reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

To Mój brzuszek 2 dni przed porodem 😊
 

Załączniki

  • IMG_20200530_154938.jpg
    IMG_20200530_154938.jpg
    305,7 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Bejbis.. chyba dziolszka?
Aaa jednak jednen maluch,tak męczy mamusię☺gratulacje śliczny bejbiś i po wyrostku rzeczywiście dziewczynka:) ale dużo coś tych dziewczynek ostatnio, chyba limit wyczerpany i pora na chłopaków😄

W Barcelonie 😉

I to wszystko przed 10?? Jestes moja bohaterka 😁

Wrzuce Wam foto torcika, ktory wczoraj skonczylam, zaraz przyjdzie babeczka po niego 😊 I biore sie za nastepny 😉
Zobacz załącznik 1126558

Tort wooooooooooooow piękny, solenizantka będzie na pewno w niebowzięta.

Dwa pierwsze z sesji świątecznej, trzecie z roczkowej i czwarte z 2 urodzin 😊

Patrycja,jaki on śliczny,naparzeć się nie mogę, i te oczy...😍

To Mój brzuszek 2 dni przed porodem 😊
Wcale nie taki duży, chyba mialam większy a jestem drobna😁

Gratuluję wszystkich wizyt usg,piękne te nasze grudniowe maleństwa ❤i jak fajnie pooglądać jak się podobnie rozwijają.
 
Aaa jednak jednen maluch,tak męczy mamusię☺gratulacje śliczny bejbiś i po wyrostku rzeczywiście dziewczynka:) ale dużo coś tych dziewczynek ostatnio, chyba limit wyczerpany i pora na chłopaków😄



Tort wooooooooooooow piękny, solenizantka będzie na pewno w niebowzięta.



Patrycja,jaki on śliczny,naparzeć się nie mogę, i te oczy...😍


Wcale nie taki duży, chyba mialam większy a jestem drobna😁

Gratuluję wszystkich wizyt usg,piękne te nasze grudniowe maleństwa ❤i jak fajnie pooglądać jak się podobnie rozwijają.
Położne też się śmiały gdzie ja z tym bochenekiem chleba przyjechałam 😅 ale przytyłam tylko 12kg i był to 36 tydzień
 
Hej ,
piękne sesje , brzuszki [emoji7][emoji7][emoji7]
Ja już mam też spory brzuszek, i ciężko go ukryć przed sąsiadami[emoji28]
Dziś miałam śluz trochę zabarwiony i teraz się martwię, leżę na kanapie i obserwuje ... narazie czysto .
 
reklama
Ja dziś miałam mega ochote na truskawki, objechaliśmy pół miasta, żeby kupić i udało się!:) zjadłam trochę i czuje się przeładowana.. Jakby miało mi normalnie się ulać 🙈 też tak macie, że cokolwiek zjecie i czujecie się pełne? Do tego po jedzeniu meega wywala mi brzuch.. 🙄
 
Do góry