reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Piernik98

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
29 Luty 2020
Post贸w
1 870
Rozwi膮zania
0
Wyszlam na miasto i pod swetrem kryje odpiety guzik od spodni bo nie dopne 馃槄 a z racji ze na wasze -3kg to ci膮zowe co zamowilam w rozmiarze S sa za duze 馃槀馃槀馃槀

reklama

Piernik98

Do艂膮czy艂(a)
29 Luty 2020
Post贸w
1 870
Rozwi膮zania
0
Hej:)
Gratuluj臋 wizyt dziewczyny, pi臋kne foteczki dzidziusi贸w馃槏

Ja u偶ywalam do smarowania brzuszka to mas艂o z Palmersa, jest super, nawil偶aj膮ce,nat艂uszczajace i skora po nim jest taka elastyczna ,tak偶e na bardzo such膮 sk贸r臋 i sam brzuszek polecam. Ja u偶ywam tez do n贸g, bo u mnie balsamy nie daj膮 rady;) acha i zapach jest lekko kakaowy ,niekt贸re dziewczyny mo偶e dra偶ni膰,ale ja uwielbiam.

Nie by艂o mnie 2 dni na forum, bo pi臋kna pogoda by艂a,co tutaj jest rzadko艣ci膮 ,wi臋c korzystalam馃槣
Robi艂am kole偶ance sesj臋 brzuszkow膮 w sadzie馃槏
Za艂膮czam zdj臋cie z sadu鈽 bez brzuszka馃構
Ale widoki 馃槏馃槏馃槏 gdzie to bo sie zakochalam chyba

martini6

Do艂膮czy艂(a)
15 Stycze艅 2017
Post贸w
1 587
Rozwi膮zania
0

Ja u偶ywalam do smarowania brzuszka to mas艂o z Palmersa, jest super, nawil偶aj膮ce,nat艂uszczajace i skora po nim jest taka elastyczna ,tak偶e na bardzo such膮 sk贸r臋 i sam brzuszek polecam. Ja u偶ywam tez do n贸g, bo u mnie balsamy nie daj膮 rady;) acha i zapach jest lekko kakaowy ,niekt贸re dziewczyny mo偶e dra偶ni膰,ale ja uwielbiam.

Nie by艂o mnie 2 dni na forum, bo pi臋kna pogoda by艂a,co tutaj jest rzadko艣ci膮 ,wi臋c korzystalam馃槣
Pi臋kny widok 馃槏鉂

Blaankaa

Do艂膮czy艂(a)
7 Lipiec 2019
Post贸w
457
Rozwi膮zania
0
No co艣 Ty kochana, ja te偶 mam wizyt臋 dopiero 10.06 ju偶 Ci pisa艂am 偶e my idziemy w miar臋 podobnie. Zosta艅:-)
Gratuluje udanych wizyt :) ja kolejn膮 mam dopiero 5 czerwca i my艣l臋, 偶e do tego czasu usuwam si臋 z forum jestem daaleko w tyle za Wami, wszystkie piszecie o detektorach, t臋tnach, macie ju偶 prenatalne a ja w sumie dopiero w czerwcu zobacze czy jest wszystko ok i pewnie wtedy um贸wie si臋 na te pozosta艂e badania. Dlatego te偶 mo偶e mnie wszystko frustruje czy u mnie jest ok :) 3majcie si臋 cieplutko :*

Tymon'sMom

Do艂膮czy艂(a)
26 Pa藕dziernik 2017
Post贸w
170
Rozwi膮zania
0
Dzi臋ki dziewczyny:) to prawda, jest pi臋knie, teraz wszystkie sady kwitn膮,wi臋c po prostu bajka 馃槏 @Piernik98 napisz臋 Ci na priv gdzie to jest ;) jak ju偶 b臋dziemy na prywatnym,b臋dzie swobodniej co艣 wrzuca膰 i pisa膰.

@Dolvit we藕 zosta艅, nie jeste艣 a偶 tak w tyle,du偶o dziewczyn ma termin na koniec grudnia, ja te偶 nie mam detektora i zazdroszcz臋 dziewczynom jak sobie mog膮 pos艂ucha膰, wi臋c nie jeste艣 sama.

Piernik98

Do艂膮czy艂(a)
29 Luty 2020
Post贸w
1 870
Rozwi膮zania
0
Calyczas czuje jakby po trochu wyplywal mi z pochwy sluz, ostatnio jest go duzo i ciagle czuje mokrosc ale czy to napewno jest w porzadku ze czuje jak on calyczas tak wycieka po trochu? Musze wkladki nosic bo az tyle go jest

martini31

Do艂膮czy艂(a)
25 Stycze艅 2018
Post贸w
4 276
Rozwi膮zania
0
Byle wi臋cej takich fajnych wie艣ci podczas wizyt 馃槏 w czwartek mam tym razem usg w 10t3d. Mam stracha ze co艣 b臋dzie nie tak. Plecy i brzuch bol膮 mnie nawet na wycieczce do biedronki.
A sam pocz膮tek ci膮偶y by艂 straszny. W 4 tyg po 2 betach trafi艂am do szpitala z powodu b贸lu brzucha i plec贸w.. M艂oda pani doktor podczas badania powiadomi艂a mnie ze ci膮偶a jest pozamaciczna i koniec kropka i b臋d膮 mnie ci膮膰.
Dzie艅 p贸藕niej bada艂a mnie inna pani doktor i kaza艂a mi si臋 modli膰 bo dla niej jest to ci膮偶a wewn膮trzmaciczna bo co艣 tam zobaczy艂a. I wymodli艂am. A miesi膮c wcze艣niej biochemiczna. Boj臋 si臋 cieszy膰 z ci膮偶y.
Ka偶da z nas, kt贸ra jest po przej艣ciach ma obawy czy tym razem wszystko b臋dzie ok. Ja te偶. Ale musimy my艣le膰 pozytywnie bo na wczesnym etapie i tak nie mamy zbyt du偶ego wp艂ywu na to co si臋 dzieje z naszymi male艅stwami.

O jaaa, ale tam jest pi臋knie 馃槏

martini31

Do艂膮czy艂(a)
25 Stycze艅 2018
Post贸w
4 276
Rozwi膮zania
0
Calyczas czuje jakby po trochu wyplywal mi z pochwy sluz, ostatnio jest go duzo i ciagle czuje mokrosc ale czy to napewno jest w porzadku ze czuje jak on calyczas tak wycieka po trochu? Musze wkladki nosic bo az tyle go jest
Ja te偶 czuje jak wyp艂ywa i te偶 mam go sporo.

Alakeuchel

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
5 Listopad 2018
Post贸w
18
Rozwi膮zania
0
Hej, ja w pi膮tek mia艂am prenatalne (13tydzie艅) i wszsystko ok. Dzidziu艣 6,56 cm :) Parametry te偶 ok. Zrobi艂am dodatkowo PAPPE. I w 艣rod臋 dwa dni przed zrobi艂am NIFTY dla "艣wi臋tego" spokoju. W przysz艂膮 艣rod臋 powinien by膰 wynik i zanana p艂e膰:)

reklama

Blaankaa

Do艂膮czy艂(a)
7 Lipiec 2019
Post贸w
457
Rozwi膮zania
0
Dziewczyny na wk艂adce zauwa偶y艂am leko be偶owawy 艣luz... co robi膰? Jecha膰 na SOR ?
Ca艂a si臋 trz臋se...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Powa偶na decyzja Grudniowe mamy 2020 11
P Grudniowe mamy 2019 Grudniowe mamy 2019 6569
nestu Grudniowe mamy 2019! Listopadowe mamy 2019 1
M茅lodie Grudniowe mamy 2018 Przysz艂e mamy 2
Tutti_frutti_by-Iga Grudniowe mamy 2018 Grudniowe mamy 2018 19338
M Sprzedam/ kupi臋 grudniowe mamy 2017 Dzieci urodzone w grudniu 2017 9
Millo Grudniowe mamy 2017 Dzieci urodzone w grudniu 2017 25537
A W贸zki - przegl膮d dotychczas u偶ywanych przez Grudniowe Mamy Dzieci urodzone w grudniu 2016 509
Lenelein Nowe mamy i maluszki grudniowe 2015 Dzieci urodzone w grudniu 2015 3
agnesis Grudniowe mamy 2016 Dzieci urodzone w grudniu 2016 31950
A Grudniowe Mamy 2015 - lista (bez komentarzy) Dzieci urodzone w grudniu 2015 0
A .::: Mamy grudniowe 2015 :::. Dzieci urodzone w grudniu 2015 8002
Vivienne Grudniowe mamy chustuj膮 :) Dzieci urodzone w grudniu 2012 119
C Grudniowe mamy sie od偶ywiaj膮- czyli wszystko o dietach i naszych w nich post臋pach Dzieci urodzone w grudniu 2012 11
Wiolcia_6 Zadbane grudniowe mamy :) Archiwum mam grudniowych'10 789
dotaZ GRUDNIOWE MAMY 2010 :) w膮tek g艂贸wny! Grudniowe mamy 2010 34456
aniaslu Grudniowe mamusie 2019 prywatnie Grudniowe mamusie 2019 51946
majka23x Grudniowe maluszki! <3 Dzieci urodzone w grudniu 2016 28
kreatorka Rozpakowane grudniowe mamusie 2015 (lista bez komentarzy) Dzieci urodzone w grudniu 2015 2
Jagoda23 Grudniowe mamusie LISTA BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w grudniu 2014 3
koriander ...::Mamusie grudniowe 2013::.. :) Dzieci urodzone w grudniu 2013 7257
T Staraczki grudniowe 2012 Staramy si臋 9433
motylek80 Mamuski grudniowe Dzieci urodzone w grudniu 2012 17317
stefanka Grudniowe mamusie 2008 Dzieci urodzone w grudniu 2008 66033
Marthusia mamusie grudniowe:) Dzieci urodzone w grudniu 2006 39076
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przysz艂e mamy 1
Dolvit Ksi膮偶ki "Mamy dla mamy" lub inne Mamu艣kowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuj臋 porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przysz艂e mamy 21
Dmalw Mamy tu kadrow膮,kt贸ra zechce pom贸c? Potrzebuj臋 porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuj臋 porady 0
B MAMY Z 艁ODZI I OKOLIC Mamy z r贸偶nych miejscowo艣ci 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuj臋 porady 12
M Jak si臋 czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 9
K Organizacja urodzin w ci膮偶y. Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 29
M Mamy licz臋 na Wasz膮 pomoc! Mamu艣kowo 0
M Mamy licz臋 na Wasz膮 pomoc! Mamu艣kowo 0
KarolinaMajewska Poszukuj臋 mamy kt贸ra mia艂a problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuj臋 porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 10704
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy sko艅czone 2 miesi膮ce a u mnie pojawi艂 si臋 problem z pokarmem. Potrzebuj臋 porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuj臋 porady 88
aniaslu Mamy dzia艂amy, czyli zaczynamy :) Mamy dzia艂amy. III Edycja 289
K M艂ode mamy Potrzebuj臋 porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Pa藕dziernikowe mamy 2020 Pa藕dziernikowe mamy 2020 13137
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Anio艂k贸w 44
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAK脫W Potrzebuj臋 porady 0
K Rozkr臋canie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuj臋 porady 46
Preggers Wrze艣niowe mamy 2020 Wrze艣niowe mamy 2020 6882
M Mamy le偶膮ce z niewydolno艣ci膮 szyjki. Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 6