reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hej Kochane ja wylądowałam w szpitalu :(zaczełam rano tak krwawić odrazu na IP. odkleiła się trochę kosmówka dostałam kroplowkę tabletki o luteine pod język no i leżenie. Dzisiaj miałam mieć badania prenatalne:(i dupa....dzidziol machal rączkami nóżkami serducho waliło jak dzwon ....takze czekam jak to dalej się potoczy wszystko
 
reklama
Hej Kochane ja wylądowałam w szpitalu :(zaczełam rano tak krwawić odrazu na IP. odkleiła się trochę kosmówka dostałam kroplowkę tabletki o luteine pod język no i leżenie. Dzisiaj miałam mieć badania prenatalne:(i dupa....dzidziol machal rączkami nóżkami serducho waliło jak dzwon ....takze czekam jak to dalej się potoczy wszystko
Szybkiego powrotu do zdrowia! Odpoczywaj sobie, wazne ze dzidzia zdrowa [emoji8]
 
Hej Kochane ja wylądowałam w szpitalu :(zaczełam rano tak krwawić odrazu na IP. odkleiła się trochę kosmówka dostałam kroplowkę tabletki o luteine pod język no i leżenie. Dzisiaj miałam mieć badania prenatalne:(i dupa....dzidziol machal rączkami nóżkami serducho waliło jak dzwon ....takze czekam jak to dalej się potoczy wszystko
Trzymaj sie:* to bierzesz ta sama luteine co ja... Jest okropna nie? Wszystko będzie dobrze. Dobrze ze pojechałas na pogotowie
 
Cześć, jestem nowa na forum. Wszystkie Wasze dzieci są cudowne(przebrnęłam przez cały wątek). Założyłam konto ponieważ, nie mam z kim celebrować mojej ciąży. Na liście mnie nie ma bo nie wiem jak mam się zgłosić i poprosić o dopisanie. Proszę Was o wyrozumiałość bo to nowa sytuacja dla mnie. Musiałam zostawić ojca dziecka, a rodzina nie chce mnie znać. Eh
Witajcie Kochana! Super ze dolaczylas. No i szacun za przebrniecie przez cały wątek bo jest tego sporo. Pamiętaj że cokolwiek by się działo to Ty i Twoje maleństwo jesteście teraz najważniejsi. Wiem że sytuacja boli bo nie ma ludzi bez uczuć ale pamiętaj że po burzy wychodzi słońce i wbrew wszystkim i wszystkiemu ciesz się ciąża i celebruj ja bo nikt jej za Ciebie nie przeżyję. A kto mądry to przejrzy na oczy w swoim czasie bo nic nie dzieje się bez przyczyny. Trzymam kciuki za lepsze dni ❤
 
Hej Kochane ja wylądowałam w szpitalu :(zaczełam rano tak krwawić odrazu na IP. odkleiła się trochę kosmówka dostałam kroplowkę tabletki o luteine pod język no i leżenie. Dzisiaj miałam mieć badania prenatalne:(i dupa....dzidziol machal rączkami nóżkami serducho waliło jak dzwon ....takze czekam jak to dalej się potoczy wszystko

Tule i trzymam kciuki,żeby wszytko skończyło się dobrze :)
 
Hej Kochane ja wylądowałam w szpitalu :(zaczełam rano tak krwawić odrazu na IP. odkleiła się trochę kosmówka dostałam kroplowkę tabletki o luteine pod język no i leżenie. Dzisiaj miałam mieć badania prenatalne:(i dupa....dzidziol machal rączkami nóżkami serducho waliło jak dzwon ....takze czekam jak to dalej się potoczy wszystko
Kochana znam ten bol i strach będzie dobrze kosmowka sie moze przykleić takze lezing nic nie robing ewentualnie eating:) glowa do gory cycki na przod i walczymy dalej jeszcze tylko troszke
 
reklama
Do góry