reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Akuku

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
19 Luty 2009
Post贸w
9 971
Rozwi膮zania
0
Rany, co za noc, nie przespa艂am chyba nawet godziny 馃檲 M贸j m膮偶 tak samo, o 4 wstali艣my z 艂贸偶ka 馃槀 To chyba przez wczorajsze emocje 馃榿 W og贸le zawsze spa艂am na brzuchu, a powiem Wam, 偶e jak wczoraj zobaczy艂am tego ma艂ego ludzika i dotar艂o do mnie tak dobitnie 偶e tam naprawd臋 jest, to jako艣 mia艂am opory 馃檲 Mimo 偶e wiem, 偶e mu to nie zaszkodzi ale ju偶 mi siada na psych臋 xD

Dobrego dnia Mamu艣ki! 鉂
Ja te偶 mam strasznie g艂upie sny w tej ciazy.. ostatnio ni si臋 艣ni艂o 偶e przy ust zrobili mi usg piersi j mialam 2 guzy na jednej I 6 na drugiej :/ 偶e to tak o jak tylko Urodze bede mia艂 usuwane piersi I mi implanty pokazywali.. masakra

Dobrze s艂ysz臋? 馃槉 tylko te szumy mnie denerwuja bo troche zagluszaja. Dzis srednia tetna wyszla wyzsza niz wczoraj bo nagranie dluzsze a wczoraj tylko z 5 sekund.
Dzis juz wiedzialam gdzie szukac i tak nie uciekalo 馃槄

Ps. Odtwarza wam sie nagranie prawda? 馃槄 bo pierwszy raz uczyni艂am to co uczyni艂am i dalam ze widoczne tylko dla tych co maj膮 link do nagrania.
Pi臋kny d藕wi臋k:D gratuluj臋.

Gratuluj臋 udanych wizyt 馃槏
A przy okazji u mnie stres od wczoraj .... By艂am u lekarza w 艣rod臋 wszystko dobrze, wczoraj pojecha艂am do fryzjera a p贸藕niej do ciotki ubra艂am jeansy i mnie troch臋 cisne艂y. Ale dopiero po jaki艣 5 h je zdj臋艂am ... Od wczoraj mnie brzuch boli nie wiem czy to przez to a jeszcze dzisiaj jak wsta艂am to mia艂am delikatne br膮zowy 艣luz .... Boj臋 si臋 偶e zaszkodzi艂am jako艣 dziecku .... A z drugiej strony wmawiam sobie 偶e przecie偶 wszytsko ok by艂o na wizycie a plamienie delikatne mo偶e by膰 po cytologii, kt贸ra by艂a robiona ... jak s膮dzicie ?
Spodnie raczej nie zaszkodzi艂y.. kiedy艣 ogl膮da艂am reporta偶 o dziewczynie ktora ba艂a si臋 rodzicom powiedziec o ciazy I przez ca艂膮 ciaze zawijala si臋 na dzie艅 i no (tylko do mycia sciagala) banda偶e 偶e mia艂a nadal p艂aski brzuch.. urodzi艂a zdrowe dziecko :o
Mi kiedy艣 jak spalam na brzuchu skoczyl syn I bylam ju偶 w bli偶ej 20 tyg. Wszystko by艂o ok. Dzidziu艣 jest autoryzowany przez wody plodowe.

@niemandin gratuluj臋 udanej wizyty i 艣licznej du偶ej dzidziolinki! :)
@Ika89biel mnie lekarz po cytologii uprzedza艂 ,偶e mo偶e by膰 plamienie , tak偶e my艣l臋 偶e to od tego, ale mimo wszystko chyba u ka偶dej ju偶 czas na wygodne niecisn膮ce ci膮偶owe spodnie ;)

Dzie艅 dobry. My dalej u te艣ci贸w, nie jest najgorzej, jeszcze nie wymiotowa艂am, ale te艣ciowa chce 偶ebym co chwileczk臋 jad艂a i to za dwoje! Za to te艣ciu broni mnie haha 馃榿 cyrk :) ale mia艂am dzisiaj taki koszmar 偶e si臋 prawie pop艂aka艂am w nocy (偶e mnie krew zala艂a, taka grudkowata br膮zowa i si臋 okaza艂o 偶e ten krwiak jednak polecia艂 razem z dzidziusiem 馃槶 ) a to pewnie dlatego 偶e spa艂am na brzuchu i mi troch臋 stwardnia艂, jak zmieni艂am pozycj臋 to ju偶 okej, ale te nocne md艂o艣ci to jakie艣 nieporozumienie, cz艂owiek oczekuje 偶e w nocy odpocznie od tego a tu dupa.
Pami臋tam 偶e w 1 ciazy jak tylko si臋 dowiedzia艂am o ciazy to przestalam spac na brzuchu.. bo jak to uciekam dziecko.. I tak mi tego brakowa艂o jak ju偶 brzuch byl du偶y.. 偶e w ka偶dej kolejnej ciazy spalam tak dlugo jak mi by艂o wygodnie :D tak偶e je艣li nic Ci臋 nie ucieka to I dziecku wygodnie.

Mam jeszcze pytanie odno艣nie tego detektora t臋tna wsz臋dzie widz臋 偶e wyczuwa t臋tno od 12 tygodnia, rozumiem 偶e robicie wcze艣niej i te偶 s艂ycha膰 tak ?
U mnie w 10+0 znalaz艂am.

Gratuluje udanych wizyt :) ja kolejn膮 mam dopiero 5 czerwca i my艣l臋, 偶e do tego czasu usuwam si臋 z forum :p jestem daaleko w tyle za Wami, wszystkie piszecie o detektorach, t臋tnach, macie ju偶 prenatalne a ja w sumie dopiero w czerwcu zobacze czy jest wszystko ok i pewnie wtedy um贸wie si臋 na te pozosta艂e badania. Dlatego te偶 mo偶e mnie wszystko frustruje czy u mnie jest ok :) 3majcie si臋 cieplutko :*
Rozumiem Ci臋 bo ja te偶 trenuje swoj膮 cierpliwo艣膰.. Wszystkie dziewczyny by艂y ju偶 na kilku wizytach.. A ja czekam na pierwsza.

Wiecie co to ju偶 nie jest 艣mieszne, od kiedy wr贸ci艂am do biura 4 maja to od poniedzia艂ku do pi膮tku czuj臋 si臋 super, pracuj臋 jak gdyby nigdy nic, a przychodzi sobota i czuj臋 si臋 jak ***** za przeproszeniem 馃槀 g艂owa boli, brzuch boli, na nic nie mam si艂y. I to ju偶 3 taki weekend. Czemu ta ci膮偶a przypomina o sobie tak dobitnie tylko w weekend? A w poniedzia艂ek b臋d臋 ozdrowia艂a 馃槀
Hehehe powiem Ci 偶e mnie znowu czesto 艂api膮 mdlosci jak powinnam co艣 zrobi膰.. normalnie czasem wygl膮da to jakbym udawa艂a.

reklama

Ika89biel

Do艂膮czy艂(a)
15 Pa藕dziernik 2019
Post贸w
189
Rozwi膮zania
0
Mam jeszcze na NFZ 26 maja, ale postanowi艂am wtedy zrobi膰 tylko krew. Nie chce co 10dn robi膰 sobie usg ;p a nie ukrywam, 偶e czytanie tych wszystkich Waszych post贸w wzbudza pewn膮 zazdro艣膰 i pot臋guje zniecierpliwienie :p wi臋c p贸ki co dla mojego spokoju psychicznego si臋 st膮d wycofuje :p odezwe si臋 w czerwcu jak b臋dzie wszystko ok :) U mnie p贸ki co 8+2 :)
Mam taki sam czas jak ty 馃榿 ja id臋 na prenatalne dopiero 18 czerwca wi臋c um贸wi艂am.sie jeszcze 3 czerwca na USG aby sprawdzi膰 czy wszytsko ok 馃榿

Dolvit

Do艂膮czy艂(a)
28 Stycze艅 2020
Post贸w
326
Rozwi膮zania
0
Rozumiem Ci臋 doskonale, do wczorajszej wizyty prze偶ywa艂am to samo. Dlaczego nie chcesz sobie zrobi膰 USG, je艣li mog臋 zapyta膰? By艂aby艣 na pewno spokojniejsza, mo偶e lekarz chocia偶 sprawdzi, czy serduszko ok? Przemy艣l spraw臋 :) Ja wczoraj mia艂am usg i za 2 tygodnie znowu, wtedy ju偶 prenatalne.
G艂upia jestem i ju偶 si臋 boje 偶eby nie zaszkodzi膰 takim cz臋stym podgl膮daniem :p pozatym ten do kt贸rego ide teraz na wizyte na fundusz jako艣 nie kojarzy mi si臋 dobrze bo robi艂 mi badanie w 9tyg ostatnio i powiedzia艂, 偶e przesta艂o bi膰 serduszko. Wiem, 偶e to nie jego wina ani nic nie mia艂 wsp贸lnego ale sama wizja zrobienia u niego usg w tym terminie to dla mnie mocno stresuj膮ca :p nie 偶ebym by艂a przes膮dna albo co艣 ale tak co艣 we mnie siedzi :p wole si臋 przem臋czy膰 i tego 5 zrobi膰 wtedy :D taka jestem g艂upia 馃槀

EvilDesiree

Do艂膮czy艂(a)
28 Kwiecie艅 2020
Post贸w
384
Rozwi膮zania
0
Wiecie co to ju偶 nie jest 艣mieszne, od kiedy wr贸ci艂am do biura 4 maja to od poniedzia艂ku do pi膮tku czuj臋 si臋 super, pracuj臋 jak gdyby nigdy nic, a przychodzi sobota i czuj臋 si臋 jak ***** za przeproszeniem g艂owa boli, brzuch boli, na nic nie mam si艂y. I to ju偶 3 taki weekend. Czemu ta ci膮偶a przypomina o sobie tak dobitnie tylko w weekend? A w poniedzia艂ek b臋d臋 ozdrowia艂a
Bo jeste艣 typem zadaniowca pod艣wiadomie spinasz si臋 偶eby w pracy funkcjonowa膰
A jak jestes w domu to wiesz, ze nie musisz...pracoholicy tak maj膮
Ja nigdy nie choruj臋...chyba, 偶e jestem na urlopie...wtedy wszystko na raz

EvilDesiree

Do艂膮czy艂(a)
28 Kwiecie艅 2020
Post贸w
384
Rozwi膮zania
0
Gratuluje udanych wizyt :) ja kolejn膮 mam dopiero 5 czerwca i my艣l臋, 偶e do tego czasu usuwam si臋 z forum jestem daaleko w tyle za Wami, wszystkie piszecie o detektorach, t臋tnach, macie ju偶 prenatalne a ja w sumie dopiero w czerwcu zobacze czy jest wszystko ok i pewnie wtedy um贸wie si臋 na te pozosta艂e badania. Dlatego te偶 mo偶e mnie wszystko frustruje czy u mnie jest ok :) 3majcie si臋 cieplutko :*
Mam podobnie do Ciebie

niemandin

Do艂膮czy艂(a)
21 Kwiecie艅 2020
Post贸w
316
Rozwi膮zania
0
G艂upia jestem i ju偶 si臋 boje 偶eby nie zaszkodzi膰 takim cz臋stym podgl膮daniem :p pozatym ten do kt贸rego ide teraz na wizyte na fundusz jako艣 nie kojarzy mi si臋 dobrze bo robi艂 mi badanie w 9tyg ostatnio i powiedzia艂, 偶e przesta艂o bi膰 serduszko. Wiem, 偶e to nie jego wina ani nic nie mia艂 wsp贸lnego ale sama wizja zrobienia u niego usg w tym terminie to dla mnie mocno stresuj膮ca :p nie 偶ebym by艂a przes膮dna albo co艣 ale tak co艣 we mnie siedzi :p wole si臋 przem臋czy膰 i tego 5 zrobi膰 wtedy :D taka jestem g艂upia 馃槀
To oczywi艣cie Tw贸j wyb贸r, sama wiesz najlepiej, cho膰 ja bym chyba nie potrafi艂a nie skorzysta膰 z okazji 馃榿 By膰 mo偶e wygl膮da艂oby to inaczej, gdybym mia艂a takie do艣wiadczenie, jak Ty. Pozostaje nam czeka膰 na dobre wiadomo艣ci 5 czerwca 馃槝

Ragda

Do艂膮czy艂(a)
15 Marzec 2020
Post贸w
699
Rozwi膮zania
0
Chyba detektor w poniedzia艂ek dopiero bedzie 馃檮 czekam i czekam.. W poniedzia艂ek bede miala 11+6 wiec licze ze uslysze na st贸w臋 馃槀
Screenshot_20200523-114022.jpg

martini31

Do艂膮czy艂(a)
25 Stycze艅 2018
Post贸w
4 276
Rozwi膮zania
0
Zobacz za艂膮cznik 1123313

Pani (prawdopodobnie) fasolka si臋 z Wami wita i Wam macha 馃槄 wg crl 12+1, t臋tno 155ud, 56mm. Ryzyko: trisomia 21 1:2597, 18 1:3705, 13 1: 20000
Jestem!
dzieciol 偶yje, 175 serduszko wali艂o, pi臋kny d藕wi臋k ;) zrobi艂a mi tylko usg przez brzuch bo to tylko po to 偶eby sprawdzi膰 czy nie ma krwiak贸w, czy wszystko dobrze wyglada i pos艂ucha膰 serduszka ;)
Jestem i ja 馃槉

Wszystko w porz膮dku dziewczyny :) Dzidziol 4 cm, t臋tno 176, ci膮偶a ksi膮偶kowa wg lekarza, p贸ki co ;) Mam tylko zrobi膰 przed prenatalnymi USG piersi, bo co艣 mi wymaca艂 :/ Mam nadziej臋, 偶e nic powa偶nego... Poza tym wszystko ok :)

Zobacz za艂膮cznik 1123423
Dziewczyny super, 偶e wszystko dobrze u Waszych b膮belk贸w 馃檪 fotki przecudowne 馃グ

Ja ostatnio ma艂o si臋 udzielam bo m膮偶 mia艂 ca艂y tydzie艅 urlop i du偶o czasu sp臋dzamy razem. W tym tygodniu mieli艣my rocznice 艣lubu i normalnie pojechaliby艣my na wakacje a przez tego wirusa si臋 nie zdecydowali艣my i byli艣my 2 razy na takich jednodniowych wycieczkach ;)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Powa偶na decyzja Grudniowe mamy 2020 11
P Grudniowe mamy 2019 Grudniowe mamy 2019 6569
nestu Grudniowe mamy 2019! Listopadowe mamy 2019 1
M茅lodie Grudniowe mamy 2018 Przysz艂e mamy 2
Tutti_frutti_by-Iga Grudniowe mamy 2018 Grudniowe mamy 2018 19338
M Sprzedam/ kupi臋 grudniowe mamy 2017 Dzieci urodzone w grudniu 2017 9
Millo Grudniowe mamy 2017 Dzieci urodzone w grudniu 2017 25537
A W贸zki - przegl膮d dotychczas u偶ywanych przez Grudniowe Mamy Dzieci urodzone w grudniu 2016 509
Lenelein Nowe mamy i maluszki grudniowe 2015 Dzieci urodzone w grudniu 2015 3
agnesis Grudniowe mamy 2016 Dzieci urodzone w grudniu 2016 31950
A Grudniowe Mamy 2015 - lista (bez komentarzy) Dzieci urodzone w grudniu 2015 0
A .::: Mamy grudniowe 2015 :::. Dzieci urodzone w grudniu 2015 8002
Vivienne Grudniowe mamy chustuj膮 :) Dzieci urodzone w grudniu 2012 119
C Grudniowe mamy sie od偶ywiaj膮- czyli wszystko o dietach i naszych w nich post臋pach Dzieci urodzone w grudniu 2012 11
Wiolcia_6 Zadbane grudniowe mamy :) Archiwum mam grudniowych'10 789
dotaZ GRUDNIOWE MAMY 2010 :) w膮tek g艂贸wny! Grudniowe mamy 2010 34456
aniaslu Grudniowe mamusie 2019 prywatnie Grudniowe mamusie 2019 51946
majka23x Grudniowe maluszki! <3 Dzieci urodzone w grudniu 2016 28
kreatorka Rozpakowane grudniowe mamusie 2015 (lista bez komentarzy) Dzieci urodzone w grudniu 2015 2
Jagoda23 Grudniowe mamusie LISTA BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w grudniu 2014 3
koriander ...::Mamusie grudniowe 2013::.. :) Dzieci urodzone w grudniu 2013 7257
T Staraczki grudniowe 2012 Staramy si臋 9433
motylek80 Mamuski grudniowe Dzieci urodzone w grudniu 2012 17317
stefanka Grudniowe mamusie 2008 Dzieci urodzone w grudniu 2008 66033
Marthusia mamusie grudniowe:) Dzieci urodzone w grudniu 2006 39076
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przysz艂e mamy 1
Dolvit Ksi膮偶ki "Mamy dla mamy" lub inne Mamu艣kowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuj臋 porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przysz艂e mamy 21
Dmalw Mamy tu kadrow膮,kt贸ra zechce pom贸c? Potrzebuj臋 porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuj臋 porady 0
B MAMY Z 艁ODZI I OKOLIC Mamy z r贸偶nych miejscowo艣ci 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuj臋 porady 12
M Jak si臋 czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 9
K Organizacja urodzin w ci膮偶y. Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 29
M Mamy licz臋 na Wasz膮 pomoc! Mamu艣kowo 0
M Mamy licz臋 na Wasz膮 pomoc! Mamu艣kowo 0
KarolinaMajewska Poszukuj臋 mamy kt贸ra mia艂a problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuj臋 porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 10704
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy sko艅czone 2 miesi膮ce a u mnie pojawi艂 si臋 problem z pokarmem. Potrzebuj臋 porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuj臋 porady 88
aniaslu Mamy dzia艂amy, czyli zaczynamy :) Mamy dzia艂amy. III Edycja 289
K M艂ode mamy Potrzebuj臋 porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Pa藕dziernikowe mamy 2020 Pa藕dziernikowe mamy 2020 13137
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Anio艂k贸w 44
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAK脫W Potrzebuj臋 porady 0
K Rozkr臋canie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuj臋 porady 46
Preggers Wrze艣niowe mamy 2020 Wrze艣niowe mamy 2020 6882
M Mamy le偶膮ce z niewydolno艣ci膮 szyjki. Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 6