reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama

Dobrze słyszę? 😊 tylko te szumy mnie denerwuja bo troche zagluszaja. Dzis srednia tetna wyszla wyzsza niz wczoraj bo nagranie dluzsze a wczoraj tylko z 5 sekund.
Dzis juz wiedzialam gdzie szukac i tak nie uciekalo 😅

Ps. Odtwarza wam sie nagranie prawda? 😅 bo pierwszy raz uczyniłam to co uczyniłam i dalam ze widoczne tylko dla tych co mają link do nagrania.

Wiesz może dlaczego ja przy odtwarzaniu dźwięku nic nie słyszę? Tylko dźwięki z zewnątrz, czyli synka, telewizor itd. A bicie serduszka, które było w słuchawkach nie słychać 🤔
 
Wiesz może dlaczego ja przy odtwarzaniu dźwięku nic nie słyszę? Tylko dźwięki z zewnątrz, czyli synka, telewizor itd. A bicie serduszka, które było w słuchawkach nie słychać 🤔
Oj nie mam pojecia. Moze zmien na inną aplikacje? Ja mam od detektora podłączony kabelek do telefonu i łączy mi sie z aplikacją. Sluchawki w detektorze. Ale jak nagram to slychac dokladnie to samo co w sluchawkach.
 
Oj nie mam pojecia. Moze zmien na inną aplikacje? Ja mam od detektora podłączony kabelek do telefonu i łączy mi sie z aplikacją. Sluchawki w detektorze. Ale jak nagram to slychac dokladnie to samo co w sluchawkach.

Mam tak samo jak Ty. Słuchawki podłączone do detektora i kabel do telefonu i detektora. I w słuchawkach wszystko słychać, ale jak odtwarzam to słychać tylko dźwięki z zewnątrz, a serduszka nie 🤔
 
Mam tak samo jak Ty. Słuchawki podłączone do detektora i kabel do telefonu i detektora. I w słuchawkach wszystko słychać, ale jak odtwarzam to słychać tylko dźwięki z zewnątrz, a serduszka nie 🤔
Kurcze moze inna aplikacja? Ja mam aplikacje unbornheart albo angelsounds i na obu jest dobrze. Musi sie jakos dac pewnie 🤔
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt :) ja kolejną mam dopiero 5 czerwca i myślę, że do tego czasu usuwam się z forum :p jestem daaleko w tyle za Wami, wszystkie piszecie o detektorach, tętnach, macie już prenatalne a ja w sumie dopiero w czerwcu zobacze czy jest wszystko ok i pewnie wtedy umówie się na te pozostałe badania. Dlatego też może mnie wszystko frustruje czy u mnie jest ok :) 3majcie się cieplutko :*
 
Do góry