reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Moje malenstwo cos nie uchwytne dzis na detektorze. Tętno sie pokazuje w tych okolicach co mierzylam ostatnio ale slychac tylko straszny szmer albo bulgotanie w moim brzuchu 😂😂😂 nie bede go juz tak podglądać codziennie 😂 chcialam posuchac na zywo tego magicznego dzwieku znowu ale no nie złapie i pozostalo mi nagranie z wczoraj 😅 dam mu spokoj na kilka dni. Wczoraj slyszalam wiec wszystko musi byc dobrze 🥰🥰🥰
 
reklama
Piękna masz tą córkę
emoji3059.png
bardzo fajnie że Ci pomaga w kuchni, i chwała też dla Ciebie, że dajesz i pozwalasz.

Bo czasami 17 latek sam sobie kanapki nie zrobi...
Miałam klientke, która miała 17 letniego syna i na noc mu buzię kremem smaruje... chyba do sama skrzywdziła...
Dziekuje 😊 chociaz z tym pomaganiem to bez przesady, jest pare rzeczy co lubi robic, zwlaszcza jesli to jest lepienie czegos, albo z tata razem makaron z maszynki krecili, potem cale mieszkanie jest w mace 😂 ale to jak jej sie zachce. A nie raz to wola, zeby jej wode do szklanki nalac, bo taka biedna nieporadna
Nie myslalam, ze tak dlugo Cie beda trzymac w tym szpitalu 😯
Moje malenstwo cos nie uchwytne dzis na detektorze. Tętno sie pokazuje w tych okolicach co mierzylam ostatnio ale slychac tylko straszny szmer albo bulgotanie w moim brzuchu 😂😂😂 nie bede go juz tak podglądać codziennie 😂 chcialam posuchac na zywo tego magicznego dzwieku znowu ale no nie złapie i pozostalo mi nagranie z wczoraj 😅 dam mu spokoj na kilka dni. Wczoraj slyszalam wiec wszystko musi byc dobrze 🥰🥰🥰
A mi sie wczoraj na noc udalo szybciutko i to bez wiekszego naciskania, wiec zaskoczona bylam 😍
 
Dziekuje 😊 chociaz z tym pomaganiem to bez przesady, jest pare rzeczy co lubi robic, zwlaszcza jesli to jest lepienie czegos, albo z tata razem makaron z maszynki krecili, potem cale mieszkanie jest w mace 😂 ale to jak jej sie zachce. A nie raz to wola, zeby jej wode do szklanki nalac, bo taka biedna nieporadna
Nie myslalam, ze tak dlugo Cie beda trzymac w tym szpitalu 😯

A mi sie wczoraj na noc udalo szybciutko i to bez wiekszego naciskania, wiec zaskoczona bylam 😍
Mój wstydniś chyba jakiś i sie tam gdzieś chowa 😂😂😂 no ale wzdęcia towarzyszą mi dzis od samego rana już więc mozliwe ze dlatego byl utrudniony dostęp...wczoraj bylam w aptece bo znalazlam cos co mozna stosowac na nie w ciazy ale apteki w poblizu zamkniete 😒
 
Łeb mi rozsadza, jeszcze nie zasnęłam...

Teraz to już chyba i z głodu, i że stresu...od wczorajszego obiadu nic nie zjadłam A kolacji mi już nie pozwolili [emoji2955][emoji52] z racji porannej krwi.

Ty w szpitalu pewnie dla tego nie mogłaś spać no i z głodu.. Ja do 4.30 nie spałam bo myślę o usg :/ też się wnkoncu głodna zrobilam ehh.

Dzień dobry.
@Blaankaa jak dobrze że pojechałaś sprawdzić i wszystko jest okej :) trzymam kciuki żeby plamien już nie było, luteina powinna sobie z nimi dać radę, a ty odpoczywaj :)
@EvilDesiree to miłe bardzo jak wszyscy gratulują w pracy :) i podziwiam że chodzisz pomagać :)
@aninek ależ ta Twoja blondyneczka urocza! :) Fajny mały pomocnik :)
Ja się troszkę wystraszyłam bo wzięłam wczoraj te krople przeciwwymiotne (smakują mentolem i alkoholem okropne!) pomogły na mdłości aż tak że w nocy ich nawet nie miałam i się zmartwiłam czy one aby nie za mocne i coś dzidzi się nie stało :( wiem że wzięłam ledwo 1/4 dawki dziennej przepisanej przez lekarza ale jakoś jak ktoś wymiotuje codziennie a potem wieczór i noc spokojna to aż się boi. Muszę głowie uspokoić i pamiętać żeby jutro umówić sobie to USG prenatalne bo mi kurcze wszystkie terminy pozajmują! :)

Mi też pomagały tabl na wymioty, spokojnie ;)

Ma 7 lat, no z tym zawijaniem to jej pomagam, ale pierogi juz zlepia bardzo dobrze, tylko czasem do nich na kicha 😂

Ja sie wcale blondynki niespodziewalam, myslalam ze bedzie miec czarne krecone wlosy po tatusiu, a tu w ogole jak sie urodzila to byla ruda 😂

Blaankaa ciesz sie, zr u Ciebie wszystko dobrze i oby sie nie powtorzylo plamienie 😘

Haha z tym kichaniem to I u nas się zdarzy :D ja też staram się dzieci angażować Choc powiem że łatwiej jedno bo jak jest ich więcej to są przepychanki.. " A on miał więcej do zrobienia" już na szczęście jest lepiej ale początki były ciężkie. Mój straszak już sam od A do z upiecze ciasto, potrafi zrobić owsianke, jajecznicę, kanapki. Da sobie radę w życiu. Drugi syn też już sporo robi, często ich angażuje do obierania krojenia warzyw itd.

Moje malenstwo cos nie uchwytne dzis na detektorze. Tętno sie pokazuje w tych okolicach co mierzylam ostatnio ale slychac tylko straszny szmer albo bulgotanie w moim brzuchu 😂😂😂 nie bede go juz tak podglądać codziennie 😂 chcialam posuchac na zywo tego magicznego dzwieku znowu ale no nie złapie i pozostalo mi nagranie z wczoraj 😅 dam mu spokoj na kilka dni. Wczoraj slyszalam wiec wszystko musi byc dobrze 🥰🥰🥰

Mój bobasek od 2 czy 3 dni nie chce się dac usłyszeć, gdzieś głęboko słyszę delikatny dźwięk zagluszamy przez moje tętno i szumy. Bawi się w chowanego :D

Dziekuje 😊 chociaz z tym pomaganiem to bez przesady, jest pare rzeczy co lubi robic, zwlaszcza jesli to jest lepienie czegos, albo z tata razem makaron z maszynki krecili, potem cale mieszkanie jest w mace 😂 ale to jak jej sie zachce. A nie raz to wola, zeby jej wode do szklanki nalac, bo taka biedna nieporadna
Nie myslalam, ze tak dlugo Cie beda trzymac w tym szpitalu 😯

A mi sie wczoraj na noc udalo szybciutko i to bez wiekszego naciskania, wiec zaskoczona bylam 😍

Właśnie są dni że uda mi się odrazu znalezc jak tylko przyloze A są takie że szukam I szukam I nic.

Tak z tym pomaganie to dzieci muszą chcieć bo na siłę duzo nie zrobię.. Choc ja nie raz daje im jako obowiązek coś zrobić :) na zasadzie obrać ziemniaki, kiedyś synowie mi podziękuja że ich chłop wie jak się noz trzyma :D haha
 
Moje malenstwo cos nie uchwytne dzis na detektorze. Tętno sie pokazuje w tych okolicach co mierzylam ostatnio ale slychac tylko straszny szmer albo bulgotanie w moim brzuchu 😂😂😂 nie bede go juz tak podglądać codziennie 😂 chcialam posuchac na zywo tego magicznego dzwieku znowu ale no nie złapie i pozostalo mi nagranie z wczoraj 😅 dam mu spokoj na kilka dni. Wczoraj slyszalam wiec wszystko musi byc dobrze 🥰🥰🥰
Ja jutro odbieram detektor z paczkomatu 😍 jezu jak sie nie mogę doczekac :D
5 dni do usg !!

Dziś mi się śniło, że byłam na usg że było wiecej niz jedno dziecko :o

Cały czas czekam na te Twoje wiesci po usg :D
 
reklama
Myślę że na moją paranoje detektor jak znalazł tylko od którego tygodnia stosujecie? Jestem 9+6 a jest napisane na nich że od 12😁
 
Do góry