reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jejku dziewczyny wiecie co ja mam jakąś schizę 😅 po seksie mam wyrzuty sumienia, że mogłam zaszkodzić dziecku 😅 Wy nie macie żadnych oporów w tym temacie?
Na początku tak... :D ale potem juz nie. :D stwierdziłam, ze jak mi lekarz nie zabronił to nie bedziemy sie powstrzymywac :D zresztą... Mama szczęśliwa to i dziecko szczęśliwe :D
 
reklama
Co do cery to zawsze mam z nia kłopot..
Teraz większy.. Ale to sa takie fale.. Raz nie mam nic raz mam duzo :)

W ogóle! Dobrze, ze tu weszłam dzisiaj rano... Bo przypomnialyscie mi, ze musze dzisiaj dzwonic do laboratorium jak przyjmują w tym tygodniu :D bo przez korona działają tylko w np 2 dni :D ufff...

Za tydzień w środę wizyta, a piatek prenatalne 🤭 a dzisiaj będzie detektor ❤️ będziemy z mężem szukać królewicza :D
 
Jejku dziewczyny wiecie co ja mam jakąś schizę 😅 po seksie mam wyrzuty sumienia, że mogłam zaszkodzić dziecku 😅 Wy nie macie żadnych oporów w tym temacie?
My ogolnie nie mozemy. Lekarz powiedzial ze do 12 tyg sie wstrzymac. Dzis 12 tydzien zaczynamy a w piatek wizyta wiec bede pytac. Sądze ze pozwoli 😃
 
Ja już po wizycie, z Dzidzą na szczęście wszystko jest ok, nie wiadomo skąd to plamienie, teraz już jest czysto.
Jadę teraz na prenatalne i wizytę do swojej doc.
Wyobraźcie sobie ze pojechałam do szpitala ginekologicznego i kazali sobie zapłacić 150 zł za usg...
Wiadomo że w takiej sytuacji te 150 zł to żadne pieniądze ale byłam w szoku ze musiałam zapłacić żeby mnie przyjęli...
O bosh! To się najadlaś strachu! Całe szczęście wszystko w porządku! Czekamy zatem na info z prenatalnych :) a z kasą to dziwna sytuacja, nigdy się nie spotkałam z opłatą na sorze. Ale nieważna kasa, ważny dzidziuś :)
 
A to szpital państwowy czy prywatny?

Najważniejsze, że wszystko ok, może miałaś krwiaka, o którym nie wiedziałaś? Daj znać po prenatalnych, jak tam maluszek ❤
Prywatny.
Nic mi o żadnym krwiaki nie wiadomo, ostatnią wizytę miałam 4 tyg temu i było czysto.
Ten widok że wszystko jest ok jest niezastąpiony 😍😍😍
 
W środę mam prenatalne także może już się dowiem kto siedzi w brzuszku :) jestem przekonana ,że to chłopiec :) ( mam już 2 synów)
Współczuję Ci wymiotów, ja też nadal wymiotuje ale u mnie dopiero 9tydzien. Też mam dwóch chłopców i chciałabym trzeciego ale wszyscy mówią że teraz to dziewczynka, że fajnie mieć dziewczynkę i przydałaby mi się odmiana. Tobie też tak wciskają? Wkurza mnie to! Uwielbiam być chlopakową mamą. Nie chcę piszącej, jęczącej, fochliwej małej baby ....
 
A ja dzisiaj się obudziłam w trakcie wymiotów coś ze mnie wypływa patrzę a tam raczej gęsta wydzielina brązowa .... Jadę do lekarza dopiero 10:45 ale jestem przerażona w sobotę i niedzielę miałam rozwolnienie. Mam nadzieję że wszytsko jest dobrze ale nie wiem o co myśleć. Ponadto jak wsadziłam palec to zawsze miałam raczej opuchnięte i sztywne w środku a dzisiaj mam większą swobodę i już mam czarne myśli...
 
Jejku dziewczyny wiecie co ja mam jakąś schizę 😅 po seksie mam wyrzuty sumienia, że mogłam zaszkodzić dziecku 😅 Wy nie macie żadnych oporów w tym temacie?
Teraz mamy zakaz (bo plamienie było i jest krwiak) ale w poprzednich ciążach to mąż miał opory ;) krzywdy nie zrobisz, dzidziuś jest bezpieczny w swojej bańce :)
 
reklama
Cześć :D jestem na etapie zapisu na prenatalne 😎 powiedzcie ile za samo usg płacicie? A ile za ewentualny test Pappa? Planuje najpierw zrobic samo usg a w razie wątpliwości test. U mnie za takie usg jest cennik między 200 a 290 (zależy od lekarza) ale szukam już takiego z tym certyfikatem. Za pappe miedzy 200 a 250 sobie życzą. Jak to wygląda cenowo u Was? Któraś była chyba jeszcze z Łodzi? Jak tak to prosze niech zapisze u kogo robiła/robi prenatalne
 
Do góry