reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Witam sie i ja z rana niewyspana cala noc sie krecilam jak juz przysnelam to moje dziecko zrobiło pobudke o 4 i tak sobie siedzę zdążyłam juz zobaczyć bajki ulozyc klocki. Do tego stres przed tymi prenatalnymi. Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze. U nas dzisiaj poki co slonecznie. Oby tak dalej....
 
Hej dziewczyny
U nas sloneczko.sie próbuje przedrzec przez chmury ciemne.wiec.nie.wiem.jaka.ta.pogoda bedzie. Co do biustonoszy to ja tez.juz dawno.kupilam takie sportowe.ale bez gumki sa super a kosztuja bardzo.malo.wiec.polecam. Tez spie w bieliznie albo.koszuli nocnej. Ja dzis ddzwonie i zspisuje sie, na prenatalne mam.pare dni.na.ich zrobienie.wiec.ciekawe czy sie uda.
 
Cześć dziewczyny! Witam nową koleżankę :) J wczoraj miałam pyszny chrupki chleb, zjadłam oczywiście ogromną kromkę (był w calosci) i wieczorem za to cierpiałam z bólem dziąseł... jednak skórka była twarda. Ale na szczęście już dziś ok :)

Ja kupił sobie 3 pary takich spodni na gumce, są naprawdę ekstra, nie uciskają ... I muszę zainwestować w jeszcze jakieś. Bo siedzę w pracy w jeansach z rozpiętym guzikiem :D

Co do kilogramów, chwilę przemianę materii miałam jak na mnie, całkiem ok (bo z reguły była zła ) :) no a teraz... Znów się pogorszyło. I jak waga była w normie tak za kilka dni + 1,5 kg.... Masakra jakaś. Czuje się jak balon... A tu dopiero w kolejną sobotę mamy zamiar wszystkim powiedzieć o radosnej Nowinie :)

Trzymam kciuki za dzisiaj wizytujące, dajcie znać jak tam! :) Ja dopiero prenatalne za tydzień ... Ehhh :)
 
Trzymam też mocno kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji3590]

Ja muszę sobie też takie luźne spodnie na lato kupić, bo za leginsami generalnie nie przepadam. W sinsayu są takie fajne luźne materiałowe za 30zł ale we wzory a ja bym gładkie chciała. Muszę na targ skoczyć.
Staniki noszę sportowe odkąd się o ciąży dowiedziałam to zwykłego nie miałam na sobie. Nie bolą mnie piersi jakoś bardzo, ale są większe i znacznie wygodniej mi w sportowych :) Ale śpię normalnie bez.
 
Moge być moderatorka. A dziewczyny musza same do nas pisać na priv ktore chca. Bo część jest a części nie ma ktos też doszedl itp
Liste jej juz wysłalam ale do tej pory odpowiedzi nie dostałam. Najwyzej sie usunie te co juz odeszy trudno...
Trzymajcie dziewczyny kciuki mam nadzieje ze dzisiaj ida mi sie pogadac z szefem i poimformowac go o ciazy i co dalej z moja umowa.
 
reklama
Ja spalam 4 godziny dziś nie moglam zasnąć..
Jadę z córką na rehabilitację potem 18:30 zebranie w szkole pogoda koszmarna ciężki dzien przede mną.
Powodzenia na wizytach dziś
Ja czekam na poniedzialkowe usg prenatalne z obawą ale i z nadzieją że choć troszkę się uspokoję
Milego dnia
 
Do góry