reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A mnie męczy od początku ciąży zapalenie dróg moczowych. Ciągle mam azotyny w moczu. W 6 tyg. musiałam brać antybiotyk, w 9 tyg. brałam antybiotyki i dzisiaj 13 tydzień i zrobiłam badanie i znowu są. I pewnie też będzie antybiotyk. Masakra.
Ojej. Współczuję. To bolesna przypadłość. Ale są antybiotyki które są bezpieczne w ciąży. Dasz radę. Dużo żurawinki, w soczku, suszonej, dużo wody , leki i będzie dobrze :)
 
Mam akurat bezobjawowy wychodzi tylko w badaniu takze nic zlego nie odczuwam.
Uff to całe szczęście w tej sytuacji. Dobrze że masz to pilnowane i zadbane. Bo pęcherz to i nerki zaraz a to już poważna sprawa. A może poprosić o zmianę antybiotyku? Może jakiś o ciut innym składzie lepiej zadziała?
 
Uff to całe szczęście w tej sytuacji. Dobrze że masz to pilnowane i zadbane. Bo pęcherz to i nerki zaraz a to już poważna sprawa. A może poprosić o zmianę antybiotyku? Może jakiś o ciut innym składzie lepiej zadziała?
Tylko wkurza mnie to ze to będzie 3 antybiotyk. Raz był AMOTAKS (amoksylina) a potem Zinnat niby oba można brać w ciązy
 
@Blaankaa Cieszę się, że u was dobrze :) Najważniejsze, że już spokojna teraz będziesz. A powiedzieli Ci jak długo Cię potrzymają w szpitalu? Jak to teraz wygląda w szpitalu - czy mąż może Cię odwiedzić?
 
Serio ? Ile ona ma lat ? Chyba muszę swoją corcie nauczyć :D
U mnie jak się wszyscy zabiorą za pierogi to nie nadążam sprawdzać czy wszystkie dobrze polepione. Choc naprawdę coraz lepiej im idzie.
Ja myślałam że sushi się dość trudno robi, tzn jakoś tego zawijania się boje.. Ale to chyba na zasadzie strach ma wielkie oczy bo ja ogólnie lubię gotować I nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych:D
Ma 7 lat, no z tym zawijaniem to jej pomagam, ale pierogi juz zlepia bardzo dobrze, tylko czasem do nich na kicha 😂
Jaka sliczna blondyneczka 😍 mi sie zawsze mała blondi marzyła ale chyba nici z tego 😂 ja ciemne wlosy, niebieskie oczy, porcelanowa karnacja a facet ciemne wlosy, ciemne oczy i ciemniejsza karnacja...z tego chyba malej blondi nie bedzie 😂😂😂 cjociaz geny lubia platac figle...no ale dziadkowie też ciemne wlosy wszyscy wiec i tak lipa 😅
Ja sie wcale blondynki niespodziewalam, myslalam ze bedzie miec czarne krecone wlosy po tatusiu, a tu w ogole jak sie urodzila to byla ruda 😂

Blaankaa ciesz sie, zr u Ciebie wszystko dobrze i oby sie nie powtorzylo plamienie 😘
 
reklama
Dzień dobry.
@Blaankaa jak dobrze że pojechałaś sprawdzić i wszystko jest okej :) trzymam kciuki żeby plamien już nie było, luteina powinna sobie z nimi dać radę, a ty odpoczywaj :)
@EvilDesiree to miłe bardzo jak wszyscy gratulują w pracy :) i podziwiam że chodzisz pomagać :)
@aninek ależ ta Twoja blondyneczka urocza! :) Fajny mały pomocnik :)
Ja się troszkę wystraszyłam bo wzięłam wczoraj te krople przeciwwymiotne (smakują mentolem i alkoholem okropne!) pomogły na mdłości aż tak że w nocy ich nawet nie miałam i się zmartwiłam czy one aby nie za mocne i coś dzidzi się nie stało :( wiem że wzięłam ledwo 1/4 dawki dziennej przepisanej przez lekarza ale jakoś jak ktoś wymiotuje codziennie a potem wieczór i noc spokojna to aż się boi. Muszę głowie uspokoić i pamiętać żeby jutro umówić sobie to USG prenatalne bo mi kurcze wszystkie terminy pozajmują! :)
Jakie krople bierzesz?
 
Do góry