reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja mam pytanie trochę z innej beczki 😁 zaczęłam przeglądać opinie w internecie na temat kremów na rozstępy i chyba zdecyduje się na ten Palmers ale nie wiem co do piersi kupić. Polecacie coś?
Ja kupiłam na piersi Tołpa nie wiem nie stosowałam nigdy ale mam kilka kosmetyków od nich i mi bardzo odpowiadają :) ale nie wiem czy mogę polecić bo jeszcze nie stosowałam 😜
 
reklama
Kurcze dopadł mnie jakis dziwny ból głowy. Nie mialam tak zeby w tym miejscu mnie tak bolał. Dokładnie od góry w połowie czaszki jakby i promieniuje do czoła...ostatnio oglądałam coś o wylewie czy udarze i juz w jednej chwili sie przerazilam....ale no żyje dalej takze jest dobrze ale ból taki tępy i no nie wiem nie mialam nigdy takiego plus jeszcze szum w uszach 😥😨😰😨 czym to moze byc spowodowane nie cierpialam nigdy na zadne bole glowy...jak złagodzic moze? Wezme paracetamol 😔
Ja dziś po raz pierwszy tez czułam ból głowy ale przy skroniach czuje :/ tez nigdy nie miałam problemu z bólem głowy ale to tez niby normalne w ciąży jeden z wielu objawow 😜
 
Czesc dziewczyny! Nie odzywalam sie, poniewaz przeprowadzilismy sie. Niestety mojego meza namowic tez nie bylo latwo ale teraz jestem u swoich rodzicow. Jest lepiej. Mama mi pomaga i zawsze jakas zupe ugotuje bo tylko to mi wchodzi na obiad. Co prawda mamy teraz daleko na dzialke gdyby budowa sie zaczela ale trudno. Mam w glowie spokoj i to sie liczy. Bylam na wizycie 14 maja z PZU to bylo wedlug OM 8+3 a wedlug USG 8+5/6. Zdjecie jest slabej jakosci bo sprzet stary :/ z dzidzia bylo w porzadku miala wtedy 2,3 cm i serduszko bilo 160 ale nadal nie slyszalam ;) nastepna wizyte mam 2 czerwca a prenatalne 10 ;) i mam nadzieje ze wszystko w porzadku z dzidzia bo jak tak nadrabialam was to serce mi pekalo :( myslalam ze juz u wszystkich bedzie dobrze. Z dolegliwosci dokuczaja mi zaparcia. Potrafie 5 dni sie nie wyprozniac i pozniej mam zgage. Bola mnie ciagle jelita i czasem zoladek. Nie wymiotuje na szczescie. Te zaparcia to podejrzewam ze mam z tego ze ja wody pije tylko tyle co przepije tabletki. Nie daje rady nic pic bo pozniej mam wieksze rewolucje w jelitach. Ogolnie ciesze ze czesc z Was juz po prenatalnych i wszystko idzie w dobra strone. Ja jak bedzie zdrowa dzidzia to tez planuje juz w pracy powiedziec. Jestem kazdego dnia taka slaba ze chetnie poszlabym juz na l4 :/
 
Ja prawie wcale nie miałam mdłości i wiem, że się powinnam cieszyć, ale jak tak Was czytam to aż się boję czy z moją ciążą wszystko w porządku. Poza tym nic nie przytyłam, wciąż jestem 1 kg na minusie od czasu przed ciążą i też mnie to zaczęło martwić, bo jem dość normalnie, a nawet trochę bardziej kalorycznie niż kiedyś...

W ogóle dzisiaj to mam ochotę wszystkich udusić. Cały czas na męża krzyczę, nie mam na nic humoru :(
No tych minusowych kg to się akurat ciesz, bo waga jeszcze zdąży podskoczyć :p ja tez schudłam 3.5 kg na razie.
 
U mnie jutro poczatek 12 tyg a na wadze wciaz -3kg. Waga jeszcze pojdzie w gore 😊😄
No tych minusowych kg to się akurat ciesz, bo waga jeszcze zdąży podskoczyć :p ja tez schudłam 3.5 kg na razie.
Dziękuję Dziewczyny :) Już mi lepiej! Zaparcia też mi dokuczają, ale ja mam zespół jelita drażliwego, więc jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza, bo przed ciążą jelita dawały mi do wiwatu, a teraz zapominam że je mam ;)
 
reklama
Do góry