reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny. Byłam na początku tego forum w kwietniu. Moje puste jajo płodowe jednak okazało się ciąża . Aktualnie jestem w 11+3. Oczywiscie na drugi dzien po tej strasznej wiadomości pojechalam do innego lekarza, ktory widzial zarodek. Termin mam na 9.12. Takze witam sie powtórnie. Na imie mam Ilona, mam 32 i 5 letniego synka.
Super, witaj. Miałam tak samo, puste jajo, jednak okazało się , ze jest wszystko ok:-). Cieszymy się razem z Tobą. :-) :)
 
Ale naskrobałyście stron. :rofl2::szok:
Nie jestem w stania każdej odpisać, bo na prawdę można się pogubić. Odniosę sie do sytuacji z partnerem , który podniósł rekę na kobietę(i to w ciąży). Dla mnie jest to niewybaczalne i pomimo ciężkiej sytuacji, ja bym uciekała z tego mieszkania i od tego faceta. Spróbuj wynajmu pokoju gdzie indziej, jest wiele takich ofert np dla studentów. Dopóki nie znajdziesz nic lepszego przynajmniej.

Dziewczyny, które miały komplikacje w postaci plamien, krwawien, krwiakow. Za Was mocno ściskam kciuki i pamiętajcie, że musicie o siebie dbać i odpoczywać ❤

Wsystkim , które są po wizytach gratuluję cudownuch dzieciaków, fajnie że 1 z nas już zna płeć. A bedzie nas coraz więcej.

Witam też chyba 2 nowe koleżanki jak dobrze policzylam . ;):)

U mnie wczoraj dzień wyjety z życia, cały czas wymiotowałam i nic nie mogłam przyswoić. Myślałam że zemdleje, ale wieczorem ostatni posiłek udalo mi się zatrzymać a dziś już jest wszystko w porządku.

Co do badań prenatalnych ja na 90% też ich nie zrobie. Nie mam z kim się na nie udać, a sama nie pojadę w tym stanie do Poznania, bo byłam tylko 2 razy i dla mnie jest to duży stres.
 
Wiesz co my zalatwialismy u takiej zielarki Mamie
Acha, to popytam w zielarskich bo skoro takie dobre to muszę też spróbować. Mam anemie z 2 -3 razy do roku, kurde, jak biorę żelazo na receptę to wchodzę w normę a po 1-2 miesiącach zaczyna znowu spadać :-/. Ostatnio dostawałam zastrzyki. W pierwszej ciąży tak mi spadło, ze od 4 miesiąca na tabletkach byłam do samego końca.
 
Ostatnia edycja:
Ja już po usg. Krew na PAPPA oddana.
Ja miała dziś usg przez brzuch i dopochwowo. Wszystko dziewczyny zależy od ułożenia dziecka i tego jaki kto ma sprzęt w gabinecie. Czasami dzidzia jest tak ułożona, że trzeba zajrzeć na tym etapie od środka.
U nas wszystko ok. Przezierność karkowa w normie. Widziałam płuca, wątrobę, nerki, pęcherz i takie tam :)
Serduszko ładnie bije i dzidzia fikołki robi.
Zmniejszył się też dystans pomiędzy terminem z OM a z USG. (wcześniej miałam tydzień) Liczyłam sobie zgodnie z poprzednimi usg że dziś 11+5 a w usg wychodzi 12+2, a z OM 12+4 także ciesze się.
Krwiak nadal jest ale już tylko jeden i u ujścia szyjki macicy czyli chyba w dobrym położeniu. Zaraz spróbuję zdjęcie wstawić.
Proszę o dopisanie do watku priv Karolina, lat 34, termin porodu 2.12.

A powiedzieli Ci coś odnośnie płci? ;)
 
Ja również nie zdecyduję się na prenatalne. U mnie lekarz oczywiście poinformował mnie o takiej możliwości i większej pewności procentowej niż samo USG,podkreślił też że jest to ważne badanie również ze względu na to,że można na wczesnym etapie wykryć nieprawidłowości w funkcjonowaniu łożyska.
Nie namawiał mnie jakoś super ani nie odradzał,więc z mężem podjęliśmy decyzję że sobie darujemy.

Dziewczyny,które jesteście w podobnym wieku ciąży,czyli między 10 tygodniem ciąży-czy Wy też miewacie napady bólu podbrzusza?
Już nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży,ale teraz lekarz stwierdził że to nie jest normalne i mam brać nospe i jeszcze więcej odpoczywać,ale mimo tego i tak od czasu do czasu miewam te bóle.
 
Witam Was wszystkie ja dziś po wizycie ale jestem trochę podłamana... Nie widać na USG kości nosowej mam skierowanie na badania prenatalne... Reszta niby w porządku...
Gratuluję udanych wizyt i witam nowe mamusie :)
 
reklama
Do góry