reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

niemandin

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A ja byłam dzisiaj w pracy
Pomimo L4 pojechałam pomóc bo kolejne etapy odmrazania gospodarki zahaczyły moje miejsce pracy.
I jak dobrze było wyjść do ludzi
I się oczywiście rozeszło u mnie w firmie, ze jestem w ciąży i wszyscy mu gratulowali

Byłam dwie godzinki i jutro też idę
Ja bym bardzo chciała wrócić do pracy, ale u mnie w domu wielki sprzeciw...Mąż i rodzice każą mi siedzieć w domu 🙈 Fakt, że praca mnie bardzo czasem wyprowadza z rownowagi i stresuje, ale z drugiej strony mam tak świetnych ludzi i rzadko spotykaną atmosferę, że cholernie mi się tęskni :( Poza tym brakuje mi kontaktu z ludźmi. Lekarz powiedział, że po prenatalnych będziemy myśleć i jeśli wszystko będzie ok, to daje zielone światło. A ja mam w domu bunt :/

reklama

aninek

Miasto
Barcelona
Rozwiązania
0
Piernik ale smaka robisz 😋 Mnie tez dzis na owoce wzielo, jak lezaly w domu truskawki, kiwi, banany, ananas, pomarancze nikt tego nie chcial tknac, jak zrobilam wielka miche salatki owocowej to zaraz zniknelo 😂

U mnie sucho praktycznie caly czas i pamietam, ze w pierwszej ciazy tak samo, prawie w ogole nie mialam zadnego sluzu.

Blaankaa trzymam kciuki ✊😘 daj znac co i jak, chociaz mysle ze nic groznego 😊

martini31

Rozwiązania
0
I bedzie tak calyczas? 😱
A któż to wie :) nie pamiętam, żebym tak miała w poprzedniej ciąży..

@Blaankaa trzymam kciuki, żeby wszystko było ok ✊ beżowy sluz to chyba nic groźnego ale jeśli to Cię uspokoi to dobrze, że pojechałaś. Ludzmi w szpitalu a raczej ich złym chumorem wcale się nie przejmuj. Myślami jestem z Tobą i czekam na informacje od Ciebie 😗

Blaankaa

Rozwiązania
0
Dobra dziewczyny.
Jestem w szpitalu, warunek wykonania przez lekarzy badania był taki, że muszę się zgodzić na hospitalizację... nie miałam innego wyjścia jakbym się nie zgodziła to nie wykonali by mi badania. I nie miałabym gdzie dziś tego zrobić, a plamienie znów się pojawiło.

Nie znaleźli przyczyny plamien, ale będę brała luteinę.

Jeżeli chodzi o mojego żelka to ma 2,5 cm i puściła mi serduszko

Poprosiłam ta Panią Doktor o to czy skoro muszę tu zostać to może zrobić mi te badania co zlecił mi ginekolog, typu toxo, ig itp itd.
Powiedziała, że noo niech mi będzie

Dziękuję Wam kochane za kciuki czułam je jak czekałam na badania. Cała się trzęslam.

Ale ogólnie powiedziała, że żadnych plamien nie wolno bagatelizować.

EvilDesiree

Rozwiązania
0
Ja bym bardzo chciała wrócić do pracy, ale u mnie w domu wielki sprzeciw...Mąż i rodzice każą mi siedzieć w domu Fakt, że praca mnie bardzo czasem wyprowadza z rownowagi i stresuje, ale z drugiej strony mam tak świetnych ludzi i rzadko spotykaną atmosferę, że cholernie mi się tęskni :( Poza tym brakuje mi kontaktu z ludźmi. Lekarz powiedział, że po prenatalnych będziemy myśleć i jeśli wszystko będzie ok, to daje zielone światło. A ja mam w domu bunt :/
Ja nie wracam. Ale obiecałam, że jeżeli bardzo będą potrzebować pomocy to mogą na mnie liczyć jeśli tylko wszystko będzie ok

EvilDesiree

Rozwiązania
0
Super jesteś teraz w najlepszym możliwym miejscu. Przynajmniej już się nie będziesz stresować. Życzę Ci spokojnej nocy
Dobra dziewczyny.
Jestem w szpitalu, warunek wykonania przez lekarzy badania był taki, że muszę się zgodzić na hospitalizację... nie miałam innego wyjścia jakbym się nie zgodziła to nie wykonali by mi badania. I nie miałabym gdzie dziś tego zrobić, a plamienie znów się pojawiło.

Poprosiłam ta Panią Doktor o to czy skoro muszę tu zostać to może zrobić mi te badania co zlecił mi ginekolog, typu toxo, ig itp itd.

Dziękuję Wam kochane za kciuki czułam je jak czekałam na badania. Cała się trzęslam.

Akuku

Rozwiązania
0
U mnie mdlosci tez dalej sie pojawiaja ale zdecydowanie mniejsze. Rano mialam troche ale pozniej jak zobaczylam na spacerze psią kupe na chodzniku to nie wiem czemu zaczelam miec odruchy wymiotne i z kilkanascie minut nie moglam ich zachamowac 😂😂😂 nawet jej czuc nie bylo a sam widok mnie tak obrzydzil 🤣 w ogole tak mi sie wech wyczulił ze perfumy od razu powoduja bok glowy 😒
Mnie potrafi zemdlic jak tylko o czymś pomyślę:/ ostatnio na fb widzialam banana polanego Nutella i aż mi to w gardle stanęło

Mam najlepszą przyjaciółkę na świecie :*
Jest na diecie i dziś dla mnie zrobila I przywiozła sushi :*
Na drugim zdj malo bo zjadłam haha

Załączniki

Ragda

Rozwiązania
0
Dobra dziewczyny.

Super! Bardzo się ciszę, ze wszystko dobrze ❤ odpoczywaj teraz :)

reklama

Ragda

Rozwiązania
0
Ma któraś z Was może bujany fotel? :)
Cos w takim stylu?
Brakuje nam fotela w salonie i tak sie zastanawiam czy nie isc w bujany.. Przydałby się do dziecka w sumie
Screenshot_20200523-224650.jpg

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 16
P Grudniowe mamy 2019 Grudniowe mamy 2019 6569
nestu Grudniowe mamy 2019! Listopadowe mamy 2019 1
Mélodie Grudniowe mamy 2018 Przyszłe mamy 2
Tutti_frutti_by-Iga Grudniowe mamy 2018 Grudniowe mamy 2018 19338
M Sprzedam/ kupię grudniowe mamy 2017 Dzieci urodzone w grudniu 2017 9
Millo Grudniowe mamy 2017 Dzieci urodzone w grudniu 2017 25537
A Wózki - przegląd dotychczas używanych przez Grudniowe Mamy Dzieci urodzone w grudniu 2016 509
Lenelein Nowe mamy i maluszki grudniowe 2015 Dzieci urodzone w grudniu 2015 3
agnesis Grudniowe mamy 2016 Dzieci urodzone w grudniu 2016 31950
A Grudniowe Mamy 2015 - lista (bez komentarzy) Dzieci urodzone w grudniu 2015 0
A .::: Mamy grudniowe 2015 :::. Dzieci urodzone w grudniu 2015 8002
Vivienne Grudniowe mamy chustują :) Dzieci urodzone w grudniu 2012 119
C Grudniowe mamy sie odżywiają- czyli wszystko o dietach i naszych w nich postępach Dzieci urodzone w grudniu 2012 11
Wiolcia_6 Zadbane grudniowe mamy :) Archiwum mam grudniowych'10 789
dotaZ GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny! Grudniowe mamy 2010 34456
aniaslu Grudniowe mamusie 2019 prywatnie Grudniowe mamusie 2019 52615
majka23x Grudniowe maluszki! <3 Dzieci urodzone w grudniu 2016 28
kreatorka Rozpakowane grudniowe mamusie 2015 (lista bez komentarzy) Dzieci urodzone w grudniu 2015 2
Jagoda23 Grudniowe mamusie LISTA BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w grudniu 2014 3
koriander ...::Mamusie grudniowe 2013::.. :) Dzieci urodzone w grudniu 2013 7257
T Staraczki grudniowe 2012 Staramy się 9433
motylek80 Mamuski grudniowe Dzieci urodzone w grudniu 2012 17317
stefanka Grudniowe mamusie 2008 Dzieci urodzone w grudniu 2008 66033
Marthusia mamusie grudniowe:) Dzieci urodzone w grudniu 2006 39076
Mikstura Lutowe mamy 2021 Przyszłe mamy 171
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
B MAMY Z ŁODZI I OKOLIC Mamy z różnych miejscowości 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 10
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 11045
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13350
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 44
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 46
Preggers Wrześniowe mamy 2020 Wrześniowe mamy 2020 6904
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6