reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ale będzie łatwiej w wieku przedszkolnym... Zapewne to będą mali miłośnicy wspólnych zabaw :)! Hahaha! Tak u nas prezent będzie wymarzony!!!! Myślałam tylko że dłużej będę funkcjonowała w pracy ale brzuch się napina i nie czuje się za dobrze jak jestem długo na nogach... Więc teraz już tylko praca w domu i spacery:) Jeszcze 3 miesiące. No i zaczynam myśleć o porodzie i mam w głowie tyle wątpliwości i rozważań... Czy rodzic naturalnie... Chyba zrobię listę za i przeciw :) dla niektórych przyszłych mam to decyzja podyktowana przeczuciem i opiniami lekarzy... Wstępna opinie lekarzy mam tylko przeczucia brak... ;) ale jest jeszcze trochę czasu na to żeby rozwiać obawy... Na tą chwilę staram się wyciszyć i korzystać z każdej chwili na relaks ... A jak tam przygotowania u Ciebie ...i u pozostałych przyszłych mam? :)
 
reklama
Mi zostalo kupic nosidełko, łóżeczko, wanienka, rzeczy dla mnie do porodu i po porodzie. Ale z tym sie jeszcze z miesiac wstrzymam. Wiadomo pampersy, oliwki i inne przybory dla dziecka tez musze kupic
 
Ja jestem na etapie powiedzmy zerowym jeżeli chodzi o przygotowania. Nie pracuję już ponad miesiąc bo miałam duże problemy z nerkami a tutaj w Niemczech pracodawca w takiej sytuacji od razu zgłasza ubezpieczalni że nie mogę dłużej pracować. Szukam położnej która po porodzie przez dwa tygodnie będzie przychodziła do mnie codziennie i liczę że wytłumaczy mi wszystko. O rzeczy do porodu i do szpitala dla dzieci nie mam się co martwić ponieważ szpitale tutaj zapewniają wszystko :)
 
Hey dziewczyny ja mam termin na 1 grudzien jak sie czujecie ?
U mnie 18.12 :) Ja dziś wyleguję się jak foka... Foka że straszną zgagą ;) do tego walka z zapaleniem i cukier wysoki... Do skontrolowania... W górnych granicach... Dbam o dietę ale ochota na słodkości ogromna! najważniejsze że nadciśnienie zniknęło i że maleńka jest zdrowa i wesoło podskakuje od rana :) jest już z nią fajna interakcja przez brzuszek. Wracając do samopoczucia w porównaniu do pierwszych 4 miesięcy spedzonych na obejmowaniu muszli klozetowej to teraz mimo braku sił samopoczucie wspaniałe :D a jak u Was :)?
 
Ja jestem na etapie powiedzmy zerowym jeżeli chodzi o przygotowania. Nie pracuję już ponad miesiąc bo miałam duże problemy z nerkami a tutaj w Niemczech pracodawca w takiej sytuacji od razu zgłasza ubezpieczalni że nie mogę dłużej pracować. Szukam położnej która po porodzie przez dwa tygodnie będzie przychodziła do mnie codziennie i liczę że wytłumaczy mi wszystko. O rzeczy do porodu i do szpitala dla dzieci nie mam się co martwić ponieważ szpitale tutaj zapewniają wszystko :)
Oj zazdroszczę takich warunków. To zapewne daje dużo spokoju wewnętrznego. My zaczynamy robić zakupy stopniowo żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. To sprawia ogromną przyjemność... W szczególności kocyki, szumiace misie i inne mamowe gadżety ;) wstrzymujemy się z rzeczami do szpitala do czasu szkoły rodzenia. Liczę na to że położna podpowie co rzeczywiście warto kupić... ciuszki mamy od przyjaciół po blizniakach więc uda się sporo zaoszczędzić (aby móc wydać na wystrój pokoju :p)
 
Ja jestem na etapie powiedzmy zerowym jeżeli chodzi o przygotowania. Nie pracuję już ponad miesiąc bo miałam duże problemy z nerkami a tutaj w Niemczech pracodawca w takiej sytuacji od razu zgłasza ubezpieczalni że nie mogę dłużej pracować. Szukam położnej która po porodzie przez dwa tygodnie będzie przychodziła do mnie codziennie i liczę że wytłumaczy mi wszystko. O rzeczy do porodu i do szpitala dla dzieci nie mam się co martwić ponieważ szpitale tutaj zapewniają wszystko :)
Mieszkam w Niemczech i nie wiedziałam o tym [emoji23]
 
reklama
Do góry