reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Nie. Nie miałam żadnych plamień, krwawień ani bóli. Czytałam nie raz o dziewczynach, których dziecko nie żyło nawet od dwóch, trzech tygodni, a one dowiedziały się dopiero podczas usg.
Pytam bo przy moim ostatnim poronieniu właśnie tak miałam, że myślałam że jest super a jak się okazało nie było. A w tej ciąży w zeszłą środę dostałam tego plamienia i teraz czytając to wszystko mega mnie przeraża.. A wizyte kolejną mam na 5 czerwca. Strasznie mi przykro, jestem w stanie wyobrazić sobie co przeżywasz. Wiem jakie to glupie uczucie i jakie straszne.. 3maj się cieplutko! A jeszcze pytanie czy jakieś leki brałaś?
 
reklama
Pytam bo przy moim ostatnim poronieniu właśnie tak miałam, że myślałam że jest super a jak się okazało nie było. A w tej ciąży w zeszłą środę dostałam tego plamienia i teraz czytając to wszystko mega mnie przeraża.. A wizyte kolejną mam na 5 czerwca. Strasznie mi przykro, jestem w stanie wyobrazić sobie co przeżywasz. Wiem jakie to glupie uczucie i jakie straszne.. 3maj się cieplutko! A jeszcze pytanie czy jakieś leki brałaś?
Jak widać plamienie czy jego brak o niczym nie świadczy. Chociażby moja dobra znajoma, która rodzi we wrześniu, od początku ma plamienia, a wszystko u dzidziusia gra. Brałam tylko duphaston i euthyrox.
 
Do góry