reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa, a wiec jest to moja druga ciąża, pierwsza poroniłam w grudniu, aktualnie 14 + 3 , na początku były problemy brak zarodka, plamienia, dużo stresu, ze znowu poronie, ale jednak stał się cud i wszystko zmierza ku dobremu, termin na 3 grudnia, już nie umiem się doczekać aż zobaczę moja małą istotkę, na prenatalnych wszystko w porządku, w poniedziałek idę do ginekologa mam nadzieje ze zrobi mi usg, bo bardzo bym chciała wiedzieć jakie maleństwo siedzi we mnie, pozdrawiam serdecznie
Gratuluje [emoji4] u mnie tak samo..byla strata w grudniu a teraz mam nadzieje ze za to cierpienie w grudniu nasze pociechy zobaczymy [emoji3059]
I jak macie dostep do prywatnego? Ja czekam od pon.i dalej nic
Nie wiem dlaczego ale chyba kreatorka codziennie nie dodaje. Mi na razie tez nie odpisała
 
Ja jestem w pierwszej ciąży 12+3, lekarz nic mi jeszcze nie mówił o badaniach prenatalnych ale nawet jak powie to nie mam zamiaru ich robić :) raz ze strach a dwa ze będę chodzić zdenerwowana bo może coś wyjść nie tak. Wole sobie tego oszczedzic co będzie to będzie, miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze
 
Ja jestem w pierwszej ciąży 12+3, lekarz nic mi jeszcze nie mówił o badaniach prenatalnych ale nawet jak powie to nie mam zamiaru ich robić :) raz ze strach a dwa ze będę chodzić zdenerwowana bo może coś wyjść nie tak. Wole sobie tego oszczedzic co będzie to będzie, miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze
Musi być dobrze :) No ale fakt faktem powinien Cię poinformować o możliwości zrobienia takich badań
 
Mam pytanie. Od początku ciąży doczepiła się do mnie infekcja i czy wy też mialyscie taka sytuacje? Czy po leczeniu uzywalyscie jakiś probiotyk aby to nie wróciło? Mi kiedyś zapisała hydrovag ale był fatalny czułam pieczenie po nim i było jeszcze gorzej. Według mojej Pani doktor probiotyki w ciąży nie bardzo. Wydaje mi się że to jakaś bzdura. Po każdym leczeniu wraca mi ten syf bo flora jest zaburzona. Co wam polecali wasi ginekolodzy? Zamierzam skonsultować się z innym ginekologiem bo ta moja to jakieś olewcze podejście ma. Badanie krwi miałam po pierwszej wizycie ale bez tych wszystkich zakaźnych chorób typu HIV itp i już drugi miesiąc nie chce badań krwi.....
 
reklama
Mam pytanie. Od początku ciąży doczepiła się do mnie infekcja i czy wy też mialyscie taka sytuacje? Czy po leczeniu uzywalyscie jakiś probiotyk aby to nie wróciło? Mi kiedyś zapisała hydrovag ale był fatalny czułam pieczenie po nim i było jeszcze gorzej. Według mojej Pani doktor probiotyki w ciąży nie bardzo. Wydaje mi się że to jakaś bzdura. Po każdym leczeniu wraca mi ten syf bo flora jest zaburzona. Co wam polecali wasi ginekolodzy? Zamierzam skonsultować się z innym ginekologiem bo ta moja to jakieś olewcze podejście ma. Badanie krwi miałam po pierwszej wizycie ale bez tych wszystkich zakaźnych chorób typu HIV itp i już drugi miesiąc nie chce badań krwi.....
Ja osobiście nie miałam okazji brać ale czytałam że można a nawet trzeba brać głównie w ciąży. Może zapytaj w aptece powinni umieć Ci odpowiedzieć na to pytanie. A odnośnie badań to radziłbym zmienić lekarza mi dal skierowanie na połowę badań na 1 wizycie w 5tc do tego ciąży zagrożonej
 
Do góry