reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Cześć, jestem nowa na forum. Wszystkie Wasze dzieci są cudowne(przebrnęłam przez cały wątek). Założyłam konto ponieważ, nie mam z kim celebrować mojej ciąży. Na liście mnie nie ma bo nie wiem jak mam się zgłosić i poprosić o dopisanie. Proszę Was o wyrozumiałość bo to nowa sytuacja dla mnie. Musiałam zostawić ojca dziecka, a rodzina nie chce mnie znać. Eh
Ja jestem zdania ze nic.na sile mimo ze sie pojawi dziecko. Jesli jest zle.to nie ma.co.tkwic w takim.zwiazku. My jestesmy tutaj zeby nie oceniac a wspierac wiec dobrze trafilas :)) glowa do.gory bedzie dobrze :)
 
Cześć, jestem nowa na forum. Wszystkie Wasze dzieci są cudowne(przebrnęłam przez cały wątek). Założyłam konto ponieważ, nie mam z kim celebrować mojej ciąży. Na liście mnie nie ma bo nie wiem jak mam się zgłosić i poprosić o dopisanie. Proszę Was o wyrozumiałość bo to nowa sytuacja dla mnie. Musiałam zostawić ojca dziecka, a rodzina nie chce mnie znać. Eh
Hej witamy :) Super że ciągle nowe osoby przychodzą :) Myślę, że poczujesz się u nas fajnie, naprawdę, to forum daje dużo przyjemnej atmosfery! Będzie dobrze, zobaczysz, wszystko zawsze się jakoś układa :)

Jestem jak najbardziej za wątkiem prywatnym.

Ja dzisiaj nerwowy wieczór, chyba mi humorki puściły bo się poklocilam z bliskimi o pierdołe i najgorsze że się uspokoić nie mogę [emoji23] Leżę i powtarzam, że juz spokój, to nic ważnego, bez przesady, a dalej mnie nosi, aż mnie glowa rozbolała [emoji23]
 
Cześć, jestem nowa na forum. Wszystkie Wasze dzieci są cudowne(przebrnęłam przez cały wątek). Założyłam konto ponieważ, nie mam z kim celebrować mojej ciąży. Na liście mnie nie ma bo nie wiem jak mam się zgłosić i poprosić o dopisanie. Proszę Was o wyrozumiałość bo to nowa sytuacja dla mnie. Musiałam zostawić ojca dziecka, a rodzina nie chce mnie znać. Eh
Hej super ze dolaczylas razem jest raźniej
 
Cześć, jestem nowa na forum. Wszystkie Wasze dzieci są cudowne(przebrnęłam przez cały wątek). Założyłam konto ponieważ, nie mam z kim celebrować mojej ciąży. Na liście mnie nie ma bo nie wiem jak mam się zgłosić i poprosić o dopisanie. Proszę Was o wyrozumiałość bo to nowa sytuacja dla mnie. Musiałam zostawić ojca dziecka, a rodzina nie chce mnie znać. Eh
Witaj!! Bardzo dobrze, że do nas dołączyłaś!! Skoro przebrnęłaś przez cały wątek,sama widzisz, że niestety nie u wszystkich jest tak kolorowo, jak byśmy sobie życzyły.. Będziemy wspierać!!
 
Hej witamy :) Super że ciągle nowe osoby przychodzą :) Myślę, że poczujesz się u nas fajnie, naprawdę, to forum daje dużo przyjemnej atmosfery! Będzie dobrze, zobaczysz, wszystko zawsze się jakoś układa :)

Jestem jak najbardziej za wątkiem prywatnym.

Ja dzisiaj nerwowy wieczór, chyba mi humorki puściły bo się poklocilam z bliskimi o pierdołe i najgorsze że się uspokoić nie mogę [emoji23] Leżę i powtarzam, że juz spokój, to nic ważnego, bez przesady, a dalej mnie nosi, aż mnie glowa rozbolała [emoji23]
Oj ja mialam.taki poprzedni tydzien. Tez nie.moglam.ogarnac emocji :D bylo.ciekawie
 
reklama
Czesc Dziewczyny :) jutro mam wizyte o 11:15. Strasznie sie martwie. Brzuch wciaz sie nie zmienia, wymioty i mdlosci dalej sa ale mam jakies zle przeczucia. Mam nadzieje ze lekarz mnie jutro uspokoi. Ostatni raz bylam na wizycie 24 kwietnia wiec jakby nie patrzec minal miesiac, bardzo wazny i kluczowy miesiac.

Nie stresuj się, wszystko będzie dobrze [emoji173]️
 
Do góry