reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Nad twoja pierwsza wypowiedzią jest link do prywatnego wątku musisz jednak "chwile" poczekać na dodanie cie przez adminke do grupy. Ja czekałam chyba 2 lub 3 dni

Dziękuje :) wy już po prenatalnych ? Ja dzisiaj dzwoniłam żeby się umówić zaproponowano mi dzień 11.06 będzie to 11+3. Czy to trochę nie za wcześnie ? Mam obawy
 
reklama
Dziękuje :) wy już po prenatalnych ? Ja dzisiaj dzwoniłam żeby się umówić zaproponowano mi dzień 11.06 będzie to 11+3. Czy to trochę nie za wcześnie ? Mam obawy
Ja byłam umówiona dokładnie na ten sam dzień 11+3 ale właśnie się stresowałam że to może być trochę za wcześnie i przełożyłam o tydzień. Także byłam 12+3 i było wsio widać. Koleżanka była w 11+... I wyszło jej coś tam nie bardzo i Pan doktor kazał jej przyjść za tydzień i już wtedy było ok. Także bym przełożyła na Twoim miejscu żeby nie potrzebnie się nie stresować.
 
Dziękuje :) wy już po prenatalnych ? Ja dzisiaj dzwoniłam żeby się umówić zaproponowano mi dzień 11.06 będzie to 11+3. Czy to trochę nie za wcześnie ? Mam obawy

Hej,
Ja prenatalne miałam w 13+0, z badania wyszło, że jest 13+1. Głównie chodzi o to, że maluszek podczas badania powinien mieć pomiędzy 45 a 84 mm (45 mm osiąga mniej więcej w 11+0, a 84mm w 13+6, ale pamiętaj że na USG może wyjść inny termin niż z miesiączki) i jak się pójdzie za wcześnie to może być jeszcze za mały do oceny czegokolwiek a jak za późno to niestety już nie da się wszystkiego ocenić. Większość kobiet chodzi ok 12+coś. Ale to już Twoja decyzja, zawsze lepiej za wcześnie niż za późno, bo najwyżej powiedzą żebyś przyszła jeszcze raz :)
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa, a wiec jest to moja druga ciąża, pierwsza poroniłam w grudniu, aktualnie 14 + 3 , na początku były problemy brak zarodka, plamienia, dużo stresu, ze znowu poronie, ale jednak stał się cud i wszystko zmierza ku dobremu, termin na 3 grudnia, już nie umiem się doczekać aż zobaczę moja małą istotkę, na prenatalnych wszystko w porządku, w poniedziałek idę do ginekologa mam nadzieje ze zrobi mi usg, bo bardzo bym chciała wiedzieć jakie maleństwo siedzi we mnie, pozdrawiam serdecznie
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa, a wiec jest to moja druga ciąża, pierwsza poroniłam w grudniu, aktualnie 14 + 3 , na początku były problemy brak zarodka, plamienia, dużo stresu, ze znowu poronie, ale jednak stał się cud i wszystko zmierza ku dobremu, termin na 3 grudnia, już nie umiem się doczekać aż zobaczę moja małą istotkę, na prenatalnych wszystko w porządku, w poniedziałek idę do ginekologa mam nadzieje ze zrobi mi usg, bo bardzo bym chciała wiedzieć jakie maleństwo siedzi we mnie, pozdrawiam serdecznie

Witaj :)
Cudowna niespodzianka po takich przykrych przejściach :)
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa, a wiec jest to moja druga ciąża, pierwsza poroniłam w grudniu, aktualnie 14 + 3 , na początku były problemy brak zarodka, plamienia, dużo stresu, ze znowu poronie, ale jednak stał się cud i wszystko zmierza ku dobremu, termin na 3 grudnia, już nie umiem się doczekać aż zobaczę moja małą istotkę, na prenatalnych wszystko w porządku, w poniedziałek idę do ginekologa mam nadzieje ze zrobi mi usg, bo bardzo bym chciała wiedzieć jakie maleństwo siedzi we mnie, pozdrawiam serdecznie
Hej
Ja tez mam termin na 3.12 takze ten sam.dzien mamy :D na.pewno bedzie dobrze ja juz bobaska.widzialam.cudny widok ❤
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa, a wiec jest to moja druga ciąża, pierwsza poroniłam w grudniu, aktualnie 14 + 3 , na początku były problemy brak zarodka, plamienia, dużo stresu, ze znowu poronie, ale jednak stał się cud i wszystko zmierza ku dobremu, termin na 3 grudnia, już nie umiem się doczekać aż zobaczę moja małą istotkę, na prenatalnych wszystko w porządku, w poniedziałek idę do ginekologa mam nadzieje ze zrobi mi usg, bo bardzo bym chciała wiedzieć jakie maleństwo siedzi we mnie, pozdrawiam serdecznie
Witamy serdecznie. Teraz musi byc juz dobrze nie ma innej opcji. Ja tez po przejsciach i wciaz pod gorke ale jakos daje rade chociaz czasem ciezko.
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa, a wiec jest to moja druga ciąża, pierwsza poroniłam w grudniu, aktualnie 14 + 3 , na początku były problemy brak zarodka, plamienia, dużo stresu, ze znowu poronie, ale jednak stał się cud i wszystko zmierza ku dobremu, termin na 3 grudnia, już nie umiem się doczekać aż zobaczę moja małą istotkę, na prenatalnych wszystko w porządku, w poniedziałek idę do ginekologa mam nadzieje ze zrobi mi usg, bo bardzo bym chciała wiedzieć jakie maleństwo siedzi we mnie, pozdrawiam serdecznie
Piękna informacja oby tak dalej dobrze i do przodu [emoji4][emoji106]
 
Do góry