reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja też nic nie czuję, żadnych ruchów. A dziewczyny, czy tatusiowie badali grupę krwi? Slyszałyście coś o konfliktach gdy jedno ma "+" a drugie "-"?

Ja prenatalne mam w tą środę, i zaczynam się denerwować... Juz bym chciała być po. I za tydzień w końcu powiemy rodzinie, bo nie wie nikt :)
 
reklama
Ja też nic nie czuję, żadnych ruchów. A dziewczyny, czy tatusiowie badali grupę krwi? Slyszałyście coś o konfliktach gdy jedno ma "+" a drugie "-"?

Ja prenatalne mam w tą środę, i zaczynam się denerwować... Juz bym chciała być po. I za tydzień w końcu powiemy rodzinie, bo nie wie nikt :)


To tzw. Konflikt serologiczny. My wiemy ,że oboje mamy Rh +
Dzisiaj postanowiliśmy wspólnie, że będziemy rodzić naturalnie, a przynajmniej się postaramy ;)
 
Ja prenatalne mam jutro jakos zlecialo szybko... Zalatana bylam w tym tygodniu nie denerwuje się., chyba ze mnie jutro przed zlapie stresik...
Poszlam po zakupy, nakupilam dwie siarki ale ze poszłam po papier toaletowy a wyszlam bez to norma ostatnio, ciazowy mozg....
 
To tzw. Konflikt serologiczny. My wiemy ,że oboje mamy Rh +
Dzisiaj postanowiliśmy wspólnie, że będziemy rodzić naturalnie, a przynajmniej się postaramy ;)

W takim razie muszę wysłać męża na badania, mam nadzieję, że też ma + jak ja :)

Co do rodzenia, też chcemy naturalnie. A w ogóle można sobie wybrać? :) Bo ogólnie to co zaleci lekarz, to wybierzemy :)
 
My mamy taką samą grupę krwi.
Też bym chciała rodzić naturalnie jeśli to będzie możliwe ale bez chłopaka raczej :)
 
Ja mam Rh- partner + 4 ciąża w zadnej nie bylo konfliktu trzeba kontrolować i byc swiadomym nie ma co panikować
 
reklama
Ja też mam Rh— a mój Marcin +. No i też zostałam poinformowana o zastrzyku, który najprawdopodobniej będę miała.
 
Do góry