reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

PannaAdrianna

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja też mam strasznie głupie sny w tej ciazy.. ostatnio ni się śniło że przy ust zrobili mi usg piersi j mialam 2 guzy na jednej I 6 na drugie :/ że to tak o jak tylko Urodze bede miał usuwane piersi I mi implanty pokazywali.. masakra
Ja też miałam dzisiaj dziwny sen...
dawno nie miałam snu do tego stopnia przepełnionego erotyką 🤪 nie opiszę bo na samo wspomnienie oblewam się rumieńcem 😳😂

reklama

Akuku

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Chyba detektor w poniedziałek dopiero bedzie 🙄 czekam i czekam.. W poniedziałek bede miala 11+6 wiec licze ze uslysze na stówę 😂
Zobacz załącznik 1123573
Powinnaś usłyszeć, choć ja dziś 11+ 4 czy 5 i słyszałam 2 sekundy I bejbis uciekł. Ja nie wiem ale chyba mi się gdzieś chowa :D

Ja też miałam dzisiaj dziwny sen...
dawno nie miałam snu do tego stopnia przepełnionego erotyką 🤪 nie opiszę bo na samo wspomnienie oblewam się rumieńcem 😳😂
Ja ostatnio ciągle to samo 🤭

Dziś mi się snil jakiś wieczór panieński, nie znałam dziewczyn i bylam jakby z boku ? Nie wiem co tam robił mój 12 letni syn ze mna.. Ale ogólnie wieczór panieński byl grzeczny..
Było informowanie panny młodej że będzie lizać loda :o po czym dostala loda na rożku.
Takie głupoty nie wiem skąd :/

ola32

Rozwiązania
0
No właśnie nie wiem czy nie pojde najpierw na usg i zobaczę co powie i jak coś to zrobię PAPPA bo mogę od razu po usg zrobić, a w sumie jak dobrze wyjdzie usg to nie wiem czy sens robienia tego PAPPA
Uff, dopiero nadrobiłam Waszą dyskusję. Ja na pewno robię usg + pappa, a jeśli wyjdzie coś źle to chyba od razu amniopunkcję, bo czytałam że jeśli nifty wyjdzie źle to trzeba i tak amniopunkcję wykonać... Oczywiście mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Właśnie po prenatalnych chcemy powiedzieć dalszej rodzinie i znajomym.

Kurczę, ja z ciśnieniem wczoraj w szoku byłam, zawsze max 100/60, a u lekarza 130/80 😱 Wy też zawsze u lekarza macie wyższe? 😁 Albo mój ciśnieniomierz w domu do du...😁
Ja u lekarza miałam prawie 140, a jestem na co dzień niskociśnieniowa 😂 Spojrzał na mnie z niepokojem i zmierzył jeszcze raz, to już było ok. 130 - wytłumaczyłam mu że to z nerwów.

Tymon'sMom

Rozwiązania
0
Hej:)
Gratuluję wizyt dziewczyny, piękne foteczki dzidziusiów😍

Oby...bede sobie tak wmawiac 😂 zel powinien przyjsc jakos w przyszlym tygodniu pewnie bo dalej wszystko jest z opoznieniem ale przysięgam do wizyty za 9 dni moj detektor tetna lezy schowany w pudelku i nawet go nie tykam bo sie bede nakręcac tylko.

Mam pytanie do was kochane. Uzywam ogolnie 2 oliwek do nawilzania, maslo do ciala albo balsam i wierzcie lub nie moja skora na brzuchu zwlaszcza po bokach jest sucha jak wiór, mam wrazenie ze zaraz sie posypie. Co jest takiego fest nawilzajacego bo smaruje i smaruje a skora ciagle sucha. Zamowilam teraz jakies masło i olejek z migdalow z jakiejs firmy mama bee czy cos. Jak to nie pomoze to kupie cos innego. Co macie do polecenia.
Dziewczyny kupujecie już bądź stosujecie już kremy czy olejki na rozstępy ? Ja właśnie wkraczam w 2 trymestr za raz i chce już coś kupić ale nie wiem który 🤷🏼‍♀️ Może dziewczyny które już były w ciąży i miały styczność coś doradza ?
Ja używalam do smarowania brzuszka to masło z Palmersa, jest super, nawilżające,natłuszczajace i skora po nim jest taka elastyczna ,także na bardzo suchą skórę i sam brzuszek polecam. Ja używam tez do nóg, bo u mnie balsamy nie dają rady;) acha i zapach jest lekko kakaowy ,niektóre dziewczyny może drażnić,ale ja uwielbiam.

Nie było mnie 2 dni na forum, bo piękna pogoda była,co tutaj jest rzadkością ,więc korzystalam😜
Robiłam koleżance sesję brzuszkową w sadzie😍
Załączam zdjęcie z sadu☺ bez brzuszka😋

Załączniki

Ragda

Rozwiązania
0
@Akuku a nie znajdujesz juz dwóch? :D cały czas mnie ciekawi czy jedno czy dwa u Ciebie :)

Gratuluję wizyt dziewczyny, piękne foteczki dzidziusiów😍

Ja używalam do smarowania brzuszka to masło z Palmersa, jest super, nawilżające,natłuszczajace i skora po nim jest taka elastyczna ,także na bardzo suchą skórę i sam brzuszek polecam. Ja używam tez do nóg, bo u mnie balsamy nie dają rady;) acha i zapach jest lekko kakaowy ,niektóre dziewczyny może drażnić,ale ja uwielbiam.

Nie było mnie 2 dni na forum, bo piękna pogoda była,co tutaj jest rzadkością ,więc korzystalam😜
Robiłam koleżance sesję brzuszkową w sadzie😍
Załączam zdjęcie z sadu☺ bez brzuszka😋
Ale piekny sad! Piekne miejsce ❤

Akuku

Rozwiązania
0
@Akuku a nie znajdujesz juz dwóch? :D cały czas mnie ciekawi czy jedno czy dwa u Ciebie :)

Ale piekny sad! Piekne miejsce ❤
Nie szukam bo nie chce się nakręcac. Ostatnio ruchy czulam 2 miejscach tam gdzie znalazlam serduszka Ale może to jelita ?
6 dni i się dowiem. Staram się o tym nie myśleć bo już się jak wariatka czuje.

EvilDesiree

Rozwiązania
0
Gratuluję wizyt dziewczyny, piękne foteczki dzidziusiów

Nie było mnie 2 dni na forum, bo piękna pogoda była,co tutaj jest rzadkością ,więc korzystalam
Robiłam koleżance sesję brzuszkową w sadzie
Załączam zdjęcie z sadu bez brzuszka
Ależ piękne widoki

Ragda

Rozwiązania
0
Nie szukam bo nie chce się nakręcac. Ostatnio ruchy czulam 2 miejscach tam gdzie znalazlam serduszka Ale może to jelita ?
6 dni i się dowiem. Staram się o tym nie myśleć bo już się jak wariatka czuje.
A mąż co na to? :D

reklama

Akuku

Rozwiązania
0
Hm mówi że nie zmiescimy się w aucie :p Ale ogólnie to na spokojnie. Czekamy co pokaże usg I wtedy będziemy myśleć.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 11
P Grudniowe mamy 2019 Grudniowe mamy 2019 6569
nestu Grudniowe mamy 2019! Listopadowe mamy 2019 1
Mélodie Grudniowe mamy 2018 Przyszłe mamy 2
Tutti_frutti_by-Iga Grudniowe mamy 2018 Grudniowe mamy 2018 19338
M Sprzedam/ kupię grudniowe mamy 2017 Dzieci urodzone w grudniu 2017 9
Millo Grudniowe mamy 2017 Dzieci urodzone w grudniu 2017 25537
A Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy Dzieci urodzone w grudniu 2016 509
Lenelein Nowe mamy i maluszki grudniowe 2015 Dzieci urodzone w grudniu 2015 3
agnesis Grudniowe mamy 2016 Dzieci urodzone w grudniu 2016 31950
A Grudniowe Mamy 2015 - lista (bez komentarzy) Dzieci urodzone w grudniu 2015 0
A .::: Mamy grudniowe 2015 :::. Dzieci urodzone w grudniu 2015 8002
Vivienne Grudniowe mamy chustują :) Dzieci urodzone w grudniu 2012 119
C Grudniowe mamy sie odżywiają- czyli wszystko o dietach i naszych w nich postępach Dzieci urodzone w grudniu 2012 11
Wiolcia_6 Zadbane grudniowe mamy :) Archiwum mam grudniowych'10 789
dotaZ GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny! Grudniowe mamy 2010 34456
aniaslu Grudniowe mamusie 2019 prywatnie Grudniowe mamusie 2019 51951
majka23x Grudniowe maluszki! <3 Dzieci urodzone w grudniu 2016 28
kreatorka Rozpakowane grudniowe mamusie 2015 (lista bez komentarzy) Dzieci urodzone w grudniu 2015 2
Jagoda23 Grudniowe mamusie LISTA BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w grudniu 2014 3
koriander ...::Mamusie grudniowe 2013::.. :) Dzieci urodzone w grudniu 2013 7257
T Staraczki grudniowe 2012 Staramy się 9433
motylek80 Mamuski grudniowe Dzieci urodzone w grudniu 2012 17317
stefanka Grudniowe mamusie 2008 Dzieci urodzone w grudniu 2008 66033
Marthusia mamusie grudniowe:) Dzieci urodzone w grudniu 2006 39076
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przyszłe mamy 1
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
B MAMY Z ŁODZI I OKOLIC Mamy z różnych miejscowości 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 9
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 10709
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13137
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 44
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 46
Preggers Wrześniowe mamy 2020 Wrześniowe mamy 2020 6877
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6