reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Anusiak1990 pisze gdzie te pierogi kochana ja juz jadę kooooocham pierogi najbardziej ruskie ale nie wybrzydzam:rolleyes:
Super ze juz plec zaczynamy poznawać
Ja dzis nieprzytomna jestem wczoraj mialam ciezki dzień nalatalam się
A dzis znowu urzedowa sprawa przede mną do pracy musze podjechać masakra
Dobrego dnia laseczki
Powodzenia wizytujacym
 
reklama
Czesc dziewczyny. Ja ogarniam sie do pracy [emoji19]..na szczęście od soboty urlop juz. Nie mam zamiaru wysilać sie w pracy i stresować. Ma szef szczęście ze mam urlop bo by zwolnienie bylo.
Ćwiczyłam 2 dni temu jakieś pol h...a dzisiaj mam takie zakwasy w nogach ze ledwo wstać moge [emoji23]
 
Hej
U nas tez ciagle.leje podobno takie.cale lato ma byc. Ja.dzis o 11 mam ortodonte a o 17:30 usg prenatalne. Zrobie dzis.zalewajke bo.jest tak.zimno przez te.deszcze ze wrrr a juz ogrzewanie wylaczylismy wiec ta zupka.moze.sie troche rozgrzejemy.
Ja jestem nadal w szoku ze tak.szybko.mozna.poznac.plec. usg mialam.tylko przez brzuch a dzidzia juz byla.taka.duzaa ok 6 cm.
 
Ja już po krwi, 316zł uboższa.. ostatnio 116 dałam, za leki 120, jak tak dalej pójdzie to wyląduje pod mostem
 
Podliczyłam sobie i do tej pory wydałam na ciąże 1138zł łącznie już z ciążowymi leginsami i olejkiem na rozstępy.. tak to wizyty, tabletki, badania. Jeszcze jutro czystość pochwy 35zł [emoji52] Mam nadzieję że już później mniej troche będzie leków i badań
 
Anusiak1990 pisze gdzie te pierogi kochana ja juz jadę kooooocham pierogi najbardziej ruskie ale nie wybrzydzam:rolleyes:
Super ze juz plec zaczynamy poznawać
Ja dzis nieprzytomna jestem wczoraj mialam ciezki dzień nalatalam się
A dzis znowu urzedowa sprawa przede mną do pracy musze podjechać masakra
Dobrego dnia laseczki
Powodzenia wizytujacym
Bolesławiec, zapraszam[emoji4]
 
Czesc dziewczyny. Ja ogarniam sie do pracy [emoji19]..na szczęście od soboty urlop juz. Nie mam zamiaru wysilać sie w pracy i stresować. Ma szef szczęście ze mam urlop bo by zwolnienie bylo.
Ćwiczyłam 2 dni temu jakieś pol h...a dzisiaj mam takie zakwasy w nogach ze ledwo wstać moge [emoji23]

Ja od wczoraj też znów zaczynam ćwiczyć :) powodzenia!
 
Hej
U nas tez ciagle.leje podobno takie.cale lato ma byc. Ja.dzis o 11 mam ortodonte a o 17:30 usg prenatalne. Zrobie dzis.zalewajke bo.jest tak.zimno przez te.deszcze ze wrrr a juz ogrzewanie wylaczylismy wiec ta zupka.moze.sie troche rozgrzejemy.
Ja jestem nadal w szoku ze tak.szybko.mozna.poznac.plec. usg mialam.tylko przez brzuch a dzidzia juz byla.taka.duzaa ok 6 cm.

Daj znać jak po prenatalnych. W którym tygodniu bobas miał 6 cm?! Jej, mój ostatnio 227 mm :)
 
reklama
Do góry