reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
W takim razie muszę wysłać męża na badania, mam nadzieję, że też ma + jak ja :)

Co do rodzenia, też chcemy naturalnie. A w ogóle można sobie wybrać? :) Bo ogólnie to co zaleci lekarz, to wybierzemy :)
Jeżeli Ty nie masz minusa to chyba ok :) wydaje mi się, że konflikt dotyczy kobiet RH- w ciąży z mężczyznami RH + :)
 
Hej hej :)
Ja mam plus i nie znam się na tym konflikcie :)
W pierwszej ciąży miałam usg w 13t3d, a chyba można je robić do 13t6d. Ja wszystkiego się dowiem dopiero w środę na wizycie.
Dzisiaj byłam pobrac krew - z 5 probówek mi pobrała. Jak ja tego nie lubię!
A co do ruchów - sprawdziłam wczoraj - w pierwszej ciąży miałam je około 16 czerwca, czyli to było 4 miesiące i 14 dni przed terminem z OM, czyli...nie wiem który tydzień :)

Co do wakacji - my planujemy w lipcu jechać do Grecji (muszę tylko dostać zielone światło od lekarza), a w sierpniu Mazury, ale to ja już chyba sama z synkiem.

Miłego dnia Mamuśki
 
reklama
Dzień dobry :) Ja widzę wątek prywatny. Mam pytanie- czy w związku z tym przerzucamy się tak na pisanie? czy piszemy i tu i tu?
 
Do góry