reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Trzymamy kciuki !! [emoji173][emoji110] Dawaj znać kochana!!!!
Dziewczyny ja własnke jestem na IP...
Wyleciał ze mnie czarny skrzep krwi wielkości 1/4 dloni.. Jestem przerażona...
Dzisiaj miałam mieć prenatalne.. Obecnie jestem w 11+3 tyg.
Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze
 
Mam pytanie do tych Pań, które aplikują sobie luteinę,lub coś tam innego.

Od wczoraj wieczorem miałam problem, ciężko mi było włożyć ta luteinę. Dziś rano to samo , a w sobotę wieczorem i w niedzielę rano było ok. Mialyscie tak ?
Tak, ja często czuję różnicę przy aplikowaniu luteiny, np. jednego dnia bez problemu wchodzi cały palec a innego tylko do połowy. Myślę że to jest normalne bo teraz szybko się tam w środku zmieniamy, macica rośnie. No i pewnie jelita i pęcherz też robią swoje. Nie martwiłabym się tym :-)
 
Dziewczyny ja własnke jestem na IP...
Wyleciał ze mnie czarny skrzep krwi wielkości 1/4 dloni.. Jestem przerażona...
Dzisiaj miałam mieć prenatalne.. Obecnie jestem w 11+3 tyg.
Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze
Wyobrażam sobie co musisz teraz przeżywać, trzymaj się dzielnie. Oby wszystko było dobrze, może to tylko krwiak się opróżnia. Ściskam!!
 
Hej dziewczyny ja dziś wizytuje 12:20. Termin na 27.12.2020 ciąża 9+2 według USG. Zobaczymy co powie lekarz. Mam nadzieję że serduszko nadal bije. Dziś pokazuje mu wyniki z cukru z krwi . Wynik 94. Myślicie że da mi skierowanie na obciążenie glukoza ?
Hej jesteśmy w tym samym czasie I miałam identyczny cukier. Mi kazał uważać i unikać słodkiego bo to ostatnia graniczną wartość ale za miesiąc mam powtórzyć badanie cukru
 
A mnie dzisiaj o 3:40 obudził ból głowy i juz nie zasnęłam, a o 6:10 pobudka 😪 pierwszy raz tak mi się zdarzyło.
 
reklama
Chodziłam bez podkladu a teraz nawet umalowana się wstydzę. U mnie całe czoło jest zaatakowane. I nie wiem czym z tym walczyć. Rozszerzone pory miałam ale foreo ładnie je czyściło a teraz boję się jej użyć żeby tego bardziej nie roznieść.
Ja jestem posypaną całą na twarzy Ale widzę, że powoli się już krostki wysuszaja i twarz robi się piękną.
 
Do góry