reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wczoraj uzylam maskę z glinki i pomogła troche alr czoło wygląda jak pole bitwy.
U mnie też masakra, a już się cieszyłam że sobie unormowalam wszystko i w końcu nie wyglądam jak nastolatka. Także nie jesteś sama. Nie przejmuj się :) mi to szwagier powiedział że na pewno dziewczynka bo tak zbrzydłam 🙈😂 a że przestałam się malować (nie mam sily przez te wymioty i mdłości) to wszystko widać. Trudno. To chwilowe i zaraz minie :)
 
reklama
A ja dzisiaj się obudziłam w trakcie wymiotów coś ze mnie wypływa patrzę a tam raczej gęsta wydzielina brązowa .... Jadę do lekarza dopiero 10:45 ale jestem przerażona w sobotę i niedzielę miałam rozwolnienie. Mam nadzieję że wszytsko jest dobrze ale nie wiem o co myśleć. Ponadto jak wsadziłam palec to zawsze miałam raczej opuchnięte i sztywne w środku a dzisiaj mam większą swobodę i już mam czarne myśli...
Trzymam kciuki żeby się okazało na wizycie że to plamienie to nic takiego. U mnie było skutkiem krwiaka. Poproś może o luteinę dla świętego spokoju. Dobrze że masz wizytę u lekarza zaraz. Czekamy na wieści! Będzie dobrze :)
 
Cześć :D jestem na etapie zapisu na prenatalne 😎 powiedzcie ile za samo usg płacicie? A ile za ewentualny test Pappa? Planuje najpierw zrobic samo usg a w razie wątpliwości test. U mnie za takie usg jest cennik między 200 a 290 (zależy od lekarza) ale szukam już takiego z tym certyfikatem. Za pappe miedzy 200 a 250 sobie życzą. Jak to wygląda cenowo u Was? Któraś była chyba jeszcze z Łodzi? Jak tak to prosze niech zapisze u kogo robiła/robi prenatalne
Ja patrzyłam w Invicta i mają ok. 200 za USG i ok. 200 za pappe. Dzisiaj będę dzwonić się umawiać :)
 
U mnie też masakra, a już się cieszyłam że sobie unormowalam wszystko i w końcu nie wyglądam jak nastolatka. Także nie jesteś sama. Nie przejmuj się :) mi to szwagier powiedział że na pewno dziewczynka bo tak zbrzydłam 🙈😂 a że przestałam się malować (nie mam sily przez te wymioty i mdłości) to wszystko widać. Trudno. To chwilowe i zaraz minie :)
Tez tak uslyszalam od kuzyna narzeczonego 😂😂😂 a dokladnie ze na stowe dziewczynka z tego bedzie bo stracilam caly blask...troche mi sie zrobilo przykro 😂
 
Tez tak uslyszalam od kuzyna narzeczonego 😂😂😂 a dokladnie ze na stowe dziewczynka z tego bedzie bo stracilam caly blask...troche mi sie zrobilo przykro 😂
Na mnie już wrażenia nie robi :) w każdej ciąży wyglądam jak trup 🤷 przez te wymioty, bo mam szara cerę, pryszcze, podkrążone oczy, i zapadłe policzki (sporo chudnę na początku). Na szczęście to minie, prędzej czy później ale minie :) także u mnie "brzydnięcie" zawsze było na chłopca haha 😁
 
Cześć :D jestem na etapie zapisu na prenatalne 😎 powiedzcie ile za samo usg płacicie? A ile za ewentualny test Pappa? Planuje najpierw zrobic samo usg a w razie wątpliwości test. U mnie za takie usg jest cennik między 200 a 290 (zależy od lekarza) ale szukam już takiego z tym certyfikatem. Za pappe miedzy 200 a 250 sobie życzą. Jak to wygląda cenowo u Was? Któraś była chyba jeszcze z Łodzi? Jak tak to prosze niech zapisze u kogo robiła/robi prenatalne
Ja mam prenatalne i test PAPPA w ten czwartek i robie w gamecie u dr Kozarzewskiego płace łącznie 470 zł. U tego doktora w ogóle robie wszystkie usg bo na prawdę jest super :) mimo to iż chodze prywatnie do innego lekarza w Łodzi :)
 
Hej Dziewczyny ciężko za Wami nadarzyć. U mnie wczoraj pojawiło się je do razowe plamienie a dzisaj strasznie boli podbrzusze... Wzięłam nospe i leżę ale Zaraz musze wstać bo jestem. Sama z Córeczka i musze się nią zająć ileż można dziecku bajki włączać
 
Ja mam prenatalne i test PAPPA w ten czwartek i robie w gamecie u dr Kozarzewskiego płace łącznie 470 zł. U tego doktora w ogóle robie wszystkie usg bo na prawdę jest super :) mimo to iż chodze prywatnie do innego lekarza w Łodzi :)
470 za całość? Ja się umówiłam wstępnie do Dudarewicza on na Baltach ma gabinet prywatny i 330 za usg plus ewentualnie 250 za pappe. A dasz namiary do tego swojego lekarza? Szukam jeszcze kogoś, kto będzie dobry a może ciut tańszy od tego mojego :D
 
Koleżanka np robiła u Jachymskiego to on bierze 200+200... Ale ze znajomych tylko ona u niego była i ciężko mi się odnieść co to za lekarz..
Ja mam prenatalne i test PAPPA w ten czwartek i robie w gamecie u dr Kozarzewskiego płace łącznie 470 zł. U tego doktora w ogóle robie wszystkie usg bo na prawdę jest super :) mimo to iż chodze prywatnie do innego lekarza w Łodzi :)
 
reklama
Uff ! Dobrze, że już wszystko dobrze. Daj znać po prenatalnych [emoji173]

Miałam to samo, że jak już mi powiedzieli, że zostaje ale że z dzieckiem jest ok to też mi już było wszystko jedno. Dla dzieciątka wszystko [emoji173]
Ja już po wizycie, z Dzidzą na szczęście wszystko jest ok, nie wiadomo skąd to plamienie, teraz już jest czysto.
Jadę teraz na prenatalne i wizytę do swojej doc.
Wyobraźcie sobie ze pojechałam do szpitala ginekologicznego i kazali sobie zapłacić 150 zł za usg...
Wiadomo że w takiej sytuacji te 150 zł to żadne pieniądze ale byłam w szoku ze musiałam zapłacić żeby mnie przyjęli...

U mojego doktora podobno jest tak, że za te genetyczne itp placi się normalnie jak za wizytę więc nic się nie dopłaca więc zobaczymy.

Ja już po obchodzie, jeżeli nadal będzie jak jest to jutro rano obchód, USG i do domkuuuuu! [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry