reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Nie ma odwiedzin, będę musiała do niego zejść np. Do automatu po rzeczy . Jutro na obchodzie będzie mój lekarz więc myślę że on będzie decydował.
Mam nadzieję że jutro wrócę do swojego domku już [emoji173]
Ogólnie Wam powiem że jest taki spokój, nikt w sumie się nie kręci, nie ma jakiś wycieczek.
@Blaankaa Cieszę się, że u was dobrze :) Najważniejsze, że już spokojna teraz będziesz. A powiedzieli Ci jak długo Cię potrzymają w szpitalu? Jak to teraz wygląda w szpitalu - czy mąż może Cię odwiedzić?
 
reklama
Piękna masz tą córkę [emoji3059] bardzo fajnie że Ci pomaga w kuchni, i chwała też dla Ciebie, że dajesz i pozwalasz.

Bo czasami 17 latek sam sobie kanapki nie zrobi...
Miałam klientke, która miała 17 letniego syna i na noc mu buzię kremem smaruje... chyba do sama skrzywdziła...
Ma 7 lat, no z tym zawijaniem to jej pomagam, ale pierogi juz zlepia bardzo dobrze, tylko czasem do nich na kicha [emoji23]

Ja sie wcale blondynki niespodziewalam, myslalam ze bedzie miec czarne krecone wlosy po tatusiu, a tu w ogole jak sie urodzila to byla ruda [emoji23]

Blaankaa ciesz sie, zr u Ciebie wszystko dobrze i oby sie nie powtorzylo plamienie [emoji8]
 
Hahaha my to się w tej ciąży mamy [emoji1787]
Jesteś spokojniejsza pewnie jak masz mdłości [emoji16]
Zdecydowanie :) bo stan permanentnych mdłości to dla mnie synonim ciąży :) wymioty w tej ciąży są nieprzewidywalne - raz cały poranek, raz intensywnie na wieczór, a czasem incydent w ciągu dnia. W poprzednich zawsze było ciężko z rana, a popołudnie i wieczór miałam lżejsze. Tutaj nigdy nie wiem na co się nastawić, chociaż najczęściej pojawiają się z rana.
Cała rodzina męża przewiduje (życzy) dziewczynki haha :) chyba na przekór mnie, bo ja bym chciała trzeciego chłopca ;)
 
O mamo, ja tez wczoraj szaleju dostałam, bo zaczęłam rozmyślać wieczorem, że w sumie to ja nic nie czuje a to już 12 tydz prawie. 🤦🏼‍♀️
Ale co byś miała czuć? Mdłości czy ruchy? Bo jeśli mdłości to zwykle u przeciętnej ciężarnej w 12 tc mają się już ku końcowi :) a jeśli ruchy to 12tc to jeszcze za wcześnie (chyba ze to już Twoja 6ta ciąża jak u Akuku :) ).
 
reklama
@PannaAdrianna zaraz napiszę ;)

@blanka oj dobrze,że wszystko ok, a sprawdzili ci progesteron czy dali luteinę tylko ze wzg na plamienie profilaktycznie?

Ooo super 😋 my dziś pizzce zamówiliśmy na obiad, zjadłam 2 kawałki a ciężko mi do tej pory i nie dobrze teraz strasznie :/ :( miały już mijać te mdłości a teraz widzę ze na noc się nasilają 😭

Też mam na wieczór i po poludniu mdłości, rano jest ok, zero objawów. Ale wyeliminowałam już dużo rzeczy z jadłospisu po których się nasilały ,więc nie ma tragedii :)

Najbardziej mdli i wymiotuje po rybie, czekoladzie,śmietanie i kawie i cebuli -chociaż mam na nie ochotę :D

Ma któraś podobnie?Jakie macie "smaki"😄

Ja mam taka panienke co bardzo lubi robic sushi, ale nie lubi go jesc, kocham ja za to 😘😂 Lepi tez pierogi, ale te wyjada w kazdych ilosciach 😋
Zobacz załącznik 1123856

Śliczna dziewczynka😍
 
Do góry