reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny!

O 7.30 zaliczyłam morfologię - nie pamietam kiedy ostatnio oddałam tyle krwi (6 czy 7 fiolek), to była jakaś pijawka a nie laborantka ;)

Teraz czekam na wizytę kwalifikacyjną do badań prenatalnych.
Ściskam Was wszystkie serdecznie.
Miałam tak samo a mój mąż brutalnie zażartował: ktoś będzie miał czarninę na obiad... albo kaszankę zrobi [emoji81][emoji1787]
 
reklama
A ja już po. Poszło błyskawica. Tez tych fiołek kilka ale w porównaniu z jednostka krwi to w sumie niedużo. Spodziewałam się, ze będę dłużej.
No to pol godziny i będę jeść. Idę do męża do pracy ze smakołykami ;)

@Asia Kasia a Ty nie miałaś już wizyty z serduszkiem? I tez się nie denerwowałas przed a się okazało, ze ok? Tzn jeśli się mylę to wybacz.
Nie ma sensu się nakręcać ale jeśli naprawdę bardzo się denerwujesz to najlepiej zapisać się wcześniej na wizytę ;)
 
A ja już po. Poszło błyskawica. Tez tych fiołek kilka ale w porównaniu z jednostka krwi to w sumie niedużo. Spodziewałam się, ze będę dłużej.
No to pol godziny i będę jeść. Idę do męża do pracy ze smakołykami ;)

@Asia Kasia a Ty nie miałaś już wizyty z serduszkiem? I tez się nie denerwowałas przed a się okazało, ze ok? Tzn jeśli się mylę to wybacz.
Nie ma sensu się nakręcać ale jeśli naprawdę bardzo się denerwujesz to najlepiej zapisać się wcześniej na wizytę ;)
Pewnie ze miałam ale źle doświadczenia wracają...
 
Ja też dzisiaj 9+1. ;) Jutro o 16 mam wizytę.


Spokojnie. Od początku nie mam praktycznie żadnych objawów, a już widziałam zarodek z serduszkiem. To nie ma absolutnie żadnego znaczenia w kontekście powodzenia ciąży, czy rzygasz jak kot czy czujesz się świetnie.

Zazdroszczę wizyty już jutro! Nie wiem jak do piątkowego wieczora wytrzymam :D
 
Cześć laski! Kciuki za wszystkie dziś wizytujące ✊ Właśnie tak się zastanawiam, jak to będzie u mnie z badaniami krwi, na czczo rano strasznie mi się kręci w głowie i mam bardzo niskie ciśnienie , a u nas kilometrowe kolejki do pobrań 🙈 Chyba czas skorzystać z przywileju ciężarówki...
Zazdroszczę wizyty już jutro! Nie wiem jak do piątkowego wieczora wytrzymam :D

Dopiero co pisałyśmy, że jeszcze dwa tygodnie, a tu już tylko 4 dni 😁 Chociaż mnie też nosi coraz bardziej...
 
Tak Ci apka mówi??? To wszystko przede mną [emoji23] wy wszystkie tak późno robicie badania a ja miałam w 6 tyg. Nie wiem czy to dobrze [emoji848]
Dzien dobry!

Za godzinę mam badania krwi, dopiero potem mogę wziac euthyrox, wiec najwcześniej zjem za lekko ponad 1,5h

Coś czuje, ze jak ostatnio nie miałam problemów z mdłościami to mnie dopadną dziś. Nie pomaga straszenie w aplikacji, ze ten nowy zaczęty tydzień ma być najgorszy w temacie dolegliwości.
Dziś 9+1
Wizyta w piątek. Jak ja wytrzymam :D
 
Kurczę Wy tak piszecie o tych kolejkach a ja dziś celowo poszłam wcześniej żeby chwile posiedzieć przed badaniem glukozy a i tak weszłam prawie z miejsca.
Ale i tak teraz jeszcze wyczekuje aż będę mogła zjeść po euthyroxie.

Ale jak najbardziej z przywileju trzeba korzystać. Chyba każda z nas wpuszczała kiedyś w kolejkę kobiety w ciąży wiec trZeva odebrać swoje ;p
 
Przyszedl mi detektor tetna. I nie jestem pewna czy cos wylapalam. 2 razy pojawily sie takie wartosci jak na zdjeciu bo 130/140 to bylo wszedzie wiec pewnie moje. Raz skoczylo 180 po czym spadlo do 176 i nie wiem czy to nie byloby za wysokie jak na malca 🤔 spojrzcie na screeny. Nie wiedzialam jak wstawic nagranie 😂 150/160 kilka razy podłapało ale nie uchwycilam na nagraniu bo nie wlaczylam...dodam ze dzis 10+0 powiedzxie co o tym sadzicie
 

Załączniki

  • Screenshot_20200518-094721_AngelSounds.jpg
    Screenshot_20200518-094721_AngelSounds.jpg
    138 KB · Wyświetleń: 55
  • Screenshot_20200518-094726_AngelSounds.jpg
    Screenshot_20200518-094726_AngelSounds.jpg
    140,1 KB · Wyświetleń: 52
  • Screenshot_20200518-094727_AngelSounds.jpg
    Screenshot_20200518-094727_AngelSounds.jpg
    139,3 KB · Wyświetleń: 51
  • Screenshot_20200518-094728_AngelSounds.jpg
    Screenshot_20200518-094728_AngelSounds.jpg
    140,6 KB · Wyświetleń: 49
  • Screenshot_20200518-094729_AngelSounds.jpg
    Screenshot_20200518-094729_AngelSounds.jpg
    139,3 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak Ci apka mówi??? To wszystko przede mną [emoji23] wy wszystkie tak późno robicie badania a ja miałam w 6 tyg. Nie wiem czy to dobrze [emoji848]
No tak mnie nastraszyla ale nie jest na razie złe mimo głodu ;)
Ja te skierowania miałam od dawna ale ze i tak wizyta pozno to wolałam pójść teraz to akurat tsh i t4 mogłam nowe zrobić. A tak to musiałabym dwa razy iść.
 
reklama
Do góry