reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Przyszły mi leginsy ciążowe z lidla 2 sztuki 25zł, bardzo fajne, mięciutkie i sporo miejsca na brzuch [emoji23] Tylko ja noszę L a te są jak XL albo nawet XXL
Mi też sie udało kupić w takiej cenie. Ale dzisiaj dokupiłam jeszcze jedne. W ogole sie obkupilam [emoji14] tyle tylko że wzielam ski a chyba lepiej byloby xs :)
Hej
Jestem juz po.wizycie. wlasnie wróciłam badanie.trwalo mega ddługo bo dzidzia spala i nie.chcial sie w ogole.ruszyc. wszystko jest ok. Zdrowy chlopak na 100% malo tego termin mi sie zmienil na 3.12 aaa blizej juz niz dalej :D
Super! Gratuluje :)


Kto wbija na kolacje??
IMAG4413.jpeg
 
Dziewczyny nie jestem pewna ale poczulam bulgotki wczoraj tez ale myslalam ze to w brzuchu mi burczy a dzisiaj to nie bylo burczenie brzucha tylko tak niziutko takie przelewanie nad sama pipka. Mloda czulam w podobnym czasie tylko tez nie bylam pewna takze obserwuje dalej ale chyba to to:) bo jelit tak nisko nie mam:)
Ja identycznie czułam nad morzem, miałam mega pełny pęcherz i dodatkowo mi uciskal i może dlatego.
 
reklama
Do góry