reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dziewczyny jestesmy po badaniu prenatalnym... Krew pobrana wszystkie wymiary ksiazkowe.... Moje dziecko podczas badania sikalo no to sie grzecznie pytan lekarza a czym:) no to zobaczylam czym:) będzie chlop 90%
A jak dasz na imie wiesz bo ja mam nie lada problem z imieniem mojemu podoba sie.krystian a mi antos.i franek a jemu w ogole
 
reklama
A jak Twoje samopoczucie? U mnie 4 tygodnie były wyjęte z życia. Wymioty, mdłości przez Cały dzień. Ostatnie trzy dni miałam bez wymiotow, ale dziś się znów pojawiły. I oczywiście jestem tak wrażliwa na zapachy, że wyczuje to co jest niewyczuwalne.

Ja powiem Ci pierwsze mdłości miałam dzień po zrobieniu testu [emoji849] męczyłam się 5 tygodni. Dopiero od półtora tygodnia mam spokój, ale jak wstaje z łóżka muszę od razu iść do kuchni coś zjeść, bo jest mi mega słabo [emoji849]
Zapachy tez mi się wyostrzyły ale nie przeszkadza mi to aż tak bardzo. Jedyne czego nie mogę wąchać to kurczaka pieczonego [emoji849] o jedzeniu go nie wspomnę, ogólnie mięsa mogę w ogóle nie jeść. Wole np. Makaron ze szpinakiem, naleśniki, kasze mannę itp. [emoji5] plecy mnie bolą od kilku dni i jestem jakaś zmęczona
 
Ja mam w sobotę usg i już się boję. Jutro badania i okropna glukoza, nie wiem czy dam radę to wypić. W pierwszej ciąży nie wypiłam tego ani razu, wszystko zwracałam.
Ja jutro prenatalne w pt badanie krwi.na grupe.krwi a we wtorek.ginekolog :D a o.glukozie to wole.w.ogole nie.myslec tez mam z tym.mega problem..
 
reklama
Do góry