reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Agnieszka19m bardzo mi przykro i Tule mocno ❤️ Niektorym dziewczynom tutaj bardzo szybko udalo sie zajsc znowu, mam nadzieje, ze Tobie rowniez sie uda 😘
Dziewczyny zobaczcie jakie kwiatki dostałam od synusia 😍
Przepiekne kwiaty! 😁
A mi juz trzeci raz w tym roku zyczenia skladaja, bo w Hiszpanii jest w pierwsza niedziele maja, potem we Wloszech w druga niedziele maja i zawsze tesciowa mi wysyla zyczenia, a teraz na Polski Dzien Matki 😉
Zaczelam piec biszkopty i juz mi lepiej, bol glowy przeszedl 😅
 
Wy też boicie się robić jakiekolwiek zakupy dla swoich fasolek?
Bo chcialabym wydatki rozłożyć w czasie...ale strasznie się boję...

I już kilka świetnych ofert na olx poszło w siną dal...
 
Wy też boicie się robić jakiekolwiek zakupy dla swoich fasolek?
Bo chcialabym wydatki rozłożyć w czasie...ale strasznie się boję...

I już kilka świetnych ofert na olx poszło w siną dal...
Mam problemy z odczuwaniem ciepła więc pierwszym i jedynym narazie zakupem jest termometr do wody 😂 a z wszelkimi dużymi zakupami poczekam wrzesień październik 😍
 
Wy też boicie się robić jakiekolwiek zakupy dla swoich fasolek?
Bo chcialabym wydatki rozłożyć w czasie...ale strasznie się boję...

I już kilka świetnych ofert na olx poszło w siną dal...
Ja zrobiłam pierwsze zakupy z mysla o dzidziusiu - materiały na pieluszki wielorazowe. Takie unisex kupiłam :) na pocieszenie wczoraj bo się bardzo źle czułam (turbo wymioty - a dzisiaj czuje się jeszcze gorzej, od rana do przed chwilą wymiotuję ... ). Kupowałam z obawą... Ale co ma być to będzie, moje zakupy tego nie zmienią. Ale z resztą rzeczy się wstrzymam aż do potwierdzenia płci w 20tc . Bo sporo rzeczy jednak mam, a te których nie mam (ubranka, wózek) chcialabym dopasować kolorystycznie do płci (ja z tych co chłopca w różowe raczej nie ubierze ;) ).
 
reklama
Do góry