reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam pytanie do tych Pań, które aplikują sobie luteinę,lub coś tam innego.

Od wczoraj wieczorem miałam problem, ciężko mi było włożyć ta luteinę. Dziś rano to samo , a w sobotę wieczorem i w niedzielę rano było ok. Mialyscie tak ?
Przy poprzedniej ciąży za każdym razem miałam problem, musiał mi pomagać mąż
 
reklama
Mi ostatnio brat powiedział, że teraz napewno będzie dziewczynka. Ja powiedziałam, że chciałabym ale czuję że będzie drugi chłopak, a on na to "będzie dziewczynka, bo się brzydka zrobiłaś" 😅😅 wczoraj byliśmy u teściów i powiedziałam to teściowej, to powiedziała "no wyglądasz inaczej niż z Kacperkiem"🙈 nie chciała mi powiedzieć że brzydka jestem, to powiedziała że wyglądam inaczej 😅

No ale fakt, jeden pryszcz zniknie, to wychodzi jakiś kolejny, mam wrażenie że pojawił mi się trądzik, gdzie takie rzeczy to ja w podstawówce/gimnazjum miałam... Pod ustami czerwone swędzące plamy, pomiędzy piersiami to samo... Nie wiem czy to wina duphastonu czy po prostu dolegliwości ciążowe 🤦🏻‍♀️ bóle jelit to już norma ostatnio.. Naprawdę z synem kompletnie żadnych objawów, tylko na początku senność, częstsze siusiu i tyle.. A teraz jest masakra
 
470 za całość? Ja się umówiłam wstępnie do Dudarewicza on na Baltach ma gabinet prywatny i 330 za usg plus ewentualnie 250 za pappe. A dasz namiary do tego swojego lekarza? Szukam jeszcze kogoś, kto będzie dobry a może ciut tańszy od tego mojego :D
Tu masz nr tel dzwonisz normlanie do kliniki i prosisz o wizytę prenatalne do dr Kozarzewskiego :)
 

Załączniki

  • 37052676-219A-4752-A33A-BA882E429D6C.png
    37052676-219A-4752-A33A-BA882E429D6C.png
    64,6 KB · Wyświetleń: 30
Koleżanka np robiła u Jachymskiego to on bierze 200+200... Ale ze znajomych tylko ona u niego była i ciężko mi się odnieść co to za lekarz..

Ja robiłam już 3 badania u tego mojego on specjalizuje się typowo w usg i jestem bardzo zadowolona, moja kuzynka i koleżanka tez były u niego. Kuzynka nawet była u trzech różnych a i tak wróciła do niego ale to wiadomo musisz sama zadecydować który Ci odpowiada ;)
 
Uff ! Dobrze, że już wszystko dobrze. Daj znać po prenatalnych [emoji173]

Miałam to samo, że jak już mi powiedzieli, że zostaje ale że z dzieckiem jest ok to też mi już było wszystko jedno. Dla dzieciątka wszystko [emoji173]

U mojego doktora podobno jest tak, że za te genetyczne itp placi się normalnie jak za wizytę więc nic się nie dopłaca więc zobaczymy.

Ja już po obchodzie, jeżeli nadal będzie jak jest to jutro rano obchód, USG i do domkuuuuu! [emoji173][emoji173][emoji173]
Ale Cie tam dlugo trzymaja, przeciez powiedzieli, ze wszystko ok?? to ja po cesarce szybciej wyszlam 😮
 
Cześć dziewczyny [emoji846]
Zaraz Was nadrobię na spokojnie.

Byłam dzisiaj u endokrynologa. Dostalam Letrox 75, następna wizyta w październiku i kolejna pół roku po porodzie [emoji6]
Trafilam na przesympatycznego lekarza, ktory mi pogratulował ciąży i powiedział, żebym się niczym nie martwiła [emoji4]

W ogóle spędziłam w poradni w sumie z 45 minut łącznie z rejestracją.

Temperatura mierzona na wejściu, każdy miał spryskane dłonie, pytali o cel wizyty.

Wielkiego tłoku nie było a to poradnie przyszpitalne.

Życzę Wam miłego poniedziałku a teraz zabieram się za lekturę [emoji846]
 
reklama
Hej Dziewczyny ciężko za Wami nadarzyć. U mnie wczoraj pojawiło się je do razowe plamienie a dzisaj strasznie boli podbrzusze... Wzięłam nospe i leżę ale Zaraz musze wstać bo jestem. Sama z Córeczka i musze się nią zająć ileż można dziecku bajki włączać
I nie idziesz z tym plamieniem nigdzie?
 
Do góry