reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hej, odebrałam wyniki na toxoplazmoze
IgG 0,1, IgM 0,110. Czytam w necie że to ozacza niedawna infekcję... Za tydzień wizyta aż się boję... :/
 
reklama
Mnie ostatnio na wizycie powiedziała ze na 90% będzie chłopak, widzieliśmy kreche między nogami :) 12tc i była prawie pewna :)
A weźcie mi powiedzcie o co chodzi z tymi prenatalnymi? Czy to jest obowiązkowe? Jak to wygląda? Bo mnie na ostatniej wizycie nic o tym lekarka nie mówiła, podczas badania tylko coś ze wyglada na zdrowe, że wad cewy też nie widzi, normalnie kazała się umówić na następną wizytę i tyle. Co prawda następna wizyta mieści się w tym czasie kiedy się robi te badania ale teraz tak zaczęłam czytać i zglupialam już. Czy to może oznaczać że przyjdę na wizytę i będę miała prenatalne czy wcale ich nie będzie?
 
Mi lekarz wyjaśnił to tak, że on zaleca prenatalne dla spokoju po prostu, ale nie są obowiązkowe. Zwłaszcza jak nie było poronień, wiek jest odpowiedni itp. to można ale nie trzeba :) I u mnie akurat umawiałam się na nie osobno, poza normalnymi wizytami.

Co do tej sytuacji z facetem, jestem w szoku... jak można się tak zachować, ja rozumiem że każdego czasem poniesie ale litości! To nie jest zdrowe i normalne! Uważaj na siebie i maluszka przede wszystkim.
Ja dopiero jestem w związku 3 lata, bez ślubu, jeszcze dużo może się zmienić, ale uważam narazie że mam naprawdę super faceta. Kłócimy się, jasne - ale ja jestem za nim a on za mną, zawsze któreś wyciągnie rękę i to bardzo szybko. Jesteśmy wyrozumiali, dużo rozmawiamy i w ten sposób unikamy mniejszych niepotrzebnych kłótni. Ale to naprawde zależy od ludzi, trzeba po prostu być na związek gotowym... jak widze niektórzy faceci nawet wiekowo dojrzalsi a nie są, to straszne.
 
reklama
Moje dziewczyny tez chore znowu... Mala posmarkana a starsza kaszle. A na usg będzie dobrze bo jak poniedziałek kiepski to piatek zajeb... :) duzo zdrowka dla synusia no i Ty tez jakas herbatke z cytryna zapobiegawczo pij
Dziękuję , ja również życzę Wam zdrówka :)
Wszystkie dzieciaczki wokol chorują .... Mój mały pierwszy raz chory , ma lekki antybiotyk a ja przerażona no ale zawsze musi być ten pierwszy raz ... Przy drugim będzie łatwiej ;)
 
Do góry