reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

U nas na styczniowkach byla jedna babeczka co rok po urodzeniu coreczki zaszla w ciaze, na pierwszym usg bylo ze wszystko ok, na drugim ze beda blizniaki 😮, a na trzecim, ze trojaczki 😮😮😮 Powiedziala, ze na wiecej usg nie idzie 😂😂 W koncu urodzila trojaczki - 3 dziewczyki.
I to tak naturalnie? 😱😱😱 jednojajowe?
 
reklama
Na ból głowy pomaga jeszcze ciepłe powietrze z suszarki.
Hej Dziewczyny po pięknym weekendzie po którym odpoczęłam wyspałam się i wyszłam do ludzi jest mi owiele lepiej 😁 pojawiło się u mnie dzisaj lekkie brązowe plamienie 😨
 
O mamo, ja tez wczoraj szaleju dostałam, bo zaczęłam rozmyślać wieczorem, że w sumie to ja nic nie czuje a to już 12 tydz prawie. 🤦🏼‍♀️
Ja prawie wcale nie miałam mdłości i wiem, że się powinnam cieszyć, ale jak tak Was czytam to aż się boję czy z moją ciążą wszystko w porządku. Poza tym nic nie przytyłam, wciąż jestem 1 kg na minusie od czasu przed ciążą i też mnie to zaczęło martwić, bo jem dość normalnie, a nawet trochę bardziej kalorycznie niż kiedyś...

W ogóle dzisiaj to mam ochotę wszystkich udusić. Cały czas na męża krzyczę, nie mam na nic humoru :(
 
Ja prawie wcale nie miałam mdłości i wiem, że się powinnam cieszyć, ale jak tak Was czytam to aż się boję czy z moją ciążą wszystko w porządku. Poza tym nic nie przytyłam, wciąż jestem 1 kg na minusie od czasu przed ciążą i też mnie to zaczęło martwić, bo jem dość normalnie, a nawet trochę bardziej kalorycznie niż kiedyś...

W ogóle dzisiaj to mam ochotę wszystkich udusić. Cały czas na męża krzyczę, nie mam na nic humoru :(
U mnie jutro poczatek 12 tyg a na wadze wciaz -3kg. Waga jeszcze pojdzie w gore 😊😄
 
Na ból głowy pomaga jeszcze ciepłe powietrze z suszarki.
Hej Dziewczyny po pięknym weekendzie po którym odpoczęłam wyspałam się i wyszłam do ludzi jest mi owiele lepiej 😁 pojawiło się u mnie dzisaj lekkie brązowe plamienie 😨
Ojejku, u Ciebie też? Coś duzo Was dziewczyn z tymi plamieniami :( niepokojące to. Oszczędzaj się i kontroluj czy się nie nasila. Jakby co telefon do gina albo i wycieczka na SOR! Trzymam kciuki żeby tylko troszkę postraszyło i już się nie pojawiło.
 
@PannaAdrianna zaraz napiszę ;)

@blanka oj dobrze,że wszystko ok, a sprawdzili ci progesteron czy dali luteinę tylko ze wzg na plamienie profilaktycznie?



Też mam na wieczór i po poludniu mdłości, rano jest ok, zero objawów. Ale wyeliminowałam już dużo rzeczy z jadłospisu po których się nasilały ,więc nie ma tragedii :)

Najbardziej mdli i wymiotuje po rybie, czekoladzie,śmietanie i kawie i cebuli -chociaż mam na nie ochotę :D

Ma któraś podobnie?Jakie macie "smaki"😄



Śliczna dziewczynka😍
Ja tez najgorzej po mielonym, cebula, kiełbasy (chodź dzis z grilla zjadłam i teściów ale odbija mi się ciagle :/) ogólnie najlepiej bym jadła owoców, serki, słodkości 😂
 
Moje malenstwo cos nie uchwytne dzis na detektorze. Tętno sie pokazuje w tych okolicach co mierzylam ostatnio ale slychac tylko straszny szmer albo bulgotanie w moim brzuchu 😂😂😂 nie bede go juz tak podglądać codziennie 😂 chcialam posuchac na zywo tego magicznego dzwieku znowu ale no nie złapie i pozostalo mi nagranie z wczoraj 😅 dam mu spokoj na kilka dni. Wczoraj slyszalam wiec wszystko musi byc dobrze 🥰🥰🥰
Ja tak sprawdzam sobie raz na 2-3 dni. Dziś rano przed grillem u teściów sprawdzałam w domu w łóżku i tez ciężko mi było, przesunął się lekko w lewo ale udało się 😜
 
reklama
Do góry