reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja na prenatalnych będę 12+2 i to 12.06 dopiero także też nie wiadomo czy się uda, ale parcia jakoś nie mam żeby znać płeć bo dla mnie i tak jest synek haha

Ja prenatalne też będę miała w tym samym tygodniu 12+2 czyli za tydzień w środę i mam nadzieję, już poznać płeć!! :)

Kurcze z tym brzuchem :) W moim obecnie 11+2 czuje się i mam wrażenie, że wyglądam jak w 5 miesiącu :) Dodatkowo moja waga pokazuje około 1,5-2 kg na plusie. Strasznie jakaś wydęta jestem :D

Zobaczycie, w styczniu będziemy się tu chwalić zdjęciami naszych ZDROWYCH bobasów :) :)
 
reklama
Moja ginekolog powiedziała, że do końca ciąży będę miała USG dopochwowo :) chyba, że sobie tego nie życzę, to będzie wykonywać przez brzuch. Ale ja jej wierzę, ma nawet ten certyfikat do wykonywania badań prenatalnych więc ufam, że wie co robi :)
Dziwne, bo dopochwowo zawsze lekarz robi na początku. Później lepiej wszystko widać przez powłoki brzuszne.
 
Witam wszystkie dziewczyny które doszły. Jesli chodzi o watek prywatny to musimy poczekać 2 dni. Te które dzisiaj lub wczoraj doszly dodam zaraz po założeniu wątku przez administratorke ;)

Co do mojej rozmowy z szefem w sprawie pracy to wielkie *****..chcialam mu powiedzieć żeby juz wiedział.(chociaż nie mam jeszcze takiego obowiazku) ale za 1,5 miesiaca mam koniec umowy. Ja do niego ze chce z nim pogadać a tez ze on nie chce ze mna gadac..i po tym dalej rozmawiał sobie z klientka..strasznie mnie olał wiec nie wiem czy nie zachowam sie po hamsku i mu za miesiac nie powiem..Do tego nie dal mi 2 dni wolnego przed moimi egzaminami bo stwierdzi ze nie ma ludzi..ale to mój egzamin i ja mam w sumie to w dupie czy on ma ludzi czy nie i z racji tego ze mnie dzisiaj zdenerwowal pojde na tydzień chorobowego przed egzaminami i bede sie na spokojnie w domu uczyć ;) on chyba jeszcze nie wie z kim zadarł. Zdenerwowal ciężarna tym bardziej ze chodziłam cały dzien za nim..wiec mu pokaze.
 
Dziewczyny, macie moc w pisaniu... Ale nadrobiłam... [emoji23] Moje dziewczyny wiedzą o ciąży, Fabianowi nie mówiłam jeszcze bo by zaraz cały Bolesławiec wiedział [emoji12]
Ale zapytałam go dzisiaj czy chciałby zostać starszym bratem.
F:"Chciałbym być starszym bratem młodszego brata.
Ja: A co by było jakbyś był bratem małej siostry?
F: To byłoby za dużo dziewczyn w domu. Nie wiem jakbym to wytrzymał"
[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ale prentalne z jakiegoś konkretnego powodu?? Czy tylko robisz we własnym zakresie?? :) nie no będzie dobrze musi być!
Z powodu wieku. Mam 35 lat, więc powinnam je zrobić. Jasne, staram się myśleć pozytywnie ale ja to generalnie panikara jestem i nawet zwykłe wizyty u ginki są dla mnie mega stresem. Może dlatego, że za dużo czytam niepotrzebnie a ciąża zaczęła mi się od plamień i odklejania kosmówki, więc gdzieś ten niepokój o malucha towarzyszy mi cały czas..
 
reklama
My oboje marzymy o dziewczynce :) Może za tydzień już będziemy wiedzieć! Ale najważniejsze, żeby tylko zdrowe było.
 
Do góry