reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jejku jak miło czytać takie pocieszające wiadomości 🥰 u mnie w brzuszku dwa maleństwa więc może te dolegliwości będę odczuwać podwójnie, nie wiem jak sobie to tłumaczyć. Będę obserwować co się będzie działo i konieczne wspomnę o tym lekarzowi. Chyba zacznę łykać jakieś tapsy wyciszające hehe bo melisa jak widać już nie pomaga a ja to tylko żyje od wizyty do wizyty. Ciąża to taki wspaniały okres w życiu wszyscy mówią 😁a ja to się wiecznie tylko stresuje.

Spokojnie, to moja druga ciąża a mam wrażenie że się więcej stresuje niż w pierwszej 🙈 to już tak jest z nami 😂😂
 
reklama
@Nunu2020 mnie często kłuje i na środku i po bokach i tak jakby z dolu.. ale póki co wszystko było ok. Jak pytał lekarza to ma prawo kłuć w różnych miejscach bo się rozciąga tam wszystko 😉

Dziewczyny jestem po wizycie☺ wszystko super, serce bije😍, dziecię ma 2,80 cm i bardzo unika zdjęć 😄 chyba po mamusi... do tego stopnia że przezpochwowe usg nie przyniosło rezultatu, więc przez brzuch miałam usg na którym niewiele widać
Super wiadomości 😍

A tomój dzidzius😊😚😋

Dziękuję za foto może też wypróbuje😊
Jakie piękne są te fotki w 3d :) cudowne 🥰
 
No właśnie pojęcia nie mam.
Biorę pod uwagę trzy scenariusze:
- luxmed ma inne normy, o których nie wiem bo ich nigdzie nie podali,
- ważna jest różnica między wynikami a nie samo zmieszczenie się w normie albo
- ktoś się pomylił i wziął wynik drugi (143) za trzeci a tam norma jest do 140.

Nie wiem, musze czekać. Z taka pierdoła nie wypada dzwonić w piątek wieczór bo i tak najwcześniej kolejne badania w poniedziałek.
Tragedia tylko człowiek teraz się stresuje o co chodzi :/
 
Dziewczyny jestem po wizycie[emoji5] wszystko super, serce bije[emoji7], dziecię ma 2,80 cm i bardzo unika zdjęć [emoji1] chyba po mamusi... do tego stopnia że przezpochwowe usg nie przyniosło rezultatu, więc przez brzuch miałam usg na którym niewiele widać
Ale najważniejsze, że wszystko dobrze [emoji3590] gratulacje
 
reklama
Do góry