reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
No to dla niej nic nie zmienia bo skoro ciąża to już z nim muszę być i dać mu szanseNie bardzo
Sorry ale jestem taka zła jak to przeczytałam. To do czego musi dojść żeby ktoś się zainteresował? Zwłaszcza matka? Nie ogarniam. To nasze społeczeństwo to taka znieczulica. Kto jak kto ale matka powinna zrozumiec! Nie usprawiedliwia spodziewanie sie dziecka przemocy. Ma Cię zabić żeby matka przejrzała na oczy ? A potem będzie biedna matka ? Aż mnie nosi. Raz widziałam jak facet bije kobietę w ciąży w 9 miesiącu. Dorwalam go ze szwagrem. Potem mnie ciągle po policji i nie żałuję.! Zrobiła bym to kolejny raz.
 
Dziewczyny pytanko. Kto chce byc jeszcze moderatorka. Ja moge byc jesli nie macie nic przeciwko? Ktos jeszcze?
PLUS! Potrzebuje liste dziewczyn z naszej grupy. Ma ktoś?
 
Znalazlam tą liste ale wiecie które dziewczyny niestety odeszly z listy oprócz tamtych 3? Bo ja nie pamietam ..
 
Hej
Ja nie nadążam czytać
Mialam super wekend spedzony rodzinnie
Ale teraz leżę w szoku....
Od kilku dni trąbią o tym jak w szkole w Warszawie chłopiec zabil kolege... Dzis dowiedzialam się ze znam te rodzine, 3 lata mieszkaliśmy vis'a'vis moja corka 12 lat temu razem z ich najmłodszym synem razem raczkowali chodziliśmy na spacery plac zabaw... Zamykam oczy i pamietam tego chłopca to straszne jak dziś okrutny jest świat...
Rozwaliło mi to calkiem dzis popołudnie jutro mam ciężki dzień rehabilitacje z corka wieczorem zebranie w szkole a juz czuję że dziś noc nieprzespana przede mną.
Musialam sie wygadać bo chyba bym poszla do lasu wyć ze złości ze takie rzeczy się dzieją
 
Czesc Dziewczyny :) jutro mam wizyte o 11:15. Strasznie sie martwie. Brzuch wciaz sie nie zmienia, wymioty i mdlosci dalej sa ale mam jakies zle przeczucia. Mam nadzieje ze lekarz mnie jutro uspokoi. Ostatni raz bylam na wizycie 24 kwietnia wiec jakby nie patrzec minal miesiac, bardzo wazny i kluczowy miesiac.
 
Czesc Dziewczyny :) jutro mam wizyte o 11:15. Strasznie sie martwie. Brzuch wciaz sie nie zmienia, wymioty i mdlosci dalej sa ale mam jakies zle przeczucia. Mam nadzieje ze lekarz mnie jutro uspokoi. Ostatni raz bylam na wizycie 24 kwietnia wiec jakby nie patrzec minal miesiac, bardzo wazny i kluczowy miesiac.
Jakie złe przeczucia? Kobito nie wariuj :) ja jestem 11+4 i nie mam brzucha, ani mdłości, ani bóli żadnych nic w sumie :) nie wolno tak myśleć, trzeba być pozytywnie nastawionym że już jutro zobaczysz swoją perelke jak ładnie urosła od ostatniej wizyty :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
O tą listę chodzi. Tylko tu jeszcze jest Anetka 13..
grudniowemamy.jpg
 
Do góry