reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Również mam w środę swojego gina :-)
Ale wizytujących! W takim razie tez trzymam kciuki ❤️
Ja w czwartek prenatalne 😊
❤️ Jezu a jeszcze pamietam nas se staraczek :D
Ja mam w piątek też wizyte...ale taką zwykłą :D prenatalne dopieroooo 19 :)
No to w piątek tez juz nas kilka :D trzymam kciuki :D
Ja też w środę i będzie 12+4 😊 Już nie mogę się doczekać, tym bardziej że właśnie szukałam dzidzi i nie znalazłam.. Tzn na początku złapałam, ale było to krótko i nie wiem czy mi się wydawało czy dzidzia uciekła i się schowała..
Mi czesto sie chowa.. Tak jakby z oddali slysze ale poznaje juz po dźwięku, ze to to. Wiec na pewno sobie plywa :) mi raz jest z jednej strony brzucha, a raz z drugiej 🤭
 
Ale wizytujących! W takim razie tez trzymam kciuki ❤️

❤️ Jezu a jeszcze pamietam nas se staraczek :D

No to w piątek tez juz nas kilka :D trzymam kciuki :D

Mi czesto sie chowa.. Tak jakby z oddali slysze ale poznaje juz po dźwięku, ze to to. Wiec na pewno sobie plywa :) mi raz jest z jednej strony brzucha, a raz z drugiej 🤭
Nooo 😂😂😂 pamietam jak czekalysmy z robieniem testow i mowilysmy o objawach i nie wiadomo bylo czy to serio na ciaze czy swirujemy 😆😂
 
Meh, tak się cieszyłam, że biorę żurawinę i mnie omijają infekcje pęcherza, a tu jednak padło i na mnie. Weekend przetrwałam na żurawinie i ogromnej ilości wody, ale i tak załatwiłam sobie skierowanie na posiew i idę z nim jutro do laboratorium, żeby sprawdzić czy coś tam nie zostało.
 
Ja też w piątek prenatalne 😁 Jutro PAPPA i badania krwi i moczu, a 5.06 USG :) Też nie mogę się doczekać, mój lekarz akurat jest specjalistą od prenatalnych u nas w mieście i powiedział, że na 90% będzie w stanie określić płeć ❤ Chciałabym już zacząć coś kupować powoli 😁

Czy któraś ma kontakt z @Mrs.Alice ? Jestem ciekawa, co tam u niej :)
No to odliczamy do piatku!
Tez jestem ciekawa co u niej, widzialam tylko ze Ewka34 sie przeniosla na styczniowki
Ooooo! To trzymam kciuki ❤ na którą masz? :)


Oo to razem odliczamy :D ja tez mam nadzieje, ze juz mi poda plec 🤭 zwlaszcza ze pozno ide :D ❤ nie mogę się doczekac :)
Ja mam na 12:30. U mnie bedzie 12+1, badanie z krwi mialam w poniedzialek.
Oooo ja też mam w piątek prenatalne😊
Fajnie, duzo nas bedzie 😊
Tak, pisałam z nią i niestety poroniła
Nieeee..... strasznie mi przykro 😢😢😢
@Asia Kasia @Nocusia89:) @aninek
Jak radziliście sobie z bólem? Ja wczoraj zaczekam dopiero 11tyg, nie wiem jak wytrzymam do końca ciąży :( do lekarza idę dopiero 9.06.
W ciazy to nie pamietam, bo to juz 7 lat temu, ale pewnie sobie nie radzilam tylko cierpialam 😉
 
reklama
Do góry