reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Jak ten czas leci szybko:)w środe mam badania prenatalne bo przez szpital mi przepadły,i tak prosiłam babeczkę żeby mnie gdzieś wcisnęła....a w czwartek kotrola u swojego lekarza....i standardowy stresior musi być:)
 

Załączniki

  • Screenshot_20190526-074538.png
    Screenshot_20190526-074538.png
    79,7 KB · Wyświetleń: 59
Hej dziewczyny. Nadrabiam i nadrabiam... Tyyyle się napisałyście.
Ja nic nie czuje :( raz czy dwa jak przylozylam.reke na brzuchu tam nizej bardziej to czulam bombelki ale szybko przeszlo i potem.juz nie czułam wiec myslalam ze to przez gazy czy cos. No nie wiem. Ciekawe kiedy bede czuc.juz sie nie moge doczekac tego.
Na tym etapie ruchy ciężko wyczuć pod ręką. Są to bardzo sporadyczne pukania od środka. Im wyższa ciąża, tym łatwiej to rozpoznać. Ok 16 tc możesz coś pod ręką wyczuć. Ja wczoraj miałam takie właśnie puknięcie po prawej stronie. Moja babcia mówi, że z prawej to na chłopca [emoji6]
 
Hej hej!U mnie dzień pełen emocji wczoraj był.Mielismy spotkanie rodzinne z okazji dnia matki.Moja teściowa chwilę przed idąc ulicą wywaliła się i złamała obie ręce.Zamiast spotkania mój mąż że swoją siostrą pojechali z nią na Sor a ja zostałam z dziećmi i mężem siostry.Teraz na zmianę przez najbliższych 6 tygodni będzie mieszkała u Nas,u córki i u drugiego syna.Jakis obled cała ta sytuacja!
Z przyjemnych rzeczy - kupiłam zapas maseczek w Rossmanie za 160 zł i teraz codziennie się pielęgnuje Uznałam że skoro czuje się gruba i opuchnięta i mam cycki jak Pamela to muszę zadbać o resztę żeby być chociaż zadbana na maksa Także muszę się umówić na pedi i poczekać na odrosniecie paznokci u rąk żeby zrobić mani
jeszcze mam taki patent z pierwszej ciąży - pod prysznicem codziennie peeling myjacy,po wyjściu balsam i nigdy nie miałam takiej skóry.Polecam
Mam bardzo intensywny przyszły tydzień.Az się go boję.Praca,lekarz,badania,Si i jeszcze dużo więcej i wszystko na czas.
A propos informowania rodzeństwa - ja muszę zakupić książeczki i najpierw wprowadzić w temat a powiedzieć tak w 15-16 tyg.Zobsczymy jak wyjdzie.Boje sie.
 
Powiem Wam że jestem w szoku że tak szybko wszystkie poznajcie płeć.Jak pisałam wcześniej - ja dopiero w USG połówkowym.U mnie dopiero 10 tydzień więc sobie jeszcze poczekam.Imion nie mam.Przy pierwszym synu miałam nawet przed ciążą.Teraz brak pomysłów.
 
Ja nic nie czuje :( raz czy dwa jak przylozylam.reke na brzuchu tam nizej bardziej to czulam bombelki ale szybko przeszlo i potem.juz nie czułam wiec myslalam ze to przez gazy czy cos. No nie wiem. Ciekawe kiedy bede czuc.juz sie nie moge doczekac tego.

Tak wyglada położenie jelit i macicy(jelita zasłaniają tak naprawdę macice i dopiero jak zacznie ja wybijać to jelita się ciut unoszą) , wiec dlatego bardzo często kobiety myla
IMG_7342.JPG
ruchy czy muśnięcia z gazami ;)
Gdy będzie kopać już wyczuwalnie to będziesz mieć pewność, ze to jest to
 
Powiem Wam że jestem w szoku że tak szybko wszystkie poznajcie płeć.Jak pisałam wcześniej - ja dopiero w USG połówkowym.U mnie dopiero 10 tydzień więc sobie jeszcze poczekam.Imion nie mam.Przy pierwszym synu miałam nawet przed ciążą.Teraz brak pomysłów.

Ja też jeszcze nie znam, pójdę na dodatkowe usg w dzień planowanej wizyty u położnej, bo wtedy ma tylko osłuchać. A jak pisałam mąż ma 18.6 urodziny i byłby to fajny prezent dla niego [emoji170][emoji178] a jeśli się nie uda zobaczyć to dopiero 17.7 na połówkowych
 
Witam się z rana, u mnie słoneczko ale wiatr okropny :( Około 15 do domku wracam i trzeba zacząć się uczyć ma egzaminy.
Dzisiaj mi brzuchol wywaliło, ale też dlatego że sobie pojadłam wczoraj :) Ten tydzień szybko mi zleciał, jeszcze jeden i wizyta. Mam nadzieję, że krwiak chociaż odrobinę zniknie, ale pewnie mogę tylko pomarzyć. Nie mogę się doczekać, to już będzie 10+6 więc liczę że dzidzia znowu pięknie mi pomacha łapkami :)
Wczoraj postanowiliśmy jechać nad morze w sierpniu ale mój sobie uwidział Mielno i kropka, więc od wczoraj tylko dzwonię i poszukuje :/
 
reklama
Tak wyglada położenie jelit i macicy(jelita zasłaniają tak naprawdę macice i dopiero jak zacznie ja wybijać to jelita się ciut unoszą) , wiec dlatego bardzo często kobiety myla Zobacz załącznik 977596ruchy czy muśnięcia z gazami ;)
Gdy będzie kopać już wyczuwalnie to będziesz mieć pewność, ze to jest to
Ooo super zdjecie. Wlasnie szukalam czegos takiego w internecie ale.nigdzie nie.moglam.znaleźć. super dziekuje :))
 
Do góry