reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A ja wstałam o 5 rano pełna Energi nic mnie nie boli nie mdli mnie wysprzatalam już cały dom 🤷‍♀️ i teraz usiadlam i zdałam. Sobie sprawę że nie czuję się w ciąży.... Ja chyba oszaleje do wizyty.... Mam. Źle przeczucia ze historia się powtórzy
 
reklama
Zależy mi żeby pracować do konca czerwca, muszę mieć przepracowane pół roku żeby dostać później trzynastkę, a wiadomo jak są małe dzieci kasa jest potrzebna. Później mogę wziąść urlop i iść na L4 po nim. Praca zdalna jest już nie możliwa dyrekcja zdecydowała, że wszyscy bez wyjątków wracają do pracy.
Na razie wstałam i jest nie najgorzej mam nadzieję że dam radę przetrwać ten i każdy kolejny dzień. Głowa ćmi ale delikatnie.
Powodzenia w pracy, trzymaj sie 😘

A ja wstałam o 5 rano pełna Energi nic mnie nie boli nie mdli mnie wysprzatalam już cały dom 🤷‍♀️ i teraz usiadlam i zdałam. Sobie sprawę że nie czuję się w ciąży.... Ja chyba oszaleje do wizyty.... Mam. Źle przeczucia ze historia się powtórzy
Trzymam kciuki, zeby bylo wszystko ok 😉 Ja to akurat poranki dosyc dobrze znosze, a potem jest coraz gorzej.
 
Nie martw się, zobacz na mnie. Nie czuje się w ciąży tak samo jak Ty a serduszko było, jutro idę kolejny raz patrzeć [emoji7]
A ja wstałam o 5 rano pełna Energi nic mnie nie boli nie mdli mnie wysprzatalam już cały dom [emoji2368] i teraz usiadlam i zdałam. Sobie sprawę że nie czuję się w ciąży.... Ja chyba oszaleje do wizyty.... Mam. Źle przeczucia ze historia się powtórzy
 
Dzien dobry!

Za godzinę mam badania krwi, dopiero potem mogę wziac euthyrox, wiec najwcześniej zjem za lekko ponad 1,5h

Coś czuje, ze jak ostatnio nie miałam problemów z mdłościami to mnie dopadną dziś. Nie pomaga straszenie w aplikacji, ze ten nowy zaczęty tydzień ma być najgorszy w temacie dolegliwości.
Dziś 9+1
Wizyta w piątek. Jak ja wytrzymam :D
 
Dzien dobry!

Za godzinę mam badania krwi, dopiero potem mogę wziac euthyrox, wiec najwcześniej zjem za lekko ponad 1,5h

Coś czuje, ze jak ostatnio nie miałam problemów z mdłościami to mnie dopadną dziś. Nie pomaga straszenie w aplikacji, ze ten nowy zaczęty tydzień ma być najgorszy w temacie dolegliwości.
Dziś 9+1
Wizyta w piątek. Jak ja wytrzymam :D
Ja też dzisiaj 9+1. ;) Jutro o 16 mam wizytę.

A ja wstałam o 5 rano pełna Energi nic mnie nie boli nie mdli mnie wysprzatalam już cały dom 🤷‍♀️ i teraz usiadlam i zdałam. Sobie sprawę że nie czuję się w ciąży.... Ja chyba oszaleje do wizyty.... Mam. Źle przeczucia ze historia się powtórzy
Spokojnie. Od początku nie mam praktycznie żadnych objawów, a już widziałam zarodek z serduszkiem. To nie ma absolutnie żadnego znaczenia w kontekście powodzenia ciąży, czy rzygasz jak kot czy czujesz się świetnie.
 
Dzień dobry. Mam dzisiaj wizytę o 11:30 a przed nią chce zrobić badania. Nie wiem jak ja wytrzymam . Ostatnie dwa dni byłam w stanie wstać z łóżka dopiero o 13. A jeszcze muszę się sama zawieźć.
Też chciałam wytrzymać w pracy do końca czerwca z uwagi na jakieś tam benefity. Ale nie dam rady. Trudno. Wolę zadbać o siebie i o tą ciążę. Kasa jakoś się znajdzie. Rozważałam czy nie wziąć urlopu nawet ale chyba by mi nie starczylo nawet z zaległym. Eh. A tak się łudziłam że chociaż jedna ciążę w życiu będę miała piękną lekką i radosną i nie będę zgrzytać zębami jak ktoś mi będzie mówił że przecież to stan błogosławiony i że ciąża to nie choroba. Walne każdego kto mi tak powie w tej ciąży!
 
Ja też dzisiaj 9+1. ;) Jutro o 16 mam wizytę.


Spokojnie. Od początku nie mam praktycznie żadnych objawów, a już widziałam zarodek z serduszkiem. To nie ma absolutnie żadnego znaczenia w kontekście powodzenia ciąży, czy rzygasz jak kot czy czujesz się świetnie.
Tak ja to wszystko wiem... Tylko że w ciąży poronionej zatrzymanej tak samo się działo ☹️ i te źle przeczucie mnie dręczy... Od początku nie miałam zbytnio objawów lub były ale słabe i tak samo miałam w ciąży poronionej objawy słabe a potem nagle zniknęły a wizyta dopiero 9 czerwca... Osiwieje
 
reklama
Do góry