reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja tez mam dzien zjedz wszystko co masz pod reka. Koktajl z truskawek tez zrobiony. Odkrylam dzisiaj powod zlego samopoczucia mlodszej. Ida nam 5ki stad ten katar i humorki. No nic wyjda dolne przyjdzie pora na górne ehh
 
reklama
Ja mam dzień mega mdłości :( myślałam ze już to za mną.

A moja teściowa złamała rękę z przemieszczeniem. Miała w narkozie składana, czekam na wieści zeby po nia jechać.
 
Odebrałam dzisiaj wyniki , i oczywiście jak przypuszczałam poniżej normy HGB, HCT przyjdzie mi znowu całą ciąże przyjmować żelazo. Za to WBC powyżej normy.
 
Nie wiem czemu i czy wy tak macie ale ja sie czuje jakbym tasiemca w brzuchu miala [emoji23] zjadlam zupe z bagietka a teraz muffina z jagodami i nektaryne a za 2 h znowu glodna będę...
Ja to samo..Strasznie mi z tym źle, bo jak nawet chciałabym jeść mniej, to robi mi się niedobrze z głodu.. Oj będę miała co zrzucać po porodzie..
 
Odebrałam dzisiaj wyniki , i oczywiście jak przypuszczałam poniżej normy HGB, HCT przyjdzie mi znowu całą ciąże przyjmować żelazo. Za to WBC powyżej normy.
Sprobuj zakwas z buraków naprawdę można uniknąć brania żelaza. I herbatka z pokrzywy tez dobra. Jak mi wyjdą złe wyniki to narobie zakwasu. Tylko jak narazie mam zachcianki na słodkie, właśnie wciągnęłam lody, a wcześniej arbuza
 
Rodzina twierdzi że dziecko musi mieć ojca i że nie wyobrażają sobie żeby dziecko wychował się bez niego bo wg nich to patologia. Mam w domu rodzinnym swój pokój a obecnie jestem na l4 bo jestem strasznie przeziębiona za pokój płacimy po połowie ale jest to pokój jednoosobowy właścicielka nawet nie wie że on tu jest bo wcześniej miały wynajęty pokój obok ale za niego nie zapłacił bo przechlal wszystkie pieniądze moi rodzice nie będą mu napewno utrudniać kontaktu ze mna
 
Sprobuj zakwas z buraków naprawdę można uniknąć brania żelaza. I herbatka z pokrzywy tez dobra. Jak mi wyjdą złe wyniki to narobie zakwasu. Tylko jak narazie mam zachcianki na słodkie, właśnie wciągnęłam lody, a wcześniej arbuza
Potwierdzam pokrzywa wyleczyłam anemie w poprzedniej ciąży.
Rodzina twierdzi że dziecko musi mieć ojca i że nie wyobrażają sobie żeby dziecko wychował się bez niego bo wg nich to patologia. Mam w domu rodzinnym swój pokój a obecnie jestem na l4 bo jestem strasznie przeziębiona za pokój płacimy po połowie ale jest to pokój jednoosobowy właścicielka nawet nie wie że on tu jest bo wcześniej miały wynajęty pokój obok ale za niego nie zapłacił bo przechlal wszystkie pieniądze moi rodzice nie będą mu napewno utrudniać kontaktu ze mna
A ojciec który używa przemocy psychicznej i fizycznej nie jest patologia?
Skoro właścicielka nie wie ze on mieszka moze zgłoś jej, poproś o pomoc w pozbyciu sie go z mieszkania i wtedy nie musisz wracać do rodziców.
Moja mama mówiła że dziecko musi miec ojca. To jej powiedziałam ze bedzie miało nawet lepszego :) Wtedy to były puste słowa ale lepszy brak ojca niz ojciec ktory przekazuje same toksyczne obrazy. Im wiecej dzieci widza tym wiecej przekladaja na swoje dorosłe życie. One sa naszym lustrem.
 
reklama
Do góry