reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jesli infekcja pochwy to w moczu raczej nie wyjdzie...chyba. detektor tetna super sprawa. Polecam. Wlasnie sie relaksowalam chwile temu przy biciu serduszka mojego bobasa 😅😅😅
A czym się kierować przy wyborze detektora? No cały czas mi w głowie siedzi żeby kupić tylko się naczytałam, że czasami ciężko znaleźć tętno i się tak zastanawiałam czy nie będę niepotrzebnie panikować jbc 😁
 
reklama
A czym się kierować przy wyborze detektora? No cały czas mi w głowie siedzi żeby kupić tylko się naczytałam, że czasami ciężko znaleźć tętno i się tak zastanawiałam czy nie będę niepotrzebnie panikować jbc 😁
Ja zamowilam angelsounds bo bylo jedyne polecane u mnie w Austrii ale mysle ze glownie kierowalabym sie opiniami w internecie. Ktoras tu dziewczyna juz nie pamietam kto 😰 pisala ze nie mogla znalezc w ogole tetna na tym detektorze co ja mam a ja znalazlam juz w 10+3 i nie mam zadnego problemu.
 
Dobra, jasne. Po pierwsze możemy wzajemnie swoje obawy lekceważyć. A po drugie to te wyniki wydawały mi się prawidłowe i stąd tak bardzo się zdziwiłam. A męczyć się z cukrzycą od początku to też nic fajnego.

Wg położnej z którą się skontaktowałam musiał nastąpić jakiś błąd bo wyniki są jak najbardziej w normie i mają takie same normy jak wszyscy inni.

Wiem że łatwo się pisze, ale poczekaj na spokojnie do poniedziałku i zweryfikuj co jest grane, może coś im się pomieszało w tym laboratorium. Tym bardziej że czeka Cię miły weekend z tego co pisałaś i szkoda psuć go stresem, pewnie się okaże że niepotrzebnym- piszę to ja, naczelna panikara :D
 
No teraz to ja już sama nie wiem jakie to kłucia zgłupiałam 😱 na tą chwilę przestało, jeśli się powtórzy będę konsultować się z lekarzem.
miałam takie kłucia w pierwszej ciąży i tej również, konsultowałam i lekarz powiedział mi że to nic groźnego, tak samo jak kłucie np w jednym boku. Głowa do góry :)
 
reklama
Do góry