprawdzic.... Bez komentarza


Co za znieczulica ludzka. Czy jeszcze gdzieś są normalni lekarze:confused2:
Miło słyszeć, że mimo wszystko nic złego się nie stało. Odpoczywaj ❤
 
Do góry