reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja przed badaniami o godzinie 7.30 zjadłam śniadanie tj. Serek wiejski, pół pomidora i 3kromki chleba z masłem 😜 , pobranie miałam o 12.00
A cukier wyszedł 82. 😁 bałam się strasznie że bedzie cukrzyca ale mówiłam ginekolog ze ja muszę coś zjeść przed bo inaczej nie mogę funkcjonować no i pozwoliła na coś lekkiego... 😁
 
reklama
Ja przed badaniami o godzinie 7.30 zjadłam śniadanie tj. Serek wiejski, pół pomidora i 3kromki chleba z masłem 😜 , pobranie miałam o 12.00
A cukier wyszedł 82. 😁 bałam się strasznie że bedzie cukrzyca ale mówiłam ginekolog ze ja muszę coś zjeść przed bo inaczej nie mogę funkcjonować no i pozwoliła na coś lekkiego... 😁
Ja mam o 8 i raczej wczesniej nie bede nic jesc, o tyle dobrze, ze rano mnie nie mdli i nie mam jakis napadow glodu, wiec mysle ze bedzie ok 😉
 
A jak się bada cukier na czczo to jaki powinien być odstęp od ostatniego zjedzonego posiłku?
Bo Gdzieś słyszałam, ze nie powinno to być zbyt duzo godzin.
 
Dziewczyny a jak u was z cerą na twarzy? U mnie jakas masakra nastąpiła. Cieszyłam się że wyprowadziłam buzię na prostą a teraz armagedon a wszystko co wcześniej korzystałam odpada.
 
Dziewczyny a jak u was z cerą na twarzy? U mnie jakas masakra nastąpiła. Cieszyłam się że wyprowadziłam buzię na prostą a teraz armagedon a wszystko co wcześniej korzystałam odpada.
Ja miałam zawsze gładką cerę, nie miałam trądziku, w pierwszej ciąży też super, a teraz od początku na linii czoła A włosów mam drobne krosrki takie twarde 😐, poza tym pojawiły się wągry na nosie ,rozszerzone pory, widoczne naczynka, suche miejsca na twarzy i przebarwienia. Jestem załamana,nie wygląda to aż tak źle ale ja z zawsze idealną cerą przeżywam szok 😢
 
Ja miałam zawsze gładką cerę, nie miałam trądziku, w pierwszej ciąży też super, a teraz od początku na linii czoła A włosów mam drobne krosrki takie twarde 😐, poza tym pojawiły się wągry na nosie ,rozszerzone pory, widoczne naczynka, suche miejsca na twarzy i przebarwienia. Jestem załamana,nie wygląda to aż tak źle ale ja z zawsze idealną cerą przeżywam szok 😢
Chodziłam bez podkladu a teraz nawet umalowana się wstydzę. U mnie całe czoło jest zaatakowane. I nie wiem czym z tym walczyć. Rozszerzone pory miałam ale foreo ładnie je czyściło a teraz boję się jej użyć żeby tego bardziej nie roznieść.
 
Dziewczyny a jak u was z cerą na twarzy? U mnie jakas masakra nastąpiła. Cieszyłam się że wyprowadziłam buzię na prostą a teraz armagedon a wszystko co wcześniej korzystałam odpada.
U mnie dramat z cerą, dekolt tez 😔😪 ale mysle ze dużą wine ma w tym duphaston ktory biore.
 
Mam pytanie do tych Pań, które aplikują sobie luteinę,lub coś tam innego.

Od wczoraj wieczorem miałam problem, ciężko mi było włożyć ta luteinę. Dziś rano to samo , a w sobotę wieczorem i w niedzielę rano było ok. Mialyscie tak ?
 
reklama
Do góry