reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hej, też jestem grudniówka - termin mam na 18 grudnia ... i niestety tez z cukrzycą ciążowa (albo blisko niej) wynik krzywej lekko przekroczony po 2h - 159 :(((( od kilku dni jestem na diecie, którą sama układam... nie wiem czy właściwie ... jem to co ma mały indeks glikemiczny :D niestety nie zawsze mam mozliwość jesc czesto...zreszta nawet mi się nie chce az tak czesto jesc :( to jakas przesada, nie mierze cukru bo nie mam czym a diabetolog dopiero 18.09
P.S. i chyba jestem najstarsza - skończone 37lat :o ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, też jestem grudniówka - termin mam na 18 grudnia ... i niestety tez z cukrzycą ciążowa (albo blisko niej) wynik krzywej lekko przekroczony po 2h - 159 :(((( od kilku dni jestem na diecie, którą sama układam... nie wiem czy właściwie ... jem to co ma mały indeks glikemiczny :D niestety nie zawsze mam mozliwość jesc czesto...zreszta nawet mi się nie chce az tak czesto jesc :( to jakas przesada, nie mierze cukru bo nie mam czym a diabetolog dopiero 18.09
P.S. i chyba jestem najstarsza - skończone 37lat :o ?
Hej nie jesteś,
Ja mam 40 i czeka mnie przygoda z bliźniaczkami aktualnie czekam na miejsce w szpitalu na patologii bo moja szyjka zbyt szybko się skraca co niestety grozi skrajnymi wcześniakami
 
Hej nie jesteś,
Ja mam 40 i czeka mnie przygoda z bliźniaczkami aktualnie czekam na miejsce w szpitalu na patologii bo moja szyjka zbyt szybko się skraca co niestety grozi skrajnymi wcześniakami
Wszystkiego dobrego, obyś jak najdłuższej wytrzymała, każdy dzień się liczy. [emoji173]
 
Dziewczyny nadal w brzuchu ale powiem ze strach ogromny przy każdej toalecie boje się ze czop wyleci mimo ze lekarz mówił ze szyjka zamknięta i twarda no ale króciutka ☹️
 
To czemu nie zakładają Pessara albo szwu? Pozwoliłoby Ci to odetchnąć i zabezpieczyć maluchy. Ja mam pessar od 4 tygodni ponad
Dziewczyny nadal w brzuchu ale powiem ze strach ogromny przy każdej toalecie boje się ze czop wyleci mimo ze lekarz mówił ze szyjka zamknięta i twarda no ale króciutka [emoji3525]
 
Podejdz do apteki, dostaniesz glukometr za darmo dokupisz paski i bedzie czym mierzyć :) to da Ci pogląd na to czy dobrze jesz :)
Jak to dostane? W aptece tak bez niczego daja glukometry? Nie miałam pojęcia... a już nie chce mi się latać po aptekach :D najwyżej jutro może coś znajdę otwartego...

Hej nie jesteś,
Ja mam 40 i czeka mnie przygoda z bliźniaczkami aktualnie czekam na miejsce w szpitalu na patologii bo moja szyjka zbyt szybko się skraca co niestety grozi skrajnymi wcześniakami
Patrish trzymaj się, zaopiekują się Tobą i będzie wszystko dobrze :)
 
Hej dziewczyny!

Byłam na tym forum 4 lata temu kiedy spodziewałam się mojego pierworodnego. Dziś mnie naszło by wrócić tu :) Termin mam na 13go grudnia i będzie córka. Mam 37 lat i ciążę znoszę o wiele gorzej niż poprzednia no ale co zrobić.
Czy ja też mogę dołączyć do prywatnej grupy czy to dopiero po jakimś czasie się dzieje?

Pozdrawiam
 
reklama
Jak to dostane? W aptece tak bez niczego daja glukometry? Nie miałam pojęcia... a już nie chce mi się latać po aptekach :D najwyżej jutro może coś znajdę otwartego...
Tak, dostaniesz za darmo :) czesto praktykuje się w ten sposób, ze kupujesz paski, dostajesz glukometr danej firmy do której pasują paski :) Każda apteka w której pracowałam miała dokładnie taka sama zasadę zatem... bez problemu powinnaś to załatwić :)
 
Do góry