reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jejku dziewczyny wiecie co ja mam jakąś schizę 😅 po seksie mam wyrzuty sumienia, że mogłam zaszkodzić dziecku 😅 Wy nie macie żadnych oporów w tym temacie?
 
Ja już po wizycie, z Dzidzą na szczęście wszystko jest ok, nie wiadomo skąd to plamienie, teraz już jest czysto.
Jadę teraz na prenatalne i wizytę do swojej doc.
Wyobraźcie sobie ze pojechałam do szpitala ginekologicznego i kazali sobie zapłacić 150 zł za usg...
Wiadomo że w takiej sytuacji te 150 zł to żadne pieniądze ale byłam w szoku ze musiałam zapłacić żeby mnie przyjęli...
 
Jejku dziewczyny wiecie co ja mam jakąś schizę 😅 po seksie mam wyrzuty sumienia, że mogłam zaszkodzić dziecku 😅 Wy nie macie żadnych oporów w tym temacie?
Ja mam schizę na samą myśl o seksie... Tak mnie to przeraża że mogło by się coś stać że odpuscilismy totalnie
 
Dziewczyny a jak u was z cerą na twarzy? U mnie jakas masakra nastąpiła. Cieszyłam się że wyprowadziłam buzię na prostą a teraz armagedon a wszystko co wcześniej korzystałam odpada.
U mnie też porażka... co chwilę nowe wypryski na czole albo brodzie 😢 Czuję się jak nastolatka
 
Ja już po wizycie, z Dzidzą na szczęście wszystko jest ok, nie wiadomo skąd to plamienie, teraz już jest czysto.
Jadę teraz na prenatalne i wizytę do swojej doc.
Wyobraźcie sobie ze pojechałam do szpitala ginekologicznego i kazali sobie zapłacić 150 zł za usg...
Wiadomo że w takiej sytuacji te 150 zł to żadne pieniądze ale byłam w szoku ze musiałam zapłacić żeby mnie przyjęli...

A to szpital państwowy czy prywatny?

Najważniejsze, że wszystko ok, może miałaś krwiaka, o którym nie wiedziałaś? Daj znać po prenatalnych, jak tam maluszek ❤
 
Ja juz po analizie krwi, szybko poszlo, bo przyjeli mnie pierwsza.

Olk@24 ale sie musialasc najesc strachu, wspolczuje bardzo. Cale szczescie, ze dobrze sie skonczylo! Trzymam kciuki za prenatalne ✊😊

U nas jak chodzi o seks to chyba m ma wieksze obawy, chociaz wczoraj zaszalelismy troche, mysle ze nic sie nie stanie 😅

Z cera to mialam klopot tak z miesiac temu, przetluszczala mi sie bardzo cera i wlosy, teraz na szczescie wlosy juz ok a buzia dochodzi do siebie. Ale ja nigdy nie mialam pieknej cery.

Ide budzic reszte 😊

Milego dnia dziewczyny i samych udanych wizyt dzisiaj! 😘
 
Cześć dziewczyny! My powoli będziemy wracać (jeszcze zahaczymy sobie o Kraków) ale nie nadrobię Waszych weekendowych postów. teraz mąż jeszcze dosypia wiec weszłam ;)

@Olk@24 współczuje strachu ale dobrze, ze wszystko ok ;)


@Martaa24 warto porozmawiać z lekarzem ;) u mnie nie ma żadnych przeciwwskazań wiec ja się czuje w temacie swobodna i korzystamy z ostatnich miesięcy we dwoje ;)
 
reklama
Dziewczyny mam takie erotyczne sny ze nie moge w to uwierzyc 🙈 tak mysle ze skoro orgazm przez sen nie zaszkodzil to delikatne przytulanki by zaszkodzily w takim razie? 🤔 w sumie orgazm to orgazm 😅
 
Do góry